Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Buz ve Ateşin Şarkısı Serisi Kitap Tartışma

Benim elemanla Martin arasında ki tek fark biri durmadan röportaj verirken diğeri canlı yayın açıp oyun oynamak. İkisi de bitiremedi bir türlü kitapları. Bunun sebebi de mükemelliyetçilik. En azındab Patrick için. Okuyucularının beklenti seviyesi arşa eriştiğini bildiği için ve bekleneni vermek için hikayeyi yazıp siliyor durmadan. Umarım yakın zaman da tatmin olur kitabından:/
Bence Patrick de üç kitabı da yazmıştı ama tutunca hikayeyi genişletmeye çalıştı ve eklediği kısımları ilk yazdığı kikaye ile çelişkiler oluştu bu yüzden de bu sorunlarla boğuşuyor. Aynen martin gibi.

Kral katili Güncesi okumayan bakmasın lütfen.

Ayrıca unutmayalım ki bu 3 kitap Kvothe'nin geçmişini anlatıyor. Ve bu adam daha 7liden intikamını almadı. Bunun için yeni bir kitap lazım haliyle. Ki sempati yapamadığını da unutmamak lazım. Olur da Chandrialılar'ı yenecek olursa, bu Amyr'ler sayesinde olacaktır.
dediğin gibi günce kısmı bu kitap ile bitebilir ve sonrası farklı işleyebilir.

Yav Kral Katili Güncesi için konu yok mu burada? Sanırım bunu daha önce de sordum. Yoktu diye biliyorum ama :d

Bence Patrick de üç kitabı da yazmıştı ama tutunca hikayeyi genişletmeye çalıştı ve eklediği kısımları ilk yazdığı kikaye ile çelişkiler oluştu bu yüzden de bu sorunlarla boğuşuyor. Aynen martin gibi.
2. kitaba normalde olmayan karakter ve olayları ekledi. Bir röportajında diyordu bunu. Ekledikten sonrada bu karakterlerle ne yapacağına karar veremedi. Sonrada başladı 3. kitabın hikayesiyle boğuşma. 8 yıldır memnun olmadı hikayesinden. Daha önce 3. kitabı bitirdiğini ama tatmin olmadığı için yeniden başladığını söylüyordu. Ha bence bunlar bahane değil. Sanderson'uda görüyoruz. Adam her yıl en 1 kitap yazıyor ve yazdığı kitaplar bunların kitapları kadar iyi. Özellikle bu sene 3.'sü çıkan Fırtınaışığı Arşivi fantastik edebiyatın ağır toplarına girmeye aday bir seri.

Kursa gittim. Sınavı hoca torpiliyle geçtim. Yazın çalışırım dedim. Çalışıyorum ama hala gerideyim. :(

İyice bütün tadı almaya gerekmiyor yav. Olayları öğrensem yeter. Sabrım kalmadı.
Yapma etme reyiz. Bütün tadı almadan olur mu hiç!? Olayları netten baksan da anlarsın zaten. Pov'lara baktın mı sen? Onlarla idare et biraz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık