Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Byakuya Kuchiki

Tamam işte hep güçlü karakterlerle dövüşüp yeniliyor söylediklerimin aksi bir durum yok
Ki yanında da adult hitsugaya ve Zaraki var
1.ss arkta zaten İchigo Aizen hariç herkesi yendi.
2.hueco mundo'da kaybetmedi zaten.
3.Fullbring arktada kazandı.
4.Son arkta bankaisi çalındı kendi bankaisi tarafından yenildi,sonra güçlenip dőndü ,3 sternritter yendi.
Gerard zaten ölümsüz bir karakter.

Bleachin Smokerı o derece bir şamar oğlanı
Ama onun gibi alçak gönüllü de değil
Beachte en sevmediğim karakter
Bleach'in sadece ilk sezonunu tv de vermesinden mütevellit izlemiştim. Adam orada ortalıkta Tanrı gibi geziniyordu, Zaraki falan bunun yanında anca havlayan köpek gibi kalıyordu. Demek ileride şamar oğlanına dönüyor he. Vay be...

1.ss arkta zaten İchigo Aizen hariç herkesi yendi.
2.hueco mundo'da kaybetmedi zaten.
3.Fullbring arktada kazandı.
4.Son arkta bankaisi çalındı kendi bankaisi tarafından yenildi,sonra güçlenip dőndü ,3 sternritter yendi.
Gerard zaten ölümsüz bir karakter.
1. Madde de herkes yenildi demek dedigimi curutmuyor
2.Yendiği espada dövüşüne sonradan girdi güçlü bie karakter değildi .
3 fullbring arc geri dönüşte fan kitlesi olan karakterler show yapsın diye tasarlanmış bir arc.
4 bankaisinin çalınması yenildiği gerçeğini degistirmiyir ve gerardın olumsuz olmasi dediklerimin aksini yine cikartmiyor

Bleach'in sadece ilk sezonunu tv de vermesinden mütevellit izlemiştim. Adam orada ortalıkta Tanrı gibi geziniyordu, Zaraki falan bunun yanında anca havlayan köpek gibi kalıyordu. Demek ileride şamar oğlanına dönüyor he. Vay be...
Çünkü kasıntı idi.Zaraki kendisinden çok daha güçlüdür bence. Daha kimse piyasada değilken yeni shinigami olmuş bir lİseliye şekil yapıyordu tanrı gibi takılır tabi.

Silinmiş Üye

Espada ile olan dövüşü halen aklımdan gitmiyor. Gerçekten asillik ayrı yakışıyor adama ya. Yeni animasyonlarla tekrar görmek isterdim.

Çünkü kasıntı idi.Zaraki kendisinden çok daha güçlüdür bence. Daha kimse piyasada değilken yeni shinigami olmuş bir lİseliye şekil yapıyordu tanrı gibi takılır tabi.
Nacizane iddiam ichigo ayri tabi ama shinigami tayfasindan en guclu adam bence acik ve net zaraki ki benim de serideki favori karakterimdi

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık