Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Borsalino

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 287 84.4%
  • Sevmem

Kullanılan: 53 15.6%

• Kullanılan toplam oy
    340
Bu adamı ilk gösterildikleri zamandan beri o meşhur 3 amiralin en zayıf halkası olarak bir tek ben mi gördüm acaba? :) Akainu zaten bariz de Kuzan da daha güçlü bir profil vermişti bana. Artık Kizaru'nun gevşekliğinden midir bilemem :D Meyvesi tam bir efsane, bitiyorum.
Aynen severim, eğlencelidir. Ama nedense bende hem ilk üçlünün hem de şimdiki üçlünün en güçsüzü olduğunu düşünüyorum.

Az ya da çok Akainu-Ryo Kuzan-Fuji ile dengelendi diye düşünüyorum. Kizaru'da güçlü bir amiral işte.

Aynen severim, eğlencelidir. Ama nedense bende hem ilk üçlünün hem de şimdiki üçlünün en güçsüzü olduğunu düşünüyorum.

Az ya da çok Akainu-Ryo Kuzan-Fuji ile dengelendi diye düşünüyorum. Kizaru'da güçlü bir amiral işte.
İyi yalnız değilmişim bu konuda :D Son zamanlarda bu adamı daha güçlü gören çok kişiye rastlayınca bi şaşırdım.

İyi yalnız değilmişim bu konuda :D Son zamanlarda bu adamı daha güçlü gören çok kişiye rastlayınca bi şaşırdım.
Güçlü görene de bir şey diyemem. Akainu-Kuzan dışında diğer amiraller karşılaştırmak için yeterince veri yok. Özellikle eski-yeni açısından.
Ha bana göre MF'de gördüklerimize göre Kizaru'nun en güçsüz olduğunu düşünmek için yeterli. Yenilerin de eskilere aşağı yukarı denk olduğu. Ama öyle düşünmeyene de saygı duyarım.
Ha isterdim ki Fuji Akainu'dan da Ryo'dan da güçlü çıksın ama öyle olmayacak gibi bir tablo görüyorum ben.
Ha yeri gelince Saka'ya da eyvallahı yok reisin o ayrı mesele :a:

Güçlü görene de bir şey diyemem. Akainu-Kuzan dışında diğer amiraller karşılaştırmak için yeterince veri yok. Özellikle eski-yeni açısından.
Ha bana göre MF'de gördüklerimize göre Kizaru'nun en güçsüz olduğunu düşünmek için yeterli. Yenilerin de eskilere aşağı yukarı denk olduğu. Ama öyle düşünmeyene de saygı duyarım.
Ha isterdim ki Fuji Akainu'dan da Ryo'dan da güçlü çıksın ama öyle olmayacak gibi bir tablo görüyorum ben.
Reise güvenimiz tam :a: Tabi elimizde hala yeterli done yok, amiraller üstündeki sır perdesi hala kalkmadı zaten.

Bence meyve olarak Kizaru amiraller içinde bile eşsiz bir meyveye sahip.Oda meyvenin gücünü kısmak için biraz Kizaru'nun karakterini kullanmış.

Bence meyve olarak Kizaru amiraller içinde bile eşsiz bir meyveye sahip.Oda meyvenin gücünü kısmak için biraz Kizaru'nun karakterini kullanmış.
Bir çok karakter için geçerli o. Fuji'de ansızın meteor indiriyor Law Dof parçalıyor. Meteor indirecek kadar yüksek çekim gücünü bastırıyorlar vs. ayrıca Fuji'nin de savaşmaya pek niyeti yok. O konu tamamen Oda'nın zevkine kalmış yani. Ama dediğim gibi amiraller arasında bir değerlendirme yapmak pek kolay değil.

Amiraller içinde hangisi güçlü diye bir ayrım yapmak bence saçma bir anlık dalgınlık da can yakacak tipte meyveleri var hepsinin.

Kizaru'yu güçsüz görenler varmış.:( Bence bunun düşünülmesinin nedenlerinden biri; Akainu'nun baskın ve kötücül karakteri ile Aokiji'nin iyi niyetli ve muğlak yönünün öne çıkarılmaları. Yoksa Kizaru'nun meyvesi hepsinden inanılmaz ve adam gayet de aklıbaşında. Sadece suya sabuna dokunmuyor ve kısmi olarak gevşek davranıyor. Bence hem karakter yapısı, hem de meyvesi sebebiyle eski iki amiralden daha ilgi çekici.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık