Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Bu Üye Çok Dikkat Çekiyor

• Konbuyu başlatan Reversi
  • Başlangıç tarihi
Çinko deseniz ilk aklıma gelen kişi, tabi Hancock olarak değiştirince alışamadım :D
Kendisi benim Sasuke'yi sevdiğim kadar, Hancock'u sever, Mihawk reisten ve Luffy'den pek haz etmez :p Benim gibi Zoro manyağıdır, tek kötü huyu çabuk sinirleniyor gibi, o yüzden kızdırmayın ortağımı :respect:

Akla gelen birkaç isim sıralayalım :)

İlk olarak Ilgaz-sama ile başlayalım :oleyo2:

Ilgaz (Invictus): Adamın dibidir. Kraldır. Ben öyle herkesi kolay kolay övmem ama Ilgaz bi yana dünya bi yana. Ilgaz-chan, saygılar... :oleyo2:

Ferhat (RedTeRor): Ferhat, oyunların adamıdır. Oynadığım oyunlarda kafa dengim olan ve daima ortak ilerlediğim, ortağam :oleyo2:
Atalay (Degres): Yine çoğu konuda kafa dengim olan ama dersleri ve gelecekte olacağı doktorluk pozisyonu için çok sık sohbet edemediğim bir arkadaş. Aynı zaman da Ferhat ve benle oyunlarda takıldığında stres yapan kişi :oleyo2:
Ferit (Frtztrk): Hırbonun teki :p Hiç sevmem kendisini. Hele artiz smile'ı yok mu. Bıkkınlık getirir adama. :oleyo2: Şaka Ferit, şaka. :D Sevdicek biridir Ferit. Yanlışı olmaz.
Çağdaş: Sana ne diyim, Çağdaş? Msn hayatından bıktırdın beni :D Ama bir de sohbetimiz var ki. Bir sardırdık mı zori bile araya giremez :oleyo2:
Arishiteru: Anime veya manga da eline bırak su dökmeyi yanında testi bile tutamayacağım biridir. Biz sohbette
sapıttığımız zaman bizi frenleyen saygın büyüğümüz :)
Bayram: Birçok konuda özellikle bazı tarz animelerde mükemmel ortağım :oleyo2: Bayram, sana verdiğim söz hala aklımda. Müsait olduğum bir sıra hallolmuş bil ;)
Roronoa Zoro (Zori): Cool guy :oleyo2: Dünya yansa bir balya otu yanmaz.
Tensei (Furkan): Yaşam amacı hayat tecrübesi olan arkadaşımız. Cani lakabının veliahtı olan yandaşım :oleyo2:
Lovecook Sanji (Kürşat): Müzik konusunda tecrübe puanı ölçülemeyen, kalender insan :D Zamanında az müzik aratmamışımdır :)
D-Rose (Mert) (Alfamert): Daha ne yazim la :D Benim iş öv öv bitmez. Ama Mert başkadır. Seinen manga sevdası tek yeter. Basket konusunda anlaşamasak da iş manga hele de seinen olduğu zaman, sohbeti fena sarar :D
Rownikal (Zeki): Manga arşivi konusunda kıskandığım biri. Genel hobileri; vahşi batıda at sürmek ve tren soymak olsa da, konu sohbet ve araştırma olduğunda bilgisinin haddi hesabı yoktur. :)
ch3rl0b11n (geldik sana, Yusuf) : Dıllo seni he :D Sapık ha. Hala msn'e girmedin. Sen o chat sayfasından geçme olüm :oleyo2: Şaka bir yana, genel kültür bilgisi sağlam. Hacı, hoca eli görmüş, namazında niyazında bir arkadaştır. Özellikle namaz konusunda onu acayip kıskanırım. Bir de ben başlayabilsem... Neyse, Yusuf sen yine de msn'e gel. İşimiz daha bitmedi... :oleyo2:
Şimdilik bilinenler bunlar. Aklıma daha çok kişi geliyor ama yazmalık övgü kelimesi gelmiyor :D Bilin ki herkes benim için iyi arkadaştır. Yeter ki; yeri geldiğinde saygı eksik olmasın. Seviye bilindikten sonra, her şey eğlenceli :)

Akla gelen birkaç isim sıralayalım :)

İlk olarak Ilgaz-sama ile başlayalım :oleyo2:

Ilgaz (Invictus): Adamın dibidir. Kraldır. Ben öyle herkesi kolay kolay övmem ama Ilgaz bi yana dünya bi yana. Ilgaz-chan, saygılar... :oleyo2:

Ferhat (RedTeRor): Ferhat, oyunların adamıdır. Oynadığım oyunlarda kafa dengim olan ve daima ortak ilerlediğim, ortağam :oleyo2:
Atalay (Degres): Yine çoğu konuda kafa dengim olan ama dersleri ve gelecekte olacağı doktorluk pozisyonu için çok sık sohbet edemediğim bir arkadaş. Aynı zaman da Ferhat ve benle oyunlarda takıldığında stres yapan kişi :oleyo2:
Ferit (Frtztrk): Hırbonun teki :p Hiç sevmem kendisini. Hele artiz smile'ı yok mu. Bıkkınlık getirir adama. :oleyo2: Şaka Ferit, şaka. :D Sevdicek biridir Ferit. Yanlışı olmaz.
Çağdaş: Sana ne diyim, Çağdaş? Msn hayatından bıktırdın beni :D Ama bir de sohbetimiz var ki. Bir sardırdık mı zori bile araya giremez :oleyo2:
Arishiteru: Anime veya manga da eline bırak su dökmeyi yanında testi bile tutamayacağım biridir. Biz sohbette
sapıttığımız zaman bizi frenleyen saygın büyüğümüz :)
Bayram: Birçok konuda özellikle bazı tarz animelerde mükemmel ortağım :oleyo2: Bayram, sana verdiğim söz hala aklımda. Müsait olduğum bir sıra hallolmuş bil ;)
Roronoa Zoro (Zori): Cool guy :oleyo2: Dünya yansa bir balya otu yanmaz.
Tensei (Furkan): Yaşam amacı hayat tecrübesi olan arkadaşımız. Cani lakabının veliahtı olan yandaşım :oleyo2:
Lovecook Sanji (Kürşat): Müzik konusunda tecrübe puanı ölçülemeyen, kalender insan :D Zamanında az müzik aratmamışımdır :)
D-Rose (Mert) (Alfamert): Daha ne yazim la :D Benim iş öv öv bitmez. Ama Mert başkadır. Seinen manga sevdası tek yeter. Basket konusunda anlaşamasak da iş manga hele de seinen olduğu zaman, sohbeti fena sarar :D
Rownikal (Zeki): Manga arşivi konusunda kıskandığım biri. Genel hobileri; vahşi batıda at sürmek ve tren soymak olsa da, konu sohbet ve araştırma olduğunda bilgisinin haddi hesabı yoktur. :)
ch3rl0b11n (geldik sana, Yusuf) : Dıllo seni he :D Sapık ha. Hala msn'e girmedin. Sen o chat sayfasından geçme olüm :oleyo2: Şaka bir yana, genel kültür bilgisi sağlam. Hacı, hoca eli görmüş, namazında niyazında bir arkadaştır. Özellikle namaz konusunda onu acayip kıskanırım. Bir de ben başlayabilsem... Neyse, Yusuf sen yine de msn'e gel. İşimiz daha bitmedi... :oleyo2:
Şimdilik bilinenler bunlar. Aklıma daha çok kişi geliyor ama yazmalık övgü kelimesi gelmiyor :D Bilin ki herkes benim için iyi arkadaştır. Yeter ki; yeri geldiğinde saygı eksik olmasın. Seviye bilindikten sonra, her şey eğlenceli :)

Saacııııt. :oleyo2:

Geliyorum üleyn msne. Senden Ferit'ten de korkan ne olsun, geliyorum. :oleyo2:

Hoş yorumların için teşekkür ederim Sacit-sama. : )

Bu arada iki tane daha ekledim, hızımı alamıyorum. :D

Dragon diyebilirim. Genel olarak dikkat çekmesinden ziyade benim dikkatimi çekiyor :) yazılarını gördüğüm zaman sonuna kadar okuyorum.

Benim dikkatimi çeken üyelerden biri Tensei. Hocam tanışmıyoruz kusura bakma ama bir olayı çok garipsemiştim o zamandan beri hep yorumların gözüme çarpıyor.

Konunun birinde Orochimaru'ya ''oroç'' yazmıştım. ''oroç''un altını çizip kendi yorumunda Orochimaru olarak düzeltmişti.

Diğer üye Hancock, hocam sakın yanlış anlama valla şeker gibi konu hiç tartışma çıkarıp konuyu bozmayayım sen de alınma, ama Smoker'a olan bağlılığını garipsiyorum :eek:

Diğer üye Lovecook Sanji nerden muhabbet başladı hatırlamıyorum da acayip kanım ısındı :D, daha yakından tanımak istediğim hoş sohbet insanlardan birisi.

Sonra Reiper var. Hocam seni de tanımıyorum ama her yorumun resmi yazışma havasında. Dikkatle takipteyim :good:

Bir de Dattebayo. Öğlen ''Datte dediydi dersin'' demiştin. Aha da diyorum çeviri hatalıymış, Datte dediydi :D

Öncelikle ryuzaki teşekkür ederim yorumun için.

xCrowLey: Forumdan en çok konuştuğum kişi. (Genelde msn üzerinden ^^) Herhangi bir sorunlu olduğu zaman beni çağırır, olayı birlikte çözeriz. Tartışırsak eften püften gereksiz şeyler için tartışırız. Zaten gerçek hayatta da bir ortak arkadaşımız varmış. Onunla konuşmasak bile o arkadaşımızın üzerinden birbirimizle daha çok muhabbet ettik. Bilmiyorum arkadaş kelimesinin hikayesini okuyan oldu mu? Eğer olduysa sırtımı dayayabileceğim yegane arkadaşlarlardan biridir kendisi.^^ (Ayrıca ismi Mert, bu forumdan kime Mert'ten bahsetsem hemen D-Rose'dan mı bahsediyorsun diyorlar :D)

MondeM: Proje ortağım. Kimi zaman sırlarımı paylaştığım, dertlerimi anlattığım kişi. Anlattığım şey anlamlı olmasa bile beni dinler, karşılıklı fikir alışverişinde bulunuruz. İkimizden biri selam verdiği zaman uzun uzun muhabbet ederiz. Kendisi bu forumda muhabbetini en çok sevdiğim kişilerdendir.

Lordianq: Kendisinden hala yazıyı yollamasını bekliyorum. :of: Yollasan yazarız güzel bişeyler :ehe:

Kisuke Urahara: O da yeni bir üye, bende yeni bir üyeyim. Çok fazla muhabbetimiz olmamış olsada sevdiğim bir kişidir.

luffydesper: Google'da alakasız birşey ararken en çok karşıma çıkan kişidir. Nick'inin hakkını veriyorsun abi :D

Ciassou: Profil resminde sevdiğim karakterlerden birinin resmi var. Hunter x Hunter konusunda mutlaka bir mesajı var. Hiç muhabbetimiz yok. Bu durum çok dikkatimi çekiyor. :D

Sasuke: Oyunumu takip eden, ara sıra yardım eden bir arkadaş. :)

T1T4N: Spoiler canavarı :D (Bir anime için /filmde olabilir hatırlamıyorum/ sonu çok kötü bitti yazmıştım. Bu yazıma neden spoiler veriyorsun dedi.) O zamandan beri dikkatimi çekiyor. :D

muslu: Benim dışımda Captain Usopp-Sama'yı seven yegane kişilerdendir.

silentmangaka: Altı üstü bir oyun oynayacağız. Kaç haftadır oynayamadık :D

killz0ne: Siteden uzaklaştırılmasaydı daha çok muhabbet ederdikte. Cezası bitince yeniden muhabbet ederiz artık. :D (Gerçi çok bi muhabbetimiz olmamıştı.)

ryuzaki: İlk başta benzer isimli başka bir üyeyle karıştırdığım birisi. Hiç muhabbetimiz olmadı (sanırım, hatalıysam affola). Bu konuda adımı görünce birkez daha dikkatimi çekti. ^^

frtztrk, çerlobin, D-Rose, ...: Bu listeyi az çok herkes tahmin edebilir. /Sanırım/ forumun eskileri. İçe kapanık bir muhabbetleri var. Çoğu zaman genel sohbette konuştuklarında neden bahsettiklerini bile anlayamıyorum. :)

Listeyi daha da uzatabilirim. Ancak yeter bu kadar. Zira kişilik analizi yapmayı beceremesemde, analiz yapmayı severim (MondeM'e sorabilirsiniz :D).

frtztrk, çerlobin, D-Rose, ...: Bu listeyi az çok herkes tahmin edebilir. /Sanırım/ forumun eskileri. İçe kapanık bir muhabbetleri var. Çoğu zaman genel sohbette konuştuklarında neden bahsettiklerini bile anlayamıyorum. :)
.
Bu listeye Zori'yi de ekle. :D
Sadece bir kere öyle bir sohbete girmiştik genel sohbette, o da aslında basit atışmalardı. Espriler aramızda olduğu için öyle anlaşılmaz gelmiş olabilir. Yorumumda da dedim ya, Ferit ve atışmak, yan yana mükemmel duruyor. :D

Emremutlu: Nick olarak isim soy isim kombinasyonunu hiç karıştırmadan kullanan nadir adamlardan. :D Oyunlarla çok alakalı ve bizler için şahane bir One Piece oyunu tasarlayan, nabza göre şerbet eleman (Benim gibi :D ) Forumda kibar yorum yapan az kişiden birisin hacım, sakın kendini kaybetme, böyle devam. Sanırsam başka bir forumdan XCrowley, HaticenurRm ve bir kişi daha vardı, onlarla buraya geldiniz, muhabbetlerinizden anlaşılıyor. :D

İki kişi daha ekledim listeme, Emre ile üç oldu tabi. Baya yorumladım yav Forumu. Final olarak sitenin kurucusu ve bir numaralı admini Brook Ramazan panpayı da yazacağım, ona hazır olun. :oleyo2:

Yahu bu arada, adam konuyu ne amaçla açtı, ben nerelere sürükledim. Kusura bakma hacım ama dayanamadım konuyu görünce, içimde birikmiş. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık