Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Cavendish

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 111 64.5%
  • Sevmem

Kullanılan: 61 35.5%

• Kullanılan toplam oy
    172
Yazmayayım diyorumda yazacağım. Bu adam Gladius'a bile yenilecekti Bartolomeo kurtarmasa, mangayı kör gözle okumamak lazım. Nami ve Ussop, kk tayfasının asları onun neyine? Nami'nin zeusunun küçücük bir pıtırcığı bile çarpar bu adamı, Ussop desen her türlü potansiyelli bu adamdan, yonkou arc'ına girmişiz Cavendish'i aşar bu adam, Yasopp'un oğlu lan. O kadar yorum yazdım sayfaları atmayınca belirgin olmuyor işte, Cavendish gibi bir karakter için uğraşmaya bile değmez.
Cavendish hakuba formuna geçmeden alır Hem namiyi hem de Usopp'u.. Bu adam boşuna 1. Komutan değil. Geçin saçma işleri.. Gladius rüyasında bile yenemez Cavendish'i; Barto ile arasındaki olay aralarında o arc'tan beri olan basit atışmalardan başka bir şey değil. Zaten Gladius, Robin koruma görevinden dolayı uğraştırdı o arc. Cavendish; İmparator Luffy ve 3 Komutanı (Zoro,Jimbei,Sanji) dışında kimseye kaybetmez

Cavendish hakuba formuna geçmeden alır Hem namiyi hem de Usopp'u.. Bu adam boşuna 1. Komutan değil. Geçin saçma işleri.. Gladius rüyasında bile yenemez Cavendish'i; Barto ile arasındaki olay aralarında o arc'tan beri olan basit atışmalardan başka bir şey değil. Zaten Gladius, Robin koruma görevinden dolayı uğraştırdı o arc. Cavendish; İmparator Luffy ve 3 Komutanı (Zoro,Jimbei,Sanji) dışında kimseye kaybetmez
Yahu ne anlatıyorsun sen? Mangaya mı bakacağım senin dediğine mi?

Gözlemi var diyon, gözlem ile Gladius'un saldırısının şiddetini görmüş ve '' Öleceğini '' söylüyor kendi ağzıyla, kenboshokusu var işte adam yenileceğini biliyor o saldırıya bu yüzden '' Az kalsın ölecektim '' diyor bariyerin içine saklandıktan sonra bizzat kendi ağzı dahası mı var?

Son düzenleme:
Yahu ne anlatıyorsun sen? Mangaya mı bakacağım senin dediğine mi?

Gözlemi var diyon, gözlem ile Gladius'un saldırısının şiddetini görmüş ve '' Öleceğini '' söylüyor kendi ağzıyla, kenboshokusu var işte adam yenileceğini biliyor o saldırıya bu yüzden '' Az kalsın ölecektim '' diyor bariyerin içine saklandıktan sonra bizzat kendi ağzı dahası mı var?
:D Komik. Cidden Gladius'un o atağına öleceğini düşündüysen ne diyeyim yani yazık. Barto ile olan komedi sahnesini güç kıstası olarak almak ne diyeyim güzel kafa. Tek Gladius atağına giden adamın Kılıç Ustalığını Koramiral Bastille övüyor. Dofun Sicim'ini karşılıyor. Kılıcı ile Chinjao'nun başını blokluyor. 2 Haki kullanıyor Dressrosa olayları öncesi ödülü 280Beli Çaylaklardan birisi. Ve Luffy'nin 1. Tümen komutanı ulan ne adammışsın be Gladius.. sana bi entry yazmak lazım

Son düzenleme:

Üye silindi 1004

Law'ın başında ölümüne beklemesi falan delikanlı birisi. Keşke Sanji yerine tayfamızın sarışın BOMBASI olsa.

:D Komik. Cidden Gladius'un o atağına öleceğini düşündüysen ne diyeyim yani yazık.
Yahu adam kendisi söylüyor kendisi onun lafını mı kaale alayım senin anlattıklarını mı?

Adamın yaptığı en iyi performans Dellinger'i yenmek.

Bak bu adamın tanıtımını yapayım sana biraz ;

- Süpernovaları kıskanıyor. Şöhretimi yerle bir ettiler falan fistan diyor. Şöhretimi geri kazanmak için hepsini avlıyorum falan diyor. Süpernovaların en aşağısı kim? Cevap : Teach'ın tayfaya giremeyen Bonney. İşte Cavendish onun bile arka planında kalan bir karakter. Kıskançlıktan geberecek adam. Kaldıki Bellamy'nin bile popülerliğini Bellamy arenaya çıkınca kıskandı adam '' Epey popüler off '' gibisinden birşey diyor. Adam Bellamy'i bile kıskanıyor yahu.

- Adamın normal hali zaten 5 para etmez. Luffy cıbılak ellen rahatça durduruyor kılıç atağını. Bahsettiğim Gear1 Luffy ha gear2 bile değil söyliyimde.

- Gladius'un atağı gelirken ağlayıp zırladı defalarca anlattım zaten.

- Robin saniyesinde felç edecekken saldırıda bulunmadı, dev elleriyle bir çatlatsa zaten Cavendish meftaydı. Adam ordan kurtulamadı daha, Robin'in dressrosa'daki kıskacı nedir yahu?

- Bu adam Gladius gibi adamın atağı gelince bile böyle avel gibi korkup Bariyere saklanıp kolaya kaçan bir adam, hiç tanklama ya da herhangi bir cesaret gösterisi yok ortada, kendiyle çelişen bir karakter. Arenada ilk çıkışında '' Yüreği olan arenada kozlarını paylaşsın '' gibi havalı laflar ederken, bir bombadan avel gibi korkup kaçıp bariyere saklanarak kolaya kaçıyor. Kendiyle çelişiyor net.

- Totalde Crocodile'ı geçtim Doflamingo familyde üst yöneticiler kadar bile vizyonu yoktu bu adamın açık ve net ( Trebol-Diamante gibi adamlardan bahsediyorum, bunların yakınında bile değil yani totalde )

- Hakuba formunu kontrol edemiyor, orada bile kabiliyetsiz, geliştirirse bir şans veririm evet ama saldırı gücünüde geliştirecek. Rebecca'nın demir kaskını kesemiyor daha, gidecek çok yolu var.

İşte zorlasan Cp9 Lucci'ye denktir fazlası değil. Ki o kadar bile performansı yok aslen, o kabiliyette bile görünmüyor totalde.

Son düzenleme:
Yahu adam kendisi söylüyor kendisi onun lafını mı kaale alayım senin anlattıklarını mı?

Yahu adamın yaptığı en iyi performans Dellinger'i yenmek.

Bak bu adamın tanıtımını yapayım sana biraz ;

- Süpernovaları kıskanıyor. Şöhretimi yerle bir ettiler falan fistan diyor. Şöhretimi geri kazanmak için hepsini avlıyorum falan diyor. Süpernovaların en aşağısı kim? Cevap : Teach'ın tayfaya giremeyen Bonney. İşte Cavendish onun bile arka planında kalan bir karakter. Kıskançlıktan geberecek adam. Kaldıki Bellamy'nin bile popülerliğini Bellamy arenaya çıkınca kıskandı adam '' Epey popüler off '' gibisinden birşey diyor. Adam Bellamy'i bile kıskanıyor yahu.

- Adamın normal hali zaten 5 para etmez. Luffy cıbılak ellen rahatça durduruyor kılıç atağını. Bahsettiğim Gear1 Luffy ha gear2 bile değil söyliyimde.

- Gladius'un atağı gelirken ağlayıp zırladı defalarca anlattım zaten.

- Robin saniyesinde felç edecekken saldırıda bulunmadı, dev elleriyle bir çatlatsa zaten Cavendish meftaydı. Adam ordan kurtulamadı daha, Robin'in dressrosa'daki kıskacı nedir yahu?

- Bu adam Gladius gibi adamın atağı gelince bile böyle avel gibi korkup Bariyere saklanıp kolaya kaçan bir adam, hiç tanklama ya da herhangi bir cesaret gösterisi yok ortada, kendiyle çelişen bir karakter. Arenada ilk çıkışında '' Yüreği olan arenada kozlarını paylaşsın '' gibi havalı laflar ederken, bir bombadan avel gibi korkup kaçıp bariyere saklanarak kolaya kaçıyor. Kendiyle çelişiyor net.

- Totalde Crocodile'ı geçtim Doflamingo familyde üst yöneticiler kadar bile vizyonu yoktu bu adamın açık ve net ( Trebol-Diamante gibi adamlardan bahsediyorum, bunların yakınında bile değil yani totalde )

- Hakuba formunu kontrol edemiyor, orada bile kabiliyetsiz, geliştirirse bir şans veririm evet ama saldırı gücünüde geliştirecek. Rebecca'nın demir kaskını kesemiyor daha, gidecek çok yolu var.

İşte zorlasan Cp9 Lucci'ye denktir fazlası değil. Ki o kadar bile performansı yok aslen, o kabiliyette bile görünmüyor totalde.
Adam en ufak övgüye sevinip en ufak övgüyü kıskanabiliyor. Karakteri böyle nabalım ama henüz zorlanacağı bir rakiple karşılaşmamışken eleştirmek yersiz diyorum. Adam arc boyunca Koka basmadıki e Hakubayı kontrol etse Gladius reaksiyon bile gösteremezdi Cavendish'e Bartoya verdiği tek hasar Robini korumaya çalıştığı içindir yoksa onu yapacak çap yok bu diken kafada

İnanılmaz ya. Mizah amacıyla yazılan bir kişiliği karakterin gücünü gömmek için kullanmış, "Cavendish bellamy'nin aldığı övgüyü kıskanıyor o yüzden güçsüzdür" demek ile "Luffy namiden dayak yiyor öyleyse nami sağ kol leveldir" demek arasında hiçbir fark yok.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık