Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Boruto: Two Blue Vortex

Bunu yazan adam troll mü ciddi mi ? Umarım trolldür.
Aslında cbr haber sitesi gibi bir şey, blog forum falan değil. Bölümü özetleyip muhtemelen bilmeden haber olsun diye paylaşmışlar. Ama dalga da geçmiş olabilirler çünkü Delta'yı yendi diye Naruto gücünü gösterdi artık Rikudou seviyesine yükseldi falan yazmışlar:D Bilemiyorum.

@Dr. Hiluluk @Riful

Gai tam reis değil mi ya? Adam Madaranın adını unutuyor. :D Reisin yeni haline bakın :d Filler sahne bu arada. Tekerlekli durduramıyor reisi. Sırf şu adamın fillerını 10 bölüm yapsalar izlerim herhal

......
Bu arada son 4 bölümdür Jugo(saskenin eski takımından lanetli mühür eleman) filler varmış sanırım. Eski karakterlerin işlenmesi hoş oluyor baya. Fillerda adam ölüyor görüldüğü gibi :D Onoki :d

Suigetsu ve Karin de var.

Konohamaru vs Jugo

Ve evet gençler. :hhh: Youtubedan gördüm bir araştırdım 4 bölüm olmuş başlayalı bu filler.

Karşınızda yeni nesil Curse Mark elemanlar :D

Son düzenleme:
@Dr. Hiluluk @Riful

Gai tam reis değil mi ya? Adam Madaranın adını unutuyor. :D Reisin yeni haline bakın :d Filler sahne bu arada. Tekerlekli durduramıyor reisi. Sırf şu adamın fillerını 10 bölüm yapsalar izlerim herhal

......
Bu arada son 4 bölümdür Jugo(saskenin eski takımından lanetli mühür eleman) filler varmış sanırım. Eski karakterlerin işlenmesi hoş oluyor baya. Fillerda adam ölüyor görüldüğü gibi :D Onoki :d

Suigetsu ve Karin de var.

Konohamaru vs Jugo

Ve evet gençler. :hhh: Youtubedan gördüm bir araştırdım 4 bölüm olmuş başlayalı bu filler.

Karşınızda yeni nesil Curse Mark elemanlar :D
Konohamaru'nun seiyusu bayağı kötü yav. Keşke eskisini kullansalardı. :D

Anladığım kadarıyla Juugo'yu durdurma amaçlı saldırıyorlar.
Hayır. Burada Jugo olduğunu bilmiyorlar. Sonradan öğreniliyor. :d kötü adam, köye saldıran diye dovusuyor Konohamaru :d

Konohamaru baya baya low çiziliyor ve fillera da böyle yansıyor sanırım :d bundan hokage olmaz diyim sana

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık