Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Byakuya Kuchiki

O olabilir bak doğru dedin karıştırdım galiba :ehe:
Edit : Ağzının payını almıyormuş ama yine de sinir bozucu biriydi artist herif :artiz:
Hiç sinir bozucu değil.Karakterin özgünlüğü oradan geliyor zaten.Kuralcı,katı,kibirli,onurlu ve asalet sahibi.Tam bir eski dönem samurayı işte.En büyük sorunu kibirdi onda da karakter gelişimi yaşadı denebilir.Katı olmasına rağmen duygusal tarafı da vardı.Yendiği rakibinin üzerine şaldı sanırım atkı tarzında onu bırakmasıyla onurlandırması gibi sahnelere imza atmıştı.Gıcık gelebilir de altında gösterdiğinden fazlası var olan bir karakter.

MuzluYulafEzmesi

Hiç sinir bozucu değil.Karakterin özgünlüğü oradan geliyor zaten.Kuralcı,katı,kibirli,onurlu ve asalet sahibi.Tam bir eski dönem samurayı işte.En büyük sorunu kibirdi onda da karakter gelişimi yaşadı denebilir.Katı olmasına rağmen duygusal tarafı da vardı.Yendiği rakibinin üzerine şaldı sanırım atkı tarzında onu bırakmasıyla onurlandırması gibi sahnelere imza atmıştı.Gıcık gelebilir de altında gösterdiğinden fazlası var olan bir karakter.
İlk cümle hariç katılıyorum söylediklerine ama zevk meselesi işte ne yaparsın . Bana batıyor karakter :D Müziği güzel ama .

İlk çıktığında çok karizmaydı ama sonra karizması çizildi tabii.

Kasıntı ve kurallara bağlı ama perdelerini kaldırınca pamuk dede gibin biri

Manga neyse de animede epey komik bir karakterdi. Zaten animede mangadaki ciddi karakterler üzerinde güzel komedi yapıyorlardı. Özellikle zanpaktou ruhu fillerinde Senbonzakura'nın komik halleri hala bile aklımda. Güzel karakterdi ya ama ölse daha güzel olurdu.

Ölümünden sonra sempatimi kazanmıştı azda olsa ama geri döndürmek ucuz bir hamleydi bence.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bleachin Smokerı o derece bir şamar oğlanı
Ama onun gibi alçak gönüllü de değil
Beachte en sevmediğim karakter

Bleach'i bu karakterin ortaya çıkmasıyla gelişen olay örgüsü sayesinde sevmeye başlamıştım. Rukia'ya ablasının ölümünü anlattığı sahne muazzamdı. Ayrıca:

:cool:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık