Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Buggy, Hangi Karakterleri Emri Altına Alır?

Buggy Kimleri Emri Altına Alır ?

• Kullanılan toplam oy
    141
Şu elemanı da hiç sevmiyorum ya sürekli yorumlara atıyorlar :/
Bazı şeyleri komik, gerçeği yansıttığı zamanlar var bence idare eder.

Hala çaycı dediklerinde alev püskürtmekten vazgeçmiyorsun, sal la bi. Bugüne bugün korsanlar kralı olacak adamın çaycısısın, boru mu? Meşru lider Buggy olduğuna göre Mihawk da senede 1-2 kez alır çaydanlığı eline, yükün hafifledi yine iyisin bak. :D
Boş yapanlara ne ateş püskürtecegim? Gerçekte böyle bir şey olmadığı çok net olan bir şeye gram takılmam. Aksine bu onların bir cacık bulamayınca yaptığı boşlar olarak görüyorum göründüğü gibi... ;)

Eskiden dedikleri boşları kapatma için uydurulmuş, şimdide bir cacık bulamayınca bunlardan medet umar hale geldiniz işte. :S

Sizi en fazla doktor misali kendi halinize bırakırım boş yapar durursunuz. :D

Hancock bu tiplerle takılabilecek birisi değil gibi. Rayleigh ile takılmaya devam eder.
Kendisini çok sevsemde Dof yakın zamanda çok fazla yer kapladı hikayede ve karakter arc'ı da bitti gitti çocukluğuna kadar tanıyoruz karakteri(Crocodile'ın aksine). Bence hapishanede kalması çok daha iyi olur. Final savaşı hücresinden izlesin.
Wevill çok gerekesiz bir karakter hiç var olmasa daha iyi ama göreceğiz.
Moria katılırsa güzel olur.

Bazı şeyleri komik, gerçeği yansıttığı zamanlar var bence idare eder.

Boş yapanlara ne ateş püskürtecegim? Gerçekte böyle bir şey olmadığı çok net olan bir şeye gram takılmam. Aksine bu onların bir cacık bulamayınca yaptığı boşlar olarak görüyorum göründüğü gibi... ;)

Eskiden dedikleri boşları kapatma için uydurulmuş, şimdide bir cacık bulamayınca bunlardan medet umar hale geldiniz işte. :S

Sizi en fazla doktor misali kendi halinize bırakırım boş yapar durursunuz. :D
Kardeşim sana zahmet benimkine bir kaşık bal atıver, havalar malum boğazımda gıcık var. :gamyon:

ya bu bu adam kimseyi emri altına alamaz dalga mı geçiyorsunuz? en fazla mihawk crocodile gibi cross guilde katılacak olanlardan da dayak yer. tamam konuşması falan süperdi ona sözüm yok ama olur ya doflamingo bu ekibe katılırsa kukla eder bunu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık