Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Boruto: Two Blue Vortex

Madara'yı,Kagura'yı tokatlayan adam denyonun birini ıkınarak yeniyor.Rezalet.:of:
Şu an yanında Sarada'nın babası, Sarada'nın anası, Altıncı Hokage ve diğer destek kuvvetler yok. Tek başına kalınca biraz bocaladı ama toparladı sonradan. Bu Delta kadını da epey güçlü çıktı esasında.

Kagura ile savaştığı zaman 16-17 yaşındaydı. O zaman bile meteor ay yok edecek kadar güçlüydü .Yani hiç gelişmediğini düşünsek bile bana bu kadar zorlanması abartı geliyor. Belki de ben duygusal davranıyorum dur.

Kagura ile savaştığı zaman 16-17 yaşındaydı. O zaman bile meteor ay yok edecek kadar güçlüydü .Yani hiç gelişmediğini düşünsek bile bana bu kadar zorlanması abartı geliyor. Belki de ben duygusal davranıyorum dur.
Yok haklısın, gücünü çok kısıyorlar ondan kaynaklı bir durum var ortada. Yoksa ben de bir klonu ile bile yense şaşırmam rakibini ama işte önceyi görmezden gelip hikayeyi böyle yazıyorlar.

Yok haklısın, gücünü çok kısıyorlar ondan kaynaklı bir durum var ortada. Yoksa ben de bir klonu ile bile yense şaşırmam rakibini ama işte önceyi görmezden gelip hikayeyi böyle yazıyorlar.
Aslında çok güzel bir seri olabilirdi.Savaştan sonraki yeni köyleri,shibobileri ve barışa alışma sürecini okurduk. İlerde Otsutsukilerin mekanını bulmayı falan görürdük.Onlarla ilgili bilgi alırdık.Ama illa Boruto'yu en güçlü yapacağım diye saçma tutarsızlıklar oluyor.Ben sırf eski karakterleri görmek için bakıyorum arada bir.En azından onlara ne olduğunu görüyoruz.

Aslında çok güzel bir seri olabilirdi.Savaştan sonraki yeni köyleri,shibobileri ve barışa alışma sürecini okurduk. İlerde Otsutsukilerin mekanını bulmayı falan görürdük.Onlarla ilgili bilgi alırdık.Ama illa Boruto'yu en güçlü yapacağım diye saçma tutarsızlıklar oluyor.Ben sırf eski karakterleri görmek için bakıyorum arada bir.En azından onlara ne olduğunu görüyoruz.
Kişimoto yapıyor olsa güzel olurdu ama işte adam seriyi kiraladı ve bunları bize yaşatıyor. Örneğin ben mangada kısa kestiği Kaguya'nın hayatını en baştan sona işlesin isterdim ama işte :/

Rezalet bu başka bir şey değil.
Çekemiyorsunuz Boruto'yu ve üstün başarısını!!

İçimden bi ses Baruto'nun babası gerçek gücünü kullanmadı bile diyor :S Ne kadar güçlü ki bu adam böyle...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 1, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık