Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Cavendish

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 111 64.5%
  • Sevmem

Kullanılan: 61 35.5%

• Kullanılan toplam oy
    172
Sai ve Barto'nun yanında birşey ifade etmiyor bana göre. Zoro'nun bile '' Tehlikeli '' gibisinden güçlü gördüğü, yani Chinjao'nun delgecini powerup olarak alan Sai ile Oden'in bile aşamadığı hatta tüm op evreninin en iyi savunmasına sahip olabilme ihtimali yüksek olan Barto'nun yanında geri plan kalan bir karakter açıkçası.

Barto'da Sai'de bundan daha kaliteliler totalde, bu da anca diğer kişilik ayağına oraya buraya '' Soru '' yapan karakterden fazlası değil gözümde.

Nami ve Usopp'tan güçsüz olduğu iddia edilen karakteUDKXHSIJDND
Yazmayayım diyorumda yazacağım. Bu adam Gladius'a bile yenilecekti Bartolomeo kurtarmasa, mangayı kör gözle okumamak lazım. Nami ve Ussop, kk tayfasının asları onun neyine? Nami'nin zeusunun küçücük bir pıtırcığı bile çarpar bu adamı, Ussop desen her türlü potansiyelli bu adamdan, yonkou arc'ına girmişiz Cavendish'i aşar bu adam, Yasopp'un oğlu lan. O kadar yorum yazdım sayfaları atmayınca belirgin olmuyor işte, Cavendish gibi bir karakter için uğraşmaya bile değmez.

Yazmayayım diyorumda yazacağım. Bu adam Gladius'a bile yenilecekti Bartolomeo kurtarmasa, mangayı kör gözle okumamak lazım. Nami ve Ussop, kk tayfasının asları onun neyine? Nami'nin zeusunun küçücük bir pıtırcığı bile çarpar bu adamı, Ussop desen her türlü potansiyelli bu adamdan, yonkou arc'ına girmişiz Cavendish'i aşar bu adam, Yasopp'un oğlu lan. O kadar yorum yazdım sayfaları atmayınca belirgin olmuyor işte, Cavendish gibi bir karakter için uğraşmaya bile değmez.
:hhh:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık