Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Bu Eleman İlerde İmparator Olur

Sizce hangi süpernova gelecekte Yonkou olucak veya bu potansiyele sahiptir?

• Kullanılan toplam oy
    218
X Drake, Law ve Kid. Gerisinden bir şey beklemiyorum. Hawkins hariç. Ondan da güzel şeyler çıkar ama yonkou olur diyemiyorum.

Aynen ben de Zoro'yu soracaktım.O da süpernova ama almamışsın ankete.Eğer onu da saysak Zoro,Kid,Law,Drake derim.

Ha Zoro'yu saymayacaksak Kid,Law,Drake derim ama ben de bu 3'lü den birinin öleceğini düşünüyorum.O da Law gibi geliyor.Zirveye bu kadar yonkou seviyesi adam fazla.

Şu anki Yonkoular hariç yonkou olmaz sanırım. İleride Yonkou falan kalmayacak ama güç anlamında diyorsak Sabo, Kid ve belki Hawkins. Law hep Luffynin yancısı olacak gibi. Firsmate değil ama Rayleigh ayarına ulaşır belki. Yonkou gücü içinse en büyük aday Sabo. Akainu da oraya feci yaklaşmıştır. Wb, Aokiji vsleri güç katmıştır. Yaşı büyük ama biraz güçlenirse o da yonkou gücünde olur. Ama mevcut olanlar haricinde yonkou kalmaz. Luffy süpürecek her yeri.

u anki Yonkoular hariç yonkou olmaz sanırım. İleride Yonkou falan kalmayacak ama güç anlamında diyorsak Sabo, Kid ve belki Hawkins. Law hep Luffynin yancısı olacak gibi. Firsmate değil ama Rayleigh ayarına ulaşır belki. Yonkou gücü içinse en büyük aday Sabo. Akainu da oraya feci yaklaşmıştır. Wb, Aokiji vsleri güç katmıştır. Yaşı büyük ama biraz güçlenirse o da yonkou gücünde olur. Ama mevcut olanlar haricinde yonkou kalmaz. Luffy süpürecek her yeri.
Luffy tüm yonkouları devirirse bir anlamı kalmaz ki zaten Shanksi o değil diğer süpernovalar türlü dala verede çevirse indiricek.

Hiçbiri olamaz. Ankete uymuyor ama gelecekte tek Yonkou görünüyor o da Buggy the Clown. Tabi tek olunca ikkou falan oluyor sanırsam :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık