Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Boruto: Naruto The Movie

Çok saçma sayı çıkarmış :/ Kakashiye tahammül bile edemiyorum arkadaş :/ Bir de Hokageliği ondan devralıyor :/
Kesin Byakuganda duygu değişikliği ile açılıyordur :/ Klişenin dibine vurmuş.
O çocuğun tüm gücüyle vursa hatta 8 kapı açsa Narutoyu gıdıklaması lazım :/ Neyse nerede eski kageler anasını satıyım :/

Son filmi gibi olmaz inşallah.:S Ama şimdiden sinyali verdi gibi.

Yahu bu Naruto'dan ne istiyor bu Mangaka.:S La ele çocuğa madara ediyor bu adamı. La o..ruğuyla boğacak güçte biri. Dünyanın en güçlü adamı. Herkesin korktuğu Sharingan ve Rinnegan ikilisini dize getiren biri.:S

Kızlar arasında popüler yaparak karizma kastığını sanıyor. Ama çok daha beter duruma soktu işi.:S

Son filmi gibi olmaz inşallah.:S Ama şimdiden sinyali verdi gibi.

Yahu bu Naruto'dan ne istiyor bu Mangaka.:S La ele çocuğa madara ediyor bu adamı. La o..ruğuyla boğacak güçte biri. Dünyanın en güçlü adamı. Herkesin korktuğu Sharingan ve Rinnegan ikilisini dize getiren biri.:S
Demek ki byakugan daha tehlikeli :p Hİmawari'nin bakışları sevdim, gerisi tırt.Hinata'yı da biraz kilolu çizmiş sanki

Bu saatten sonra bundan mangaka olmaz. En azından Narutoyu çizemez çizmesinde zaten :/
Zaten ilk seri ile Shippudeni çizen kişi aynı olamaz. Başka seri mi çiziyor ne yapıyorsa yapsın artık :/
Yaptığı şu terbiyesizliklere bak delirmemek elde değil :(

Demek ki byakugan daha tehlikeli :p Hİmawari'nin bakışları sevdim, gerisi tırt.Hinata'yı da biraz kilolu çizmiş sanki
Hinata'yı görünce korktum zaten. Haryy Potter'ın sonundaki gibi şok oldum.:)

Dediğim gibi Naruto kimlere ayar verdi. Ama ayarı aldığı kişilere bak. Tam özledim derken canımı sıktı yine..S

@Tensei

En çokta sana üzülüyorum. Sen haddinden fazla değer vermişsin. Gel OP'a kafan rahat olsun.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık