Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Bu Eleman İlerde İmparator Olur

Sizce hangi süpernova gelecekte Yonkou olucak veya bu potansiyele sahiptir?

• Kullanılan toplam oy
    218
Aynen ben de Zoro'yu soracaktım.O da süpernova ama almamışsın ankete.Eğer onu da saysak Zoro,Kid,Law,Drake derim.
Ha Zoro'yu saymayacaksak Kid,Law,Drake derim ama ben de bu 3'lü den birinin öleceğini düşünüyorum.O da Law gibi geliyor.Zirveye bu kadar yonkou seviyesi adam fazla.
Haklısın çok düşündüm killer ve Zoro yu koymayı ama adamlar kaptan olmadan yonkou olamaz :D

Zoro zaten yonkou olacağı için yazmadın değil mi ? Aslansın !
Zoro fanıyım ama kaptan olmadan yonkou olamaz bro

Haklısın çok düşündüm killer ve Zoro yu koymayı ama adamlar kaptan olmadan yonkou olamaz :D
Yonkoudan kastın mevki mi yoksa o seviyedeki dövüş yetenekleri mi ? Yazıda ''Sizce hangi süpernova gelecekte Yonkou olacak veya bu potansiyele sahip?'' yazıyor.Potansiyelini değerlendirirsem Zoro'da yonkou potansiyeli var ki o seviyeye geleceğini de düşünüyorum.

Luffy tüm yonkouları devirirse bir anlamı kalmaz ki zaten Shanksi o değil diğer süpernovalar türlü dala verede çevirse indiricek.
Luffy Shanksa senin tayfanı yenecek bi tayfam olacak dedi. Yani günü geldiğinde dostça bi vs ile de olsa olacak ama bu böyle olacak. Tabi bu sözü önemsemezse bilemem ama bu tür seri başında söylenen sözler önemlidir. Luffynin bu sözünün üstüne başkasına yedirmez Shanksı. Zaten Kaidodan kurtaralım bu Kidde biraz dayakla Luffy'yi kabullenir. Law gibi olmaz ama kabullenir Luffynin üstünlüğünü.

Yonkoudan kastın mevki mi yoksa o seviyedeki dövüş yetenekleri mi ? Yazıda ''Sizce hangi süpernova gelecekte Yonkou olacak veya bu potansiyele sahip?'' yazıyor.Potansiyelini değerlendirirsem Zoro'da yonkou potansiyeli var ki o seviyeye geleceğini de düşünüyorum.
İyi de :( Ne alaka?
Edit: Ha tamam. Potansiyel olarak demişsin.

Soruda kim yonkou olucak veya bu potansiyele (yonkou olma potansiyeli) sahip dedim.Mevki olarak yonkou

Öncelikle seni tebrik ederim kaptanım,İyi bi konu olmuş reyiz :)

Sonrasında ise Kid diyorum.Law'da derdimde onda da tayfa yok be abi.Hiç yok ama :D Lan bi adamda hiç mi tayfa olmaz lannn. :D 20 kişi engel olamamış Jack'e :/ Koy bakalım bizimkileri Zouya inu ve nekonun yanına Jack'e napıyorlar. :p

Neyse bence Kid yonko olacak potansiyelde.Hem işlenişi bakımından,hem tayfası bakımından yonkoluğa göz kırpıyor Kid.X Drake de iyi gibi ama dur bakalım onda daha fikrim netleşmedi :/

Luffy Shanksa senin tayfanı yenecek bi tayfam olacak dedi. Yani günü geldiğinde dostça bi vs ile de olsa olacak ama bu böyle olacak. Tabi bu sözü önemsemezse bilemem ama bu tür seri başında söylenen sözler önemlidir. Luffynin bu sözünün üstüne başkasına yedirmez Shanksı. Zaten Kaidodan kurtaralım bu Kidde biraz dayakla Luffy'yi kabullenir. Law gibi olmaz ama kabullenir Luffynin üstünlüğünü.
Dostça vs nasıl oluyor anlamadım? Kimin üstün olduğu sonuna kadar giden bir dövüşte belli olur. Iki taraf da her seyini koyar. Ama Luffy bu adamla boyle dovusemez. Zaten hepsini indirecem derken de 3 parmak çıkarıyor. Shanks olecek hemide Teach'in elinde. Buna hazırla kendini.

Anket için de Law diyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık