Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[C-8] BÜYÜK KORSANFAN FAVORİ KARAKTER ANKETİ

Favori karakteriniz hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    88
  • Anket kapatılmış .
Ray ve Mihawk bu anketi rahat götürür.

Bonney, Usopp, Linlin.

En çok bu ankette tereddüt ettim. Diğer favori novam Drake'ye oy atamadım. :/

Yok dediklerin gayet normal sevilmeyecek adam da değil, sadece henüz hikayesi işlenmedi ve o zaman gelince sevmek de anormal olmayacak sonuçta ben hikaye adamıyım :) Arkadaşa cevaben dedim yani Drake'i sevmekte sıkıntı yok :D
Hemen bana verdiğin bu fırsatta başka bir Usopp reklamı yapayım :oleyo:
Zaman atlaması sonrası Sogeking'i görünce Brook meselesi gibi herkes hayranı olmaz inşallah :artiz:
Anladım. :)
Yalanları gerçeğe dönüştüğü gün herkes pişman olacak. :( Sogeking şarkısı bile yeterlidir sevmek için. :rolleyes:

Yok dediklerin gayet normal sevilmeyecek adam da değil, sadece henüz hikayesi işlenmedi ve o zaman gelince sevmek de anormal olmayacak sonuçta ben hikaye adamıyım :) Arkadaşa cevaben dedim yani Drake'i sevmekte sıkıntı yok :D
Hemen bana verdiğin bu fırsatta başka bir Usopp reklamı yapayım :oleyo:
Zaman atlaması sonrası Sogeking'i görünce Brook meselesi gibi herkes hayranı olmaz inşallah :artiz:
Usopun sümsüklügünü kimse sevmiyor yoksa hem peronada hemde sugarda tayfaya en ters gelebilecek insanları yendi bence kimse usopun yaptiklarina değil yapabilcekken yapamadiklarina ve sümsük gibi takılmalarına sinirleniyordur

Bak bundan bahsediyorum. Oy değiştirmenin kaldırılması kadar saçma bir şey görmedim. Lütfen konu sahibinin de onayı suretiyle eklenmesini talep ediyorum.
İşin cıvığını çıkartan kişiler olduğu için herhalde ama tabii bu noktada ne şekilde karar verilmesi en doğru olur bilinmez. Kasıtlı olarak defalarca oy değiştiren kişiler tespit edilebilseydi ya da 2 seferden sonra değiştirme yasaklansaydı güzel olabilirdi.

Anladım. :)
Yalanları gerçeğe dönüştüğü gün herkes pişman olacak. :( Sogeking şarkısı bile yeterlidir sevmek için. :rolleyes:
Kesinlikle. Adamın bildiğin alternatif kişiliği var ya anca Hakuba'yı görünce dibi düşer milletin. Bizim Usopp'un neyi eksik sanki :D
Usopun sümsüklügünü kimse sevmiyor yoksa hem peronada hemde sugarda tayfaya en ters gelebilecek insanları yendi bence kimse usopun yaptiklarina değil yapabilcekken yapamadiklarina ve sümsük gibi takılmalarına sinirleniyordur
Benim kendi içinde korkaklığıyla savaşması çok hoşuma gidiyor şahsen. Zaten dediğin gibi yaptıklarını ya da gücünü inkar eden kişi objektif olamaz. Kalan kısmı da sübjektif tabi :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık