Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Charlotte Katakuri vs. Sabo

Kim Yener?

• Katakuri yener

Kullanılan: 110 48.9%
  • Sabo yener

Kullanılan: 94 41.8%
  • Bu dövüşün galibi olmaz berabere biter.

Kullanılan: 21 9.3%

• Kullanılan toplam oy
    225
Non canon o sahne Lucci ile dövüş bile olmuyor orada ne kadar lafını ettiniz şu sahnenin ya :)
Onu zaten Sabo'yu ezmek için yazdım. Neden yenemeyeceğini yazarsam..

Fuji kuş kafesi yüzünden meteor atamıyordu aynı şekilde basınç uygulayınca Sabo hemen logia olup kurtuluyordu. Bir nevi Ishoo meyvesiz dövüştü ama bu kadar avantaja rağmen Sabo üstün gelemedi.
Benim gördüğüm Sabo meyvesinde ustalaşmadan yonkou as adamlarını yenemez...

Seri sonunda Akainu'yu yenecek potansiyele gelir diyorum. O Mera Mera boşuna verilmedi. Ölmezsek 10 sene sonra editlerim :D
Seri sonunda Luffy gibi bir torpil geçip aldırabilir son savaşın gazıyla bende şaşırmam.Meyve falan uyandırır belki.Yoksa Sabo kim Akainu kim yapma etme. :D

Sonra bi Entei yer gerisi malum.
Yavaş Entei yapsın öyle herkes bir Ace değil.Ace kimbilir kaç yılda öğrendi o tekniği.Sabo önce tekme atmayı öğrensin ondan sonra.:gamyon:

Fuji kuş kafesi yüzünden meteor atamıyordu aynı şekilde basınç uygulayınca Sabo hemen logia olup kurtuluyordu. Bir nevi Ishoo meyvesiz dövüştü ama bu kadar avantaja rağmen Sabo üstün gelemedi.
Benim gördüğüm Sabo meyvesinde ustalaşmadan yonkou as adamlarını yenemez...
Meyveyi aldıktan sonra adam dakikasinda antremanlara başladi. Luffy gibi değil bu adam sürekli kasıyor gelişmek için dövüş de zaten şuan yardıma geldiğini düşünmenizi istiyor konuyu açan arkadaş yani bence kontrolü tamamen ele almış olabilir.
Seri sonunda Luffy gibi bir torpil geçip aldırabilir son savaşın gazıyla bende şaşırmam.Meyve falan uyandırır belki.Yoksa Sabo kim Akainu kim yapma etme. :D

Yavaş Entei yapsın öyle herkes bir Ace değil.Ace kimbilir kaç yılda öğrendi o tekniği.Sabo önce tekme atmayı öğrensin ondan sonra.:gamyon:
Bu adam Logia ya üretiyor zaten ateşi. Entei yaparken kontrol altına aldımı da tamam. Adam gitmesiyle beraber meyve antremanlarina başlamış hemen. Boşu boşuna çizmiyor bunu mangaka.

Sabo ikinci adam. Katakuri ise sağ kol. Bu bile Katakuri alır demek için yeter bence:a:

Ama yakın zamanda sabo öne geçer. Bu adamın potansiyeli en az amiral kadar bence.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık