Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Caribou Hakkındaki Düşünceleriniz

odanın bu karakteri yaratması bir hata diyorum, hata olmamasının bir nedeni olcaksa o da hem logia olup hem de ezik oluna bileceğini Oda bize göstermek istemiştir:artiz:

Bayb 5 gelse daha komik olur bence. Ufo44 cidden saygı duyuyorum sana kendi fikrini söyleyip kimsenin söyledikleri takmıyorsun itiraz etmiyorsun. Şu konuyu bile başka yere çekilecekti az kalsın. Tayfaya katılsın diyenlerin 3 kişi kalacağını düşünmüyordum ama şaşırdım doğrusu
Ben kendi dusuncelerimi paylastim. Bir de forumdakilerin dusuncelerini merak ediyordum ve milletin disincelerini gordum.
Bir de millet benim gibi dusinmuyor diye kavga edecek halim yok :)

En azindan Caribou'daki buyuk cevheri benden baska farkeden 2 hocam daha varmis bunu gordum :)

Jimbei.....bu degil
Monet.....bu degil
Baby5,.....bu hic degil
Anlamiyorsunuz bizi, One piece takipcilerine cag atlatmak istiyoruz.
CARIBOU.....iste bu.
Yeni dunya ve yeni cag CARIBOU ile sekillenecek :))

Ben kendi dusuncelerimi paylastim. Bir de forumdakilerin dusuncelerini merak ediyordum ve milletin disincelerini gordum.
Bir de millet benim gibi dusinmuyor diye kavga edecek halim yok :)

En azindan Caribou'daki buyuk cevheri benden baska farkeden 2 hocam daha varmis bunu gordum :)

Jimbei.....bu degil
Monet.....bu degil
Baby5,.....bu hic degil
Anlamiyorsunuz bizi, One piece takipcilerine cag atlatmak istiyoruz.
CARIBOU.....iste bu.
Yeni dunya ve yeni cag CARIBOU ile sekillenecek :))
3 hocam :cool:

Seride gördüğümüz tam anlamıyla 2 korsandan biri teachle beraber ama hem kardeşini sattığından dolayı hem de çok çirkin ve itici bir tipe sahip olduğundan dolayı gelmesin ya.Zaten ucube topluluğu gibi bizimkiler.Brook olsun Franky olsun Chopper olsun.Valla gelmesin iyi böyle :D

Şu savaş sırasındaki azmine bakın beee. Aynı bizim luffy. Savaşırken başka bir moda geçiyor bizim yakışıklı.

Jimbei gibi tek başına denizlerde dolanabiliyor.

Monet gibi logia formunda dolanabiliyor.

Baby5 gibi birçok silahı bünyesinde barındırabiliyor.

Bayb 5 gelse daha komik olur bence. Ufo44 cidden saygı duyuyorum sana kendi fikrini söyleyip kimsenin söyledikleri takmıyorsun itiraz etmiyorsun. Şu konuyu bile başka yere çekilecekti az kalsın. Tayfaya katılsın diyenlerin 3 kişi kalacağını düşünmüyordum ama şaşırdım doğrusu
Sen kaç kişi tayfaya katılmasını ister diye düşünüyordun?
Şimdilik 4 kişi olmuşuz. @ben, @smoker, @hancock ve bilmediğim birisi. Herhalde kendini deşifre etmek istemiyor. :oleyo2:

Seride olmasa da eksikliği olmazdı ama o kadar da ezilecek bir karakter değil, tayfaya katılsın veya katılmasın diye bir görüşüm yok, Seri içinde olması gereken biri ama tayfaya katılmadan diyorum o yüzden. ^^

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık