Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Bu Üye Çok Dikkat Çekiyor

• Konbuyu başlatan Reversi
  • Başlangıç tarihi

Iron Man

Thor:Nicki Cool olduğu zamanlardan bilirim. Forumda anlaştığım nadir insanlardandır. Tartışma ortamı oldumu onu kimse tutamaz hemen dalıverir. :D Birlikte Avengers´ı kurmayı hedefledik ama halen aramıza bir Hulk, bir Kaptan Amerika, bir Hawkeye katılmadı. Sizleri bekliyoruz. :D

luffydesper:Sacit-dono forumda uzun uzun muhabbet ettiğim tek insandır heralde. Tanıştığımda her konuda olan bilgisine çok şaşırdığım, bana uzun uzun ve bir o kadarda ilginç hikayeler anlatıp sonra ona hikayeyi bildiğimi söylediğimde bana ''E be adam niye bildiğini söylemiyorsun boş yere niye uğraştırıyorsun insanı'' diyerek hayıflanan abi diyebileceğim güzel insandır. :D Ne zaman yeni bir seri önerisi istesem önerilerini eksik etmez.(Bu arada halen Gintama´yı izleyemiyorum kendimi gülmek için zorluyorum ama sonuç bu) :D

emremutlu: Kısa kısa muhabbetlerimiz olmuştur. Muhabbetinden hoşlandığım bir insandır. Oyununu halen beklemekteyim. ;)

Smoker:Forumda büyük emeği olan ve her zaman takdir ettiğim birisidir. Yorumlarının genelde tamamını okurum. :respect:

cagdas: Neden bilmiyorum ama genelde ona katılıp, nadiren onun gibi düşünmesemde yorumlarını hep sevmişimdir. :)

GECE : Eskiden bu adamın açtığı konuları filan soluksuz okurdum lakin gitti bitti sanırım çok iyi bir analizciydi onun gibisi yok gibi.

SMOKER : Bu abimin her yorumu benim senet gibi net ver realist yorum atan başka kimse yoktur sanırım bir de konuşmasını egale etmeye çalışan kimse çıkmadı sanırım.

CAGDAS : Bu adamı da severim ama illa haklı çıkacak diye girmediği eşelemediği konu yoktur kaybetmeyi sevmiyor sanırım.

VENOMEMRE1907 : Emreyi de severim yorumları iyidir mantıkla yaklaşır konulara kanıtçıdır oda ama şimdi ortalarda yok ne işse.

şimdi eskiden bir sürü kişi gözüme çarpardı vs konularıyla filan baya tat alırdık ama pek kalmadı sanırım öyle arkadaşlar :D

Sanırsam başka bir forumdan XCrowley, HaticenurRm ve bir kişi daha vardı, onlarla buraya geldiniz, muhabbetlerinizden anlaşılıyor.
Crowley ve Hatice bir oyun forumunda tanışmışlar, onlar birlikte geldi. Ben alakasız bi One Piece hayranıyım. Baktım bu forum seviyeli, çoluk-çocuk ortalarda dolanmıyor, katılayım bari dedim. :D

Bundan yıllaaaar önce bir eğlence forumunda, 5 üye 5 yorum diye bir konu açmıştım. Ona benzettim bu konuyu, iyi olmuş. Forumu kaynaştırır böyle konular. :D

Aha benimkiler;
1- Roronoa Zoro: Ayarsız dengesizin tekidir. Hiç bir konuya karışmaz karışmaz, karıştı mı da kesin bir yorum yapar, sonunda da :artiz: bu smileyi koyar gider. KF çeviri ekibinde güzel çalışmalarımız, güzel günlerimiz oldu. Msnde, forumda muhabbet etmeyi sevdiğim kral insanlardandır. Site için neyi dikkat çekiyor derseniz, karizması yeter Zori'nin. :artiz:

2- D-Rose: Ayarsız dengesizin bayrak taşıyanı. :D Zori için söylediklerim onun için de geçerlidir. Muhabbetini sevdiğim, Zoro konusunda tartışmaktan zevk aldığım az kişiden biridir. Zoro'ya laf söyletmez. Son zamanlarda forumda seyrekleşti benim gibi ama sıklaşırsa da fena sıklaşır. Durmadan da nick değiştirmesiyle forumun gündemine çökmüşlüğü olmuştur. :D

3- Sasuke: Nickini Suraz'dan Sakuse'ye aktarınca tepkimi(zi) alan forumun asabi elemanı. Son zamanlarda yumuşak başlı yorumlar yaptığına bakmayın ha, içinde neler biriktiriyor psikopat. :D

4- Frtztrk: Nihahaha. Ne yazayım sana Ferit :D Atışmanın zevkli olduğu çok az insandan biri bu Ferit. Forum devriminden önce bir numaralı adminimizdi, her sorunumuza çözüm bulmak için uğraşır dururdu. Hep de bırakmak istediğini söylerdi. Sonunda istediği oldu. Bıraktığı için kızdık ama olan oldu bir kere. :/ Artık o da forumda seyrek. :/

5- Çağdaş: Her şeye lafı olan, her şeye tepkisi olan, çaktırmadan her ortamı karıştırıp giden insafsız adam. Sohbeti muhabbeti şahanedir, hemen her konuda fikri vardır Çağdaş'ın. Sitede yorumlarını severek okuduğum sayılı kişilerdendir. O da seyrekleşti son zamanlar. :/
6- Nef'i: Konu fakiri, yorum manyağı, hoşsohbet anarşist. Benden sonra forumun sağduyu abidelerinden biridir. Onla fikir tartışmak iyidir güzeldir, iş asla kavgaya gitmez. Forum içinde, hiç konusu olmamasına rağmen her başlığa yazdığı destekleyici, gaza getirici, müsbet yorumlarıyla forumun en sevilen simalarındandır. Ama anarşistin ve sadistin de tekidir, kabul etmese de. :D
7- İnvictus: Deli deli. :D Löl manyağı, konusu kıt, yorumu kıt, sohbeti bile kıt ama kral adamdır. Foruma haftaya en fazla 10 yorum yapmasına rağmen sürekli dikkat çekmeyi başarıyor. O olmasa biz kime takılırdık bilemiyorum. :D

8- Luffydesper: Reyiz :D Anime konusunda forumda en sık danışılan adam. Herkese de yardım eder. Kendisine Cani deriz ve bu lakabı sonuna kadar hak eder sapık. :oleyo2: Çağdaş'ın durmadan takıldığı, benim de iki tarafı tutarak kavgayı kızıştırdığım sohbetlerin vazgeçilmezi. :D Forumdaki güzel anime ve manga yorumlarıyla dikkatleri hep üzerinde tutuyor. Genel Sohbet'in bir numarası. :D

9- Rownikal: Zeki hoca. :D Manga manyağı. Tanıtımını yapmak için üşenmeden fuar fuar, sahaf sahaf dolaşan adam. Videoları ile bir çok kişi mangaları sevdi. Çağdaş'ın deyimiyle boş bir mangayı sevdirme sevdasına kapılmış adam. Ancak iyi yapıyor Hacom, millete mangayı sevdiriyor. :D Forumda da sürekli manga tanıtımlarıyla dikkat çekiyor. O da seyrek yav her zaman. :/

10- Mr. Bushido: Edebi sohbet yaptığım üç kişiden biri bu forumda. Benim gibi fantastik seven biri olduğunu, hele de Tolkien hayranı olduğunu öğrendiğimde hemen muhabbete geçtim. :D Kf manga ekibinde beraber çalışmamıza rağmen hiç ortak işimiz olmadı ama ileriki projelerde yaparız bir şeyler. Bu manyak da foruma çok seyrek uğruyor. :/

11- RedTerör: Hard ultra Zoro ve WB fanı, Garp düşmanlığıyla beni çileden çıkaran ancak hatırım için Garp'a daha az laf atan can ciğer eleman. :D Eskiden forumda çok aktifmiş Zoro konularında. Onun için o koca Zoro incelemesini yazdım, hakkımı ödeyemezsin Ferhat. :D

12- Degres: Atiiii :D Forumun çalışkan çocuğu ya, ne diyeyim daha. Okuyup doktor olacak. Forumca birleştik Atalay'ı okutup adam yapmak için. Sohbeti hoş ve kibardır bu elemanın. Foruma çok seyrek yazıyor bu da. :/

13- Repier: Sayın savcımız. :D Manga konusunda geniş bilgiye sahip biridir. Tartışma konularının vazgeçilmezlerinden biridir Mahircan. Her tartışmasında illa kanıta dayanır, manga sayfası gösterir, hiç kaçırmaz. Yorumlarını severek takip ederim. msnde çok az muhabbet eder ama etti mi de iyi eder. :D

14- Dragon: Bu adamın analizlerini çok seviyorum. Konu olarak analiz değil ha, yorumlarda vsleri ve diğer tartışma konularını iyi inceliyor fırıncı. Ne zaman bir tartışma konusunda Dragon'un yazdığını görsem hemen atlarım. O kadar analiz, inceleme konusu açtım, sayfalarca. Çok uzun yazıyorum diye herkes tatlı sitemler eder bana. Amma, Dragon hacının yorumlarını toplasan, o yazdığım bütün yazıların toplamını geçer ya uzunluğu. Adam yorum yazmaktan zevk alıyor resmen. Ahh ah, bir de Çağdaş'ın dediği gibi imlaya dikkat etsen de anlamak için zorlanmasak keşke. :/

15- Lovecoock Sanji: İlk kez İstanbul buluşmasında Çağdaş aracılığıyla tanıştım ve sohbeti muhabbeti acayip hoşma gitti. Çağdaş'la gerçek anlamda başa çıkabilecek az adamdan biri. Manga konusundaki fikirleri şahanedir, bir de fantastik edebiyat. Örtüşüyor fikirlerimiz. Kürşat baba kral adamdır vesselam. :D

16- Wtf.: Nickine bakıp da korkmayın, şeker gibi adamdır. İstanbul buluşmasında sohbetimiz ilerledi. Biraz daha sohbete devam etsek akraba çıkacaktık, yarıda kestik. ama ben yine de akrabam sayıyorum Mehmet'i. Çok kral adamdır, sohbet etmekten çekinmeyin. Küfür konusunda çok ince bir zekası vardır, sataşmayın. :D

17- MondeM: Bir avatar siparişimle başlayıp bitmek bilmeyen şahane sohbetlerimiz olmuştur. Forumun güzide üyelerinden can ciğer biridir. kimseyi kıramaz, herkese avatar ve imza konusunda yardım eder, fotoşok uzmanı ve bu alanda tam bir sanatçıdır. Edebi ve kültürel sohbeti muhteşemdir, konuş konuş doyamazsın. :D

18- Killz0ne: KF manga ekibinden editörüm. Sbsleri eklemeyerek tepkimi almış, ancak hemen düzelterek gönlümde taht kurmuş, pek belli etmese de tartışmalarda asabi biridir. Pek derin sohbet edemesem de değerli biri olduğunu iyi bilirim, eşsiz adamdır. Ben ona kısaza Kilzo diyorum, siz de diyin. :D

Lan ben aldım başımı gittim, bütün forumu yorumlayacağım neredeyse. Şimdilik 9 yeter, sonradan bir kaç kişiyi daha yorumlayacağım. Sevdim ülen bu konuyu. :D
bi anlık sinirin ardından surazla tartışmamdan sonra kendime bir süre siteyi yasaklamıştım:ühü:, bugün bölüm çıktımı diye bakıyım dedim duramadım bu konuya girdim, şimdi bir sürenin ardından kendime koyduğum yasagı kaldırıp sana cevap veriyim öncelikle, hem sağduyu abisi olup hemde anarşist sadist olmayı başaran kendimi tebrik ediyorum:artiz:, konu fakirliğine gelince ortak uğraştırma beni sen benim yerimede açıyon ille konun olsun diyosan ramazan paşaya söyliyelim biz ortağız diyelim senin konularının yarısını bana versin:ehe:

Yazmayı unuttuğum kişiler olduğunu fark ettim.
nef-i:Yok la ne özrü.d, valla adamın kralıdır, tartışmalara kolay kolay girmez, Çerlobin'in söylediği gibi konu özürlüdür :D, onun dışında eksik bir yönü bulunmamaktadır, eğer yanlış değilsem Zoro fanıdır:respect:
Suraad:Forumumuzun küçüğü .), en son guro meraklısıydı, kan arayıp duruyordu ama düzelecek diye umuyorum :)
kaan4259:Beni niye saymıyon la:(
emremutlu:Yapacağı oyunla bütün +rep'leri üzerine toplayacak, oyunun yapımcısı olduğu için oyunda yapacağı dalavereler ile diğer oyuncuların önüne geçecek kişi:D
Alfamert:Valla bir ara tartışmaya girdiydik(tartışmaya girmediğim yok zaten.d) ondan sonra bana küstü sanırım, alıntı falan yapıyorum ama yok :(, olsun yinede bir Zoro fanı olarak kraldır.

Iron Man: Yaparız bi ara oyunu :p
Sasuke: Az önce yanlışlıkla Suraz yazacaktım. Ama isim değiştirdiğin zaman forumdan birini haşladığına şahit olduğum için yazmaktan vazgeçtim. 2. Citizen olmam inşallah :D

Yazmayı unuttuğum kişiler olduğunu fark ettim.
nef-i:Yok la ne özrü.d, valla adamın kralıdır, tartışmalara kolay kolay girmez, Çerlobin'in söylediği gibi konu özürlüdür :D, onun dışında eksik bir yönü bulunmamaktadır, eğer yanlış değilsem Zoro fanıdır:respect:
Suraad:Forumumuzun küçüğü .), en son guro meraklısıydı, kan arayıp duruyordu ama düzelecek diye umuyorum :)
kaan4259:Beni niye saymıyon la:(
emremutlu:Yapacağı oyunla bütün +rep'leri üzerine toplayacak, oyunun yapımcısı olduğu için oyunda yapacağı dalavereler ile diğer oyuncuların önüne geçecek kişi:D
Alfamert:Valla bir ara tartışmaya girdiydik(tartışmaya girmediğim yok zaten.d) ondan sonra bana küstü sanırım, alıntı falan yapıyorum ama yok :(, olsun yinede bir Zoro fanı olarak kraldır.
yanlış değil harbi zoro fanıyım, sadece bu sitenin standartlarına uymuyorum:hhh:

ben şimdi benim kara listeyi çıkarıp göze batanlar diye yazmaya başlıcamda konunun konsepti isminden farklı neyse konuya göre yazıyım malesef açıklama yapmıcak kadar üşengeç bir insanım sürekli gördüğümm mesajlarını takip ettiğim üyelerin beşi:

1-ortak (ch3rl0b11n)
2-suraz kardeş (sasuke)
3-sacit-sensei (luffydesper)
4-tensei reis
5-red

xCrowLey : ^^
MondeM : Foruma ilk başladığım zamanlarda mesaj atmıştı bana iyiki de atmış çok iyi bir arkadaştır kendisi ^^ Tanıdığım için mutluyum. Çok iyi kalpli birisidir.
frtztrk : İlk mesajlarımın hepsini tamamı italic halde yazıyordum diğer forumdan alışkanlıkla. Uyarmak icin mesaj atmıştı. Onun haricinde postlarını beğendiğim biri :D
emremutlu : İyi birisine benziyor, postlarını dinlediği müzikleri beğendiğim biri ^^
Hancock : Ağır Hancock fanlığı attığı postları falan bayağı dikkatimi çekmişti.
ch3rl0b11n : Açtığı konuları beğendiğim bir üye.
Dragon : Fanlık yapmadan doğru düzgün yorum yapabilen birisi olduğunu düşünüyorum.
Dattebayo : Naruto'nun neredeyse her cümlesinin sonunda kullandığı tabir nedeniyle nicki dikkatimi çekti.
Venomemre1907 : Soru Cevap videolarını çok beğeniyorum. :D

O bizim D-Rose ile aramızda bir espridir, kötü niyet taşımaz. Normalde çok iyi adamımdır yav, bakmayın öyle psikopatça taşkınlıklarıma. :D
Roronoa Zoro:Forumdaki en iyi arkadaşlarımdandır.Her ne kadar son zamanlar'da yazdığı ingilizce cümlelerle beni çıldırtsada.
ch3rl0b11n:Çevremdeki kültür seviyesi hatsafada olan nadir insanlardan.Terbiyelidir,muhabbeti koyudur ne zaman mistik bir sorum olsa Yusuf'a giderim.İnsana insan,hayvana hayvan gibi davranır.İyi bir arkadaşımdır.
Invictus:Hayatımız çok benzeşiyor ılgaz'lada.O yüzden her ne kadar içimi dökmesem'de beni anlayacak en iyi insanlardandır.
Frtztrk:No comment.Göbeğe selamlar.
Smoker:O olmasaydı sanırım büyük zevkle okuduğum Karakter tanıtımlarını detaylı bir biçimde okuyamıyacaktım.Hemşerim'dir ayrıca bu yüzden onun'da ne denli bir insan olduğunu biliyorum.Site'de abi olarak hitap ettiğim ve işine saygı duyduğum nadir kişilerden.
MondeM:İyi bir arkadaş.O hiç küfür sevmiyor tam tersi bende çok küfürbazım bu yüzden konuşurken zorlanıyoruz.Geceleri birlikte Nba maçı izlediğim iyi bir Basketbol arkadaşı.Kobe Bryant masaüstünü bekliyorum.
Reiper:Mahir Abi,yine hemşerim sitede sanırım nadir Lucci fanların'dan.
RedTeror:Yıllardır fandaşım bu yolda birlikte koşarak ilerlediğimiz insan.Her ne kadar son 1 yıldır Zoro konularına hiç girmesem'de o benim yerime gayet güzel savunuyor böyle devam ortak yılmak yok! İstanbul'da görüşmek üzere Ferhatcım.
Karolla:Mod'luk zamanlarımda görev icabı sürtüşme yaşadığım bir kişi.Ölümüne,canla başla Zoro'yu savunur yürü be.
Wtf: Ah be Mehmet çok özlüyorum o eski Luffy-Zoro tartışmalarımızı.Ayrıca kendisinin uçak kaldırabilip kaldıramadığını'da merak ediyorum.Selamss.
Cagdas:Yorumlarına sıklıkla katıldığım ve Site'deki yorumlarını en mantıklı bulduğum insan.Bu site için gerçekten değerli,sitenin seviyesini yukarıya çeken insanlardan.
LoveCook Sanji:Yine çok sevdiğim bir abim.Beni yediğiniz günü unutmayacağım.
DatteBayo:Osman.İsmini bayaa bir aklımda tutamadığım insan.Niye tutamadım bende bilmiyorum.Arada bir sürtüşme yaşasam'da oda iyi arkadaşlarımdandır.2k'ya devam !
Hancock:Benim gibi Basketbol takip eden insanlar'dan.Zoro fanı,Hancock fanı ve Allen Iverson hayranı.Çok iyi bir arkadaşım oda.
LuffyDesper:Sacit/Sacit Abi/Abi/Sac , hangisini dersen ona fark etmez.Onun'da bu huyunu seviyorum zaten.Hentai ve Eccihiye ihtiyacım olmaz ama ihtiyacınız varsa yeri bu adamdır söyliyeyim.
Metades: Denizi'de göremiyorum şu sıralar.Sun Ken Rock'ı birlikte okuduğum ve en az benim kadar bu seriye bağlı olduğunu bildiğim kişi.
SenGoku:Aklı başında ve muhabbeti onn numara bir insandır mehmet.Sengokuya toz kondurmaz laf edeni yakar.Yeri bende ayrı olan nadir insanlardan oda.
Arishiteru:Valla bir ara çok konuşuyorduk mehmet abi ile şimdi konuşmuyoruz.Nedendir bilmiyorum.
Brook: Bu siteyi kurduğun için tişşkirler.
Venomemre:Onun'da arkadaşlığını severim.Oda siteden gidenlerden kalaydı iyiydi.
Bold:Burak siteye hiç uğramıyor artık.One piece takip ediyormudur acaba artık.
Dragon:Yorumlarını bir türlü okumaya niyetlenmediğim bir tek Melih abi va sanırım.Çok uzun olmasını geçtim abi Türkçe kurallarına biraz bile dikkat etmediğin için okuyamıyorum yav.
Aethirx: Zamanın'da sitede ilk arkadaş olduğum kişi.Zamane arkadaşı diyelim.
Wuma: Hakan abi tanıdığım en aklı başında insanlardandır.

Gelelim tanımadıklarıma.
Cicer_:Yorumlarını çok severdim.Bir ara köşesine çekilip tekrar site'de aktif olmuştu şimdi tekrar köşesine çekildi sanırım.
Nef-i:Yanlış kişiye Reiz diyorsun haberin olsun.Uzunca muhabbet etmem'de iyi bir arkadaş olacağından şüphem yok.
T1T4N:Photoshop renklendirme Masterı.Ayrıca komik bir insandır.
DarkSpeed:Gerek çizdiği karikatürlerle gerekse kişiliği ile ne kadar geyik bir insan olduğunu belli ediyor.Yorumlarını okurken yüzümde hafif bir tebessüm olur.
Ufo44: Ehehehehe nasıl yemiştik Spolier konusunda milleti.
Yobi: Hep merak ediyorum,sana niye mühendis diyorlar yahu ?

Şimdilik aklıma gelenler bunlar.Uykudan uyandığım için bu kadar oldu yoksa daha bir sürü kişi var.Unuttuklarım kusura bakmasın.Bu arada konu amacından sapmış olduğu için bende tanıtım yaptım.Gerekliydi zaten böyle bir konu.Bir ara güncelleme yaparım şimdi fena uykuluyum.

Smoker: Sitede ki en sevdiğim insan. Karakter olarak örnek aldığım insan. Her konuda sözünün üzerine söz söyleyen çıkmıyor ya orada çok gülüyorum:D adamla kimse tartışacak bilgiye sahip değil.
Bence sen görmek istediğin gibi görüyosun. Ne zaman söyleyecek bi sözüm olsa smok'a söylerim. Hatta bikaç kez bana özelden sitem etmişliği de vardır. Ayrıca smok'un çok kez tartıştığını ve hatta karşısındakine kalayladığını gördüm.

Çağdaş: Sana ne diyim, Çağdaş? Msn hayatından bıktırdın beni :D Ama bir de sohbetimiz var ki. Bir sardırdık mı zori bile araya giremez :oleyo2:
Eyvallah sacıt :) Canım sıkıldığında en kolay sıkkınlığımı atabildiğim kişisin. Bide satanist olmasan on numara çocuksun :D

cagdas: Neden bilmiyorum ama onun gibi düşünmesemde yorumlarını hep sevmişimdir. :)
Eyvallah sağolasın.

CAGDAS : Bu adamı da severim ama illa haklı çıkacak diye girmediği eşelemediği konu yoktur kaybetmeyi sevmiyor sanırım.
Kaybetmek biraz iddialı bi kelime olmuş. Ama temelde haklısın, eyvallah.

cagdas:çağdaş abi ilk forum devriminde dikkatimi çekti yazdıkları tam benim düşündüklerimdi ama bende onun gibi yazıcak yetenek yok o ayrı mesele:D o günden sonra çağdaş abinin yazdığı şeyleri bi ayrı zevkle okudum.Yazdıklarınla hislerime tercüman olduğun için sağol abi
Yalnız o ilk forum devrimi değildi. 5 senede baya bi devrim oldu. Sen sonuncuya yetişmişsin, eyvallah.

5- Çağdaş: Her şeye lafı olan, her şeye tepkisi olan, çaktırmadan her ortamı karıştırıp giden insafsız adam. Sohbeti muhabbeti şahanedir, hemen her konuda fikri vardır Çağdaş'ın. Sitede yorumlarını severek okuduğum sayılı kişilerdendir. O da seyrekleşti son zamanlar. :/

8- Luffydesper: Reyiz :D Anime konusunda forumda en sık danışılan adam. Herkese de yardım eder. Kendisine Cani deriz ve bu lakabı sonuna kadar hak eder sapık. :oleyo2: Çağdaş'ın durmadan takıldığı, benim de iki tarafı tutarak kavgayı kızıştırdığım sohbetlerin vazgeçilmezi. :D Forumdaki güzel anime ve manga yorumlarıyla dikkatleri hep üzerinde tutuyor. Genel Sohbet'in bir numarası. :D

9- Rownikal: Zeki hoca. :D Manga manyağı. Tanıtımını yapmak için üşenmeden fuar fuar, sahaf sahaf dolaşan adam. Videoları ile bir çok kişi mangaları sevdi. Çağdaş'ın deyimiyle boş bir mangayı sevdirme sevdasına kapılmış adam. Ancak iyi yapıyor Hacom, millete mangayı sevdiriyor. :D Forumda da sürekli manga tanıtımlarıyla dikkat çekiyor. O da seyrek yav her zaman. :/

14- Dragon: Bu adamın analizlerini çok seviyorum. Konu olarak analiz değil ha, yorumlarda vsleri ve diğer tartışma konularını iyi inceliyor fırıncı. Ne zaman bir tartışma konusunda Dragon'un yazdığını görsem hemen atlarım. O kadar analiz, inceleme konusu açtım, sayfalarca. Çok uzun yazıyorum diye herkes tatlı sitemler eder bana. Amma, Dragon hacının yorumlarını toplasan, o yazdığım bütün yazıların toplamını geçer ya uzunluğu. Adam yorum yazmaktan zevk alıyor resmen. Ahh ah, bir de Çağdaş'ın dediği gibi imlaya dikkat etsen de anlamak için zorlanmasak keşke. :/

15- Lovecoock Sanji: İlk kez İstanbul buluşmasında Çağdaş aracılığıyla tanıştım ve sohbeti muhabbeti acayip hoşma gitti. Çağdaş'la gerçek anlamda başa çıkabilecek az adamdan biri. Manga konusundaki fikirleri şahanedir, bir de fantastik edebiyat. Örtüşüyor fikirlerimiz. Kürşat baba kral adamdır vesselam. :D
Yusuf bana aşık mı oldun birader? Yorumun yarısında benden bahsetmişin :D Canı sıkıldığında eğlence olsun diye ortamı karıştıran olacak o. Bide SS kim la benimle başa çıkacak? Ben ona sert davranmıyorum da öyle görünüyo :D

Benim yorumlarıma gelirsek unuttuğum çok kimse olacak şimdiden kusura bakmayın. Son zamanlarda üyelere çok dikkat etmiyorum. Kimmiş, daha önce ne demiş, kimin fanıymış çok fazla umursamıyorum.

Smoker: Forumda her haltımı anlattığım, onunda nerdeyse her haltını bildiğim iki kişiden biri. Entellektüel anlamda, geyik anlamında ve op bilgisi olarak çok takdir ettiğim, sevmesem bile sırf hatırı için okuyup/izlediğim tavsiyeleri olur. Bi türlü reel de görüşememiş olmamızsa uzun zamandır sıkıntıdır.

frtztrk: Utangaç, asosyal, tembel ama ballı sevdiğim eleman. Ferit troll olmadığı zamanlarda çok iyidir. Üzerindeki baskı arttığında baskıyla başa çıkmakta zorlanır, kararları her daim başkası alsında sorumluluk bana kalmasın ister. Muhabbeti (trollük yapmazken) çok hoştur.

D-Rose: Eski ateşli zoro fanlığından çok uzak, saygılı, kendisine kitlenilen işi yapan, karşısındakini kırmamya çalışan biri.

Thor: Foruma ilk kayıt olduğunda çok dikkat çeken bi üyeydi. Zamanla bu özelliğini yitirse de son zamanlarda eski tarz bi kaç mesajını gördüm.

Dattebayo..!: Mod olmadan önce daha cevvaldi sanki. Şimdi daha bi olgun gibi geliyo bana.

nef-i: Nerdeyse hiç ciddi mesajını görmediğim, bütün yaşamını geyik konular arasında kendine özgü espri anlayışıyla geçiren üye. Ramazan da iftar buluşmasında bizi bi dünya yürütmesi ve oruçlu olduğumuz için kimseden küfür yememesi ayrı bi ankdottur.

Dragon: Geçen hafta şahsen de tanıştığım, güzel, uzun ve anlaşılmaz mesajlar yazan üye.

ch3rl0b11n: İlginç bi şekilde tanıştıktan 2 gün sonra en önemsediğim hadiseyi anlattığım, edebiyatsever, memur çocuğu, ( :D ) muhabbet insanı kimse. İnsan sanat tarihi okuyan birinden divan şiirinden ziyade rönesans resimleri, antik yunan heykelleri duymayı beklesede klasikten şaşmayan ve benim anarşist tarafımı bi türl sindiremeyen kimse.

T1T4N: Halı yıkamak gibi ulvi bi görevi olan(!), vakti zamanında hıyarlık makamına da oturmuş hayatın anlamını komedi de arayan, senelerdir geyikten şaşmayan üye.

Tensei: Eski gamaşullah yeni tensei. Naruto konusunda çok sağlam bi bilgi birikimi olan, zekasını kullanmak yerine öfkesini kullandığı için çoğu zaman kızdığım ama son dönemde mutasyon geçirip bambaşka biri olmuş olan genç. Vaktiyle ayrıldığı kız arkdaşını foruma reklam etmek suretiyle kızgınlığıma mazhar olmuştur.

Venomemre1907: Ergen adminim. Foruma admin olduğu dönem ergenliğin baharında olan, her ayrılığında abi dünya yıkıldı diye gelen üç gün sonra ben onu unuttum diyen, muhabbeti iyi, adminliği ve etrafında şakşakçı bulunmasını hayat felsefesi edinmiş genç.

karolla: Yüzyılın gelecek vaadeden zoro fanı ünvanına sahip olmuş zoro fanlığı konusunda redterör'ü bile sollamış, genel de hiç katılmadığım ve bi çoğunu anlamsız bulduğum mesajları olan üye.

RedTeroR: Zoro, shanks, garp, WB, mihawk dışında bi konudan bahsedildiği sürece son derece anlayışlı, kibar ve makuldür. Ama sözü edilen kişilerden bahsediliyosa kişiliği değişir ve bambaşka biri olur. Bu konularda kendisiyle bi çok kez tartışmış deneyimli biri olarak kaçmanızı tavsiye ederim.

Invictus: Kendisinin ekürisi ve benim çekirgem bold siteye uğramaz olduğundan beri eksik görünen, asosyalliğin dibinde yaşayan, hayatı anime izleyip, manga okumakla geçen smok'un çekirgeliğini de bi dönem yapmış, atışmaları ekstra komik olan üye.

kaan4259: Yorumlarını beğendiğim, reelde de tanışmak istediğim ama iki seferdir denk gelemediğimiz, özgüven problemi olan üye.

Jacques: Vakti zamanında muhabbet ettiğim ama ne hakkında konuştuğumuzu bile hatırlayamayacağım kadar uzun süre olan, mesajları düzeyli, okunabilir kişi.

metades: Eski üyelerden son zamanlarda pek göremesem de güzel mesajları olan ve yanlış hatırlamıyosam ace fanı kimse.

luffydesper: Ailenizden kesinlikle uzak tutmak isteyeceğiniz, muhabbeti hoş, her zaman üzerinden eğlendiğim, billur geçerken çok keyif aldığım, muhabbeti güzel, müzik zevki kötü olan sato :D

Wtf. : Muhtemlen en fazla uğraştığım, laf soktuğum, anlamsız kararlar üstadı, saçma teoriler mimarı, saf, iyi niyetli, etrafın düşüncelerini fazla önemseyen kardeşim gibi sevdiğim forumun şirini olan şahsiyet.

darkspeed: İlginç çizgileriyle her zaman garipsediğim, nerdeyse hiç muhabbetim yokken bile dalga geçtiğim ve olumsuz bi tepki almadığım, kendine özgü espri anlayışı olan ve edebiyat konusunda istekli olsa da başarılı olmayan mühendis adayı.

straw-hat: Gerçek bi don kişot olan, tek başına kalsa da inandığı şeyleri savunmaktan ve forumun gediklilerine laf söylemekten çekinmeyen, benim kadar eski olmasına rağmen 5 senedir hiç muhabbet etmediğim gedikli mod. Görevi kaç kez bıraktı kaç kez geri aldı bilmiyorum.

Millennium Wizard: Özellikle bleach konusunda sürekli umut besleyen, sürekli bleach hakkında konuşmak isteyen, büyük umutlarla transfer ettiğim ama çıktığı ilk maçta pozisyona bile giremeyen, sonrasında futbola küsüp komple uzaklaşan editör.

Reiper: Her buluşmada muhakkak adı geçen yazdığı dilekçe tadında mesajlarından bahsedilen, reel de farklı, forumda farklı olan savcı adayımız. Mesajlarında 1920'lerden kalma bi dil kullanmadığında forumun kendini imha edeceğine dair bi söylenti de mevcut :D

Lovecook Sanji: En fazla ilgi alanı paylaştığım iki dostumdan biri. Hakkımda her haltı bilen diğer kişi. Sık sık görüştüğüm, birlikteyken sürekli eğlendiğim, her buluşmamızda dünyanın çayını içtiğimiz, karşısındakinin her isteğini kendisi zarar görmesi pahasına yapan, SS gibi ulvi bi mahlas'la seslendiğim, muhabbetinden çok keyif aldığım, foruma yazdığı her uzun mesajdan sonra hayırdır sen uzun bişey yazmışın diye dalga geçtiğim, çok emek ederek bi yerlere getirdiği güzide bi konusunun kendini bilmezce silinmesi üzerine küskünleri oynamaktan bi türlü vazgeçmeyen çok yakın arkadaşım.

ArishiTeRu: Olmadık yerlerden ilginç teoriler çıkaran, oynadığı absürt online oyunla ilgilenmediği zamanlarda muhabbeti çok keyifli olan, özellikle basket konusunda şakası olmayan, kültürlü, düzeyli ve ihtiyar zat.

Ryuk: Geyik yapmak konusunda başarılı olan, espri anlayışını sevdiğim, mesaj yazdığı dönemde güzel mesajlara sahip olan, sığ değilim tesadüfen bunu aldım gibi beni pek tatmin etmeyen bi açıklamaya sahip kişi.

yobi: Forum eğlenceleri dendiğinde aklıma ilk gelenlerden olan, mizahi yönü gelişmiş mühendis adayı. Asosyallik konusunda ferit'le yarışacağına inanıyorum.

Ryuzaki Lawliet: Ölümüne near savunucusu olan Death Note mangasında hayatın anlamının gizli olduğuna inanan L fanı üye.

GncGLSN: Forumun diktatörü olan, şuan askerde gün sayan 3-4 aya tekrar yanımıza dönecek olan, düzen ve dil takıntılı, forum için sürekli çabalayan, reelde sağlam faşist olan eski modumuz.

Provision: Kendi yaş grubu içerisindeki muhtemelen en bilgili kişi olan, beşiktaş taraftarı, bi türlü kesin dönüş yapamayan, kendi modluk döneminde her yerin gül bahçesi kıvamında olduğuna inanan, muhabbeti güzel, sohbet etmeyi sevdiğim eski mod.

MondeM: Önemli bi mevzumu paylaştığım bana elinden geldiğince yardım eden, muhabbeti güzel, cana yakın, mimar adayı ve forumda benden daha eski bi kaç kişiden biri olan kardeşim.

Locrian: Üye olduktan hemen sonra dikkatleri üzerinde toplayan, katılmasam bile mantıklı teorileri olan, sonraları forumdan kaybolan üye.

Akagami No Shankusu: Muhabbet etmeyi sevdiğim, kişisel sorunları hakkında konuşmaktan çekinmeyen, forumda var olduğu dönemlerde güzel mesajları olan eski mod.

Mr. Prince: Muhabbeti keyifli, arkadaşlığı güzel, resimden anlayan, ingilizcenin kitabını yazmış, sanji fanı, animeleri HD izleme takıntılı, hayata sarı doğarak 3-0 önde başlamış öğretmen kimse.

Master of Puppets: Üslubundan dolayı hedef olsa da söylemleri genel itibariyle mantıklı olan, ruh hali değişikliklerini istemsizce herkese gösteren, uzun zamandır sitede görmediğim üye. Kafası güzel olunca msn'de, face'de kimi bulursa ona sarar :)

yummy: Muhabbeti pek tatlı olan, kpss illetini bi türlü atlatamamış, vaktiyle kendisini bi çok kişinin kız sandığı, bol anime izleyen, şekilci arkadaş.

Enkai: Bi türlü reel de muhabbet etme şanısını yakalayamadığım, forumdaki mesajlarını beğendiğim, görece tarafsız kimse.

cicer_: Uzun zamandır kendisinden haber alamadığım, bi dönem hayalet gibi sürekli sitede imzası olan ama kendisi olmayan, konuşmayı sevdiğim, eski mod.

Hasat: Son bi kaç denememizde bi türlü denk gelemeyerek konuşamadığımız, menejerlik fanı, sağlıkçı kimse.

Bayram: Anime/manga konusunda sürekli vakit bulan, adını bile duymadığım animeleri izlemiş, konuşmaktan çok dinlemeyi seven, sırf kendisiyle muhabbet edebilmek için bi kaç kilometre yol yürüdüğüm güzide insan.

xxaaw: Son zamanlarda sık sık gördüğüm, esas amacı insanları tahrik etmek olan, kötü üslupla yazılmış, dragon'unkinden bile daha kötü bi yazım şekline sahip, yazdığı her mesajın sonuna anlamsız bi gülümseyen surat koyan troll üye.

BolD: Çekirgem. Her konuda bana sensei bu nasıl olur diye danışan, yol göstermekten memnun olduğum, sınav hazırlığı nedeniyle forumda gözükmeyen Ilgaz'ın ekürisi. Premium hesap bulma konusunda sensei'sini geçeli çok zaman oldu.

Manav: Eskilerden bi üye. Edebi anlamda çok başarılı, uzun zamandır karanlıktan çıkamamış, dinlemeyi bilen, genel de ciddi takılan muhabbet edilesi kimse.

Şimdilik bu kadar yazıyorum. Hem yoruldum hem de sıkıldım. Unuttuklarımdan tekrar özür diliyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık