Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Caribou Hakkındaki Düşünceleriniz

Caribou'yu seri içinde nerede görmek istersiniz?

Genel Tanıtım,

Bana göre tayfaya katılmasını çok isterim. Tabii bizim tayfaya gelince biraz yontulması gerekecek.

1. Derin bir düşünceye dalmış hali

2. Tanrı'ya dua edişi

3. Büyük hedefler peşindeyken

4. Caribou vs Luffy. Büyük hedefin suya gömülüşü.

5. Meyve yeteneği

6. Caribou vs Pekoms

7. Tekrardan büyük hedeflere yönelmesi

8. Caribou vs Jimbei. Büyük hedefler tekrar suya gömüldü.

9. Kendisini kurtarmak için gelen kardeşini kurtarmak için kaçarken. Önce kaçacaksın ki, kurtarmak için geri gelebilesin felsefesi. Bir zamanlar bizim Luffy de bundan bahsetmişti. Şimdi kaçalım. Sonra ne yapacağımıza karar veririz.

10. Yeni dünyanın denizlerinde sandal ile yolculuk yaparken. Analar ne cengaverler doğururmuş beee

Konu açmak da ne kadar zormuş be. Ne yazayım. Ne resim koyayım derken bir sürü uğraştım. Millet neler neler yazıyor. O uğraşanların eline sağlık diyelim ve Genel görüşüme gelelim.

Ben tayfaya katılması yönünde oyumu kullandım :flaugh:
Bu kadar yakışıklı ve cengaver bir adamı başka tayfaya kaptırmamamız gerekiyor.
Meyve yeteneği çok kullanışlı bir meyve. Depolama alanı açısından süper olur.
Nami alışverişte bir şeyler taşıma sıkıntısı çekmez.
Luffy istediği kadar et yanında bulundurabilir.
Franky'nin kolaları kolay kolay bitmez.
Su deposu da olur.
Tayfa içi atışmalar içinde çok süper olur.
Yani tayfaya 1 adet depocu ve imam lazım. Arada dua etsin. :flaugh:

Cariboo'yu tayfada görmek isterim. Geyik bir adam çünkü. Hem sinsi birine de ihtiyacı var tayfanın.

@ufo44 hadi ya oyunu o yönde mi kullandın :eek:

Sitede yazmadığın yer kalmadı tayfaya istiyom diye:D
Hadi yaaa, o kadar belli oluyor mu :flaugh:
Tayfa içinde olması seriyi takip edenler için çok iyi olur bence. Seriye şu anda en çok renk katabilecek bir adam.
Anketteki 2. ve 3. şık birbirinin aynı olmuş. Keşke bu ikisinin yerine 1 tanesini koysaydım.

Resmi açıklamam nasıl ama :oleyo2:
9. Kendisini kurtarmak için gelen kardeşini kurtarmak için kaçarken. Önce kaçacaksın ki, kurtarmak için geri gelebilesin felsefesi. Bir zamanlar bizim Luffy de bundan bahsetmişti. Şimdi kaçalım. Sonra ne yapacağımıza karar veririz.

Gözlerini görünce ahanda rinnegan çıktı RS yaratıldı OP evrenin de dedim.Ama adam gelenden gidenden tek yedi pürt dedim sonra :D Bunda bu şans var iken karşısına kesin kaido çıkar yer bunu :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık