Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Charlotte Katakuri vs. Donquixote Doflamingo

Kim kazanır?

• Katakuri alır.

Kullanılan: 284 80.5%
  • Doflamingo alır.

Kullanılan: 52 14.7%
  • Kararsızım.

Kullanılan: 17 4.8%

• Kullanılan toplam oy
    353
İkisi de birbirini yenmek istiyorsa uyanış açmalılar. Herhangi birisi açmasa diğeri karşısında madara olur.

Aslında çok tehlikeli bir zamanda yazıyorum bu mesajı. Haftaya Luffy Gear Fourth açıyor. O bölümü gördükten sonra bu eşleşme ile ilgili bir yorum yapmak daha sağlıklı olurdu fakat dayanamadım. Bu yüzden de riske gireceğim. Haftaya Luffy g4 ile Katakuri'ye ayna dünyası turu attırırsa taş fırlatmak serbest. :D

Şimdi bu Katakuri abimiz, Doflamingo'yu yenen Luffy'ye çok benzer özellikleri olan bir meyveye sahip. Senin o meyveyle yapabileceğin her şeyi yaparım diye bir sözü var. Ayrıca bu adamın hem Luffy'den hem de Doflamingo'dan çok daha üstün, resmen geleceği görmesini sağlayan kenbunshoku hakisi var. Adama dokunmak inanılmaz derecede zor. Dof ile dövüşünde G4 açmadan önce zarar veremese bile darbe indirebiliyordu Luffy. Fakat Kata'ya karşı bunu yapamadı. Ayrıca Kata'nın son sayıda silahıyla yaptığı fazlasıyla ölümcül bir teknik var. O delici saldırı Gamma Knife'a benzemez, iğne iplikle kurtulamazsın.

Doflamingo'nun yonkou komutanı ile sağ kol arasında bir seviyede olduğunu düşünüyorum. Hafife alınacak biri değil yani. Fakat Luffy ile dövüşünde, "yonkou sağ kolu" gibi bir güce karşı zafer kazanabileceği izlenimi uyanmadı bende. En kötü ihtimali, yani Kata'nın son bölüm gösterdiği uyanış ve silahlı saldırısından daha güçlü bir formu/dövüş şekli olmadığını düşünerek Kata yüksek zorlukta alır diyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık