Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Charlotte Katakuri vs. Donquixote Doflamingo

Kim kazanır?

• Katakuri alır.

Kullanılan: 271 80.4%
  • Doflamingo alır.

Kullanılan: 50 14.8%
  • Kararsızım.

Kullanılan: 16 4.7%

• Kullanılan toplam oy
    337
Canavarları dizginleyen adam sağ kola hoşgeldin der sadece.Amiralle dövüşü başlatan adam sağ koldan mı korkacak.Doffy 500 milyon ödüllü iki adam yere serdi kendi hala ayaktaydı.Ödülü en az 1 milyar.Kata ile arasında seviye düşüklüğü diye bir fark olamaz şunu bir anlayamadınız.
Ne dizginleme ama.:D Doflamingo Yonkou'lara göre sınırlarını çizmiş onlara göre hareket eden bir adamdı. Kaido'nun ismini duyması ile yelkenleri suya düşen adam bu. Yonkou yapmadığın kaldı.:D Katakuri ile arasında gayet bir seviye farkı var.

Dof yener mi bilemem ama katakuriyi yenecek kadar azimli doflamingo fanları var. İnsan hiç mi bıkmaz aynı şeyleri yazmaktan.

Sen önce şu üyelik tarihine bak sonra benimkine bak ondan sonra böyle boş yorumlar yapma. Ben bayıltır yazmışıyım oraya ? Konsantrasyon bozmayı nasıl bayılmak olarak anlıyorsun ? Böyle boş konusacağına biraz mantığını kullanıp birşeyler yaz yoksa dof fanlarının korkusu değil eğlencesi olursun
Hayırdır bana ne senin üyelik tarihinden ama benim üyelik tarihim senden eski tamamı demek istiyorsan üyelik tarihi eski olanlar ayrıcalıklı mı oluyor eğer öyleyse senden daha eski bir üye olup kata alır diyen hatta Smoker Admin kata daha güçlü diyor bu bir iki konsantrasyon bozma demişsin kral hakinin birini bayıltma dışında başka gücü olmadı kafandan güç uydurursan bende uydururum Doflamingonun herhangi kullanmadığı bir güç hakkında nasıl yorum yapabiliyorsun boş konuşan siz Dof fanları istersen yabancı forumlara bak youtbede top 10 videolarına bak forumda bak siz Dof fanları dışında hiç kimse savunmuyor Dofun alacağını neredeyse boş konuşan sizsiniz forumda fanları yüzünden en çok soğunan karakterde doflamingo.

Hayırdır bana ne senin üyelik tarihinden ama benim üyelik tarihim senden eski tamamı demek istiyorsan üyelik tarihi eski olanlar ayrıcalıklı mı oluyor eğer öyleyse senden daha eski bir üye olup kata alır diyen hatta Smoker Admin kata daha güçlü diyor bu bir iki konsantrasyon bozma demişsin kral hakinin birini bayıltma dışında başka gücü olmadı kafandan güç uydurursan bende uydururum Doflamingonun herhangi kullanmadığı bir güç hakkında nasıl yorum yapabiliyorsun boş konuşan siz Dof fanları istersen yabancı forumlara bak youtbede top 10 videolarına bak forumda bak siz Dof fanları dışında hiç kimse savunmuyor Dofun alacağını neredeyse boş konuşan sizsiniz forumda fanları yüzünden en çok soğunan karakterde doflamingo.
Bak trollüyor musun bizi anlayamıyorum seni de tanımıyorum ama yinede cevap vereceğim. Bi bitmediniz diyorsun ya ona istinaden sana üyelik tarihini yazdım bu 2.hesabım olmasına rağmen forumu acıldığından beri one piece'i 14 yaşımdan beri takip ediyorum şuanda 28 yaşındayım. Önce bunu bil kendinle karıştıma çünkü bi bitmeyen sizlersiniz.
Smoker'ın kendi görüşüdür olabilir geçerli sebepleri vardır benimde geçerli sebebim var zaten kararsızım dedim.
Bir tarafımdan güç uydurmuyorum bu seriyi uzun yıllardır takip edenlerde forumun eskileride bilir ve öngörür ki bayıltma olayı haushoku haki'nin en basic yeteneği. Oda bu kadar gözümüze soktuğu en sevdiği karakterlere bahşettiği bu özel gücü sence sadece 3 5 güçsüz karakteri bayıltmak için tasarlamış olabilir mi ? İrade gücü veya başka bir şekilde Kral hakisi olan olmayana karşı mutlak bir üstünlük kuracak. Hatta burada iddia ediyorum gün gelicek vs konularına eklenen karakterlerden 1 taraf kral hakili olunca diğeride öyle olmak durumunda kalıcak güç ve kalibre farkından çünkü daha gerçek gücü acıklanmadı burda büyük bir gizem var. Bu varsayımın arkasında şiddetle duruyorum.
Senin için söylüyorum forumu aktif takip ediyosan zaten şunun fakına varman gerekirdi güncelde hangi popüler karakter varsa o tüm anketlerde galip gelir. Ona bakarsan Dof anketlerde Amiral falan alıyordu anlatabiliyor muyum ? 2 3 tane dandik anket eklemişsin 10 kişi oy vermiş adam güncelde olduğu için tabi Kataya atıcak çünkü oda 20 sayıdır herifi arşa çıkardı vs nin bi sonu gelsin o zaman tekrar konuşalım olur mu.

Dof acilan anketleri kaybedecek zaten,cunki Luffy'e yenildi ve karizmasi bitti.

Neden oy versinler,zamaninda ne anketleri onde getiriyordu Dof.

Dof'un meyvesi daha işlevsel ama daha güçlü diyemem. H.hakisi var pek bir halta yarıyor diyemem. Saldırı gücü daha yüksek, savunması daha kuvvetli de diyemiyorum. Dövüşürken herhangi bir şekilde Kata'ya üstünlük sağlayabileceğini düşünmüyorum. Birbirine yakın güçteki iki karakter ama Kata amirallere daha yakın güçte bence. Katakuri yener

Dof acilan anketleri kaybedecek zaten,cunki Luffy'e yenildi ve karizmasi bitti.

Neden oy versinler,zamaninda ne anketleri onde getiriyordu Dof.
Kesinlikle bu işler böyle yürüyor dostum algı değişiyor ve kimse olaya şeffaf bakamıyor. Üstelik kıyaslama yapamıyouz devam etmekte olan 1 vs var ve gizemi açıklanmamış bir haushoku haki gerçeği var (tahminim bu arcta öğrenicez).

Elimizde bir kaç bilgi var açıkca diyebiliyoruz katanın gözlem hakisi ve silahlanma hakisi daha üstün , herkes bu bilgiye dayalı Katayı favori gösteriyor. Hemen hemen herkeste çıkan boushoku kullanmakla , bilincli haushoku kullanmak çok farklı şeyler. 2 karakterde meyveyi uyandırmış hakimiyet çok iyi. Bana göre bir çok alanda (menzilli saldırı , manipule , savunma , kesme , uçma , iç organ ameliyatı ! , klonlama ) İto İto no mi daha güçlü bir meyve mochiye karşı. Bu seri bird cage diye birşey gördü ya Amiral dahil serinin en kafa karakterleri bile durduramadı bu gücü.

İbre kataya dönüyor başta sonra meyveyi vs işe katınca Dof a doğru geliyor ama Kral Haki gerçeğini öğrendiğimiz zaman dengelenicek iki güç.
Ayrıca burda altını çiziyorum Dof'un yediği saldırıları Katakuri yeseydi sonucu ölüm olurdu net

Ne tartışınız be bi bıkmadınız :D
Tartışma falan yok herifler uçmuş geçmişte Doflamingo yonkou gücünde diyen vardı eskiden Allahtan azalmış :D
Bak trollüyor musun bizi anlayamıyorum seni de tanımıyorum ama yinede cevap vereceğim. Bi bitmediniz diyorsun ya ona istinaden sana üyelik tarihini yazdım bu 2.hesabım olmasına rağmen forumu acıldığından beri one piece'i 14 yaşımdan beri takip ediyorum şuanda 28 yaşındayım. Önce bunu bil kendinle karıştıma çünkü bi bitmeyen sizlersiniz.
Smoker'ın kendi görüşüdür olabilir geçerli sebepleri vardır benimde geçerli sebebim var zaten kararsızım dedim.
Bir tarafımdan güç uydurmuyorum bu seriyi uzun yıllardır takip edenlerde forumun eskileride bilir ve öngörür ki bayıltma olayı haushoku haki'nin en basic yeteneği. Oda bu kadar gözümüze soktuğu en sevdiği karakterlere bahşettiği bu özel gücü sence sadece 3 5 güçsüz karakteri bayıltmak için tasarlamış olabilir mi ? İrade gücü veya başka bir şekilde Kral hakisi olan olmayana karşı mutlak bir üstünlük kuracak. Hatta burada iddia ediyorum gün gelicek vs konularına eklenen karakterlerden 1 taraf kral hakili olunca diğeride öyle olmak durumunda kalıcak güç ve kalibre farkından çünkü daha gerçek gücü acıklanmadı burda büyük bir gizem var. Bu varsayımın arkasında şiddetle duruyorum.
Haliyen aynı bahane senin kaç yaşından beri takip ettiğin umrumda bile değil git cv'ni başka yere yaz trolleyen kim belli kral hakisinin elbette gerçek gücü var ama doflamingo bunu bilmiyor o yüzden kullanmasıda bir şey fark etmez dandik anket demişsin sen sadece hayalperest fan gözlüğüyle bakan birisin git bütün yabancı forumlara gir Katakuri alır diyorlar ki zaten karizmatik olması umrumda değil karizma diye amiral alır demiyoruz doflamingoyu alır diyoruz laflarımı çarpıtma o kral hakisi dediğin güç Chinjao dede'de var.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık