Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Charlotte Katakuri vs. Donquixote Doflamingo

Kim kazanır?

• Katakuri alır.

Kullanılan: 271 80.4%
  • Doflamingo alır.

Kullanılan: 50 14.8%
  • Kararsızım.

Kullanılan: 16 4.7%

• Kullanılan toplam oy
    337
Dof'tan adam akıllı vs'ye etki edecek bir h.haki kullanımı görmedik. Daha doğrusu Dof'tan üst düzey bir haki kullanımı görmedik. Luffy farklı işte aga. Bu adamın zaten çoğu zaman yılmama özelliği vurgulandı. Bu bölümde de ondan dem vuruyor Katakuri.

Ayrıca Dof dövüş sırasında Luffy gibi gelişirse neden alamasın bence de. Ama zaten mevcut hali kıyaslanıyor. Luffy de gelişmezse yenemeyecek Kata'yı. Dof da gelişmezse yenemez Kata'yı. Mevcut güçlerini kıyaslarak Katakuri önde.

@Reiper

Doflamingo'nun alan saldırıları var ama bunlar Kata'nın başa çıkamayacağı seviyede değil. Kata'nın uyanış saldırıları daha güçlü duruyor. Üstüne üstlük b.haki ve k.haki seviyesi daha ileride.
Mevcut güçleri ne belli değil işte. Neyse 1-2 bölüme bakarız Kata nasıl yeniliyor.

Mevcut güçleri ne belli değil işte. Neyse 1-2 bölüme bakarız Kata nasıl yeniliyor.
Kata yenilse bile bu Luffy geliştiği için olacak Selim. Her yenilecek olanı gömmemiz gerekiyorsa Dof'un gömün o zaman.

Mevcut güçleri gayet ortada. Dof Luffy'e yakın seviyede iken Kata ikisinden de bariz güçlü.

Kata yenilse bile bu Luffy geliştiği için olacak Selim. Her yenilecek olanı gömmemiz gerekiyorsa Dof'un gömün o zaman.

Mevcut güçleri gayet ortada. Dof Luffy'e yakın seviyede iken Kata ikisinden de bariz güçlü.
Denklemi yanlış kuruyorsun, sağlam Dof nerede bu denklemde? Dof>Fuji sonra Kata ve Lufy nereye yazarsan yaz. Handi Dof ama dediğin gibi Lufy ayarında belki daha aşağı bile olabilir.
Sen bu bilgiye vakıf olsan bu konuda olmazdın zaten :D
He he.:D

Ben bi ankette uzun zamandır tek seçeneğin 170 oy aldığını görüyorum daha doğrusu ilk kez mi görüyorum desem.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık