Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[C-6] BÜYÜK KORSANFAN FAVORİ KARAKTER ANKETİ

Favori karakteriniz hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    118
  • Anket kapatılmış .
Ben Hiluluk, Bon Clay ve Norland'a verdim. Bellemere'ye de vermek isterdi ama olmadı. Bir hak daha olsa Oz Jr.'a verirdim.

Çok şekilci insanlarsınız ve bu çok itici. İyi ki tek tek bakıp kim ne yapmış diye bakmıyorum, sadece şu anketler üzerinden kişilik analizi oluşturulup insanlara karşı mesafe koyulabilir valla.

Okama Sanji fanları, yoldaşları okama Bon Clay'i yalnız bırakmıyorlar bu yolda. Çok duygulandırıcı.

Katakuri'nin icraatı Anacığının yanında havalı olmak. Bir iki tekme attı diye icraat sahibi oldu. Yaptığı bir şey yok belki ilerde görürüz.

Ayy ne tartışma dönmüş la burda. O kadar Katakuri Faso fiso denmiş. Weewil'e kadar herkes hakkında konuşulmuş. Bir tek Bellemere konuşulmamış, yazık :(

Bellemere'e atan arkadaşlar adamsınız.

Keşke Luffy'e atmayıp Hiluluk'a atsaydım. Nasıl olsa Luffy her halükarda geçecek.

Edit:Norland'ı görmemişim :(

Ben Hiluluk, Bon Clay ve Norland'a verdim. Bellemere'ye de vermek isterdi ama olmadı. Bir hak daha olsa Oz Jr.'a verirdim.

Çok şekilci insanlarsınız ve bu çok itici. İyi ki tek tek bakıp kim ne yapmış diye bakmıyorum, sadece şu anketler üzerinden kişilik analizi oluşturulup insanlara karşı mesafe koyulabilir valla.
Wano Arc'a geçtiğimizde 2 günde unutulur Katakuri merak etme sen :D

:alkis:

Katılıyorum. Ne bu şekilcilik? Şu adamın suratı ortalama bir tip olsa 10 oy alır mıydı şüpheli bir de utanmadan yaptığı şeyler sayılıyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık