Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Buz ve Ateşin Şarkısı Serisi Kitap Tartışma

Dragon
Okurken öyle sıkılacaksın bazı yerlerde, kesinlikle jet gibi okuyup geçeceksin. Ryuk'un dediği gibi, inanılmaz gereksiz ayrıntı var kitaplarda. Sokaktan geçen karakterlerin elbiselerinde desene kadar betimliyor adam. Hele zaten yemek fetişi, illa her yemeği yazacak tuz tanesine kadar.
bir de en nefret ettiğim huyu; bölüm boyunca gereksiz şeylerden bahseder durur, hiç bir gelişme olmaz, son iki satırında gelişmeyi yazar geçer diğer bölüme. 4. Kitapta Brienne bölümlerine sövdüğüm kadar sövmemişdir hiç bir şeye mesela.

kitapta yemek tarzı ayrıntılar çok fazla ama herşey de ayrıntılarda ayrıntılardan çok şey çıkartılır :D özellikle kehanetlerde

kitapta yemek tarzı ayrıntılar çok fazla ama herşey de ayrıntılarda ayrıntılardan çok şey çıkartılır :D özellikle kehanetlerde
İşte sıkıntı da orada ya. Adam gereksiz şeylere tonla detay verirken önemli şeyleri çok yüzeysel anlatıyor. İnadına yapıyor bunu, okuyucuyu kızdırmak için.

Jon- büyük ihtimalle Azor Ahai olacak yani ışık getiren. Melisandre ateşe her baktığında Stannis yerine onu görüyor.
Danerys-Kesinlikle ve kesinlikle kraliçe olacak hemde öyle böyle bir kraliçe değil. Hem doğu hem batı tüm dünyayı fethedecek. Neden derseniz serinin isminde çok büyük spoiler var. Buz ve Ateş= Jon ve Dany=Ötekiler ve Ejderhalar

@Dragon
Brandon ile ilgili müthiş gelişmeler var okumalısın.

Arkadaş, tüm kitapları hevesle okudum. Ta ki Kargaların Ziyafeti'ne kadar... O kitabı bitirebilmiş bir arkadaşım, nasıl bi motivasyon ile okunulacağını söyleyebilir mi? İnsanın okuyası gelmiyor ya

Arkadaş, tüm kitapları hevesle okudum. Ta ki Kargaların Ziyafeti'ne kadar... O kitabı bitirebilmiş bir arkadaşım, nasıl bi motivasyon ile okunulacağını söyleyebilir mi? İnsanın okuyası gelmiyor ya
Brienne POV'u görünce midem bulanıyor yemek yiyemiyordum. Kargaların Ziyafeti serinin en leş kısmı.

onu da çok sevdim ben :D cercei'de bazen sıkıntı oldu ama güzeldi :D

Roronoa Zoro

Dany Westeros'a gelecek o kesin. Asıl soru yanında kim olacak? Aemon ölmeden önce kehanette bulundu, kızıl rahibe yanıldı stanis değil asıl ışık getireni tutması gereken kişi Dany olmalı diye. Şimdi 3 ejderha ve ejderha binicisi olayına dönersek;
Dany, Aegon ve 3. ... 3. kim olacak acaba, ilgimi çeken o. Yusuf'la konuştuk bunları 2 adet teori benim ilgimi bayağı çekti.
1. Tyrion Lannister, Deli Kralın Tywin Lannister'ın eşi, Tyrion'un babasına tecavüz etmesi sonucu, hem Tyrion cüce doğmuştur aynı şekilde yarı Targeryan'dır.
2. Jon Snow, Eddard Kral şehrinde ki gayri meşru çocuğu bir Targeryan'lı kadındandır. Eddard bu yüzde sürekli saklamaktadır annenin kimliğini.
Bu ikisinden biri olabilir.
Bunların haricinde Karanlık Lord Starkların hepsini kendine çekecek gibi duruyor. -ki zaten Brand'e sahip-

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık