Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Borsalino

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 285 84.3%
  • Sevmem

Kullanılan: 53 15.7%

• Kullanılan toplam oy
    338
Tasarım konusunda OP 'i , diğer amiraller gibi öteye taşımıştır.

Güçlü ama umursamaz. Zora gelmeyi sevmiyor.

Çok orijinal ve sempatik bir adam. Favori amiralim. :)
Şurdaki girişi yeter. Gerçi bu da başka bir şeye gönderme imiş ama olsun:

Meyvesi çok güçlü olduğundan karakterden kısmış sanki. Adam düşündüğü şeyi anında uygulayabilir. Ancak sakin kişiliği ve sülalem rahat kafasında takılmasından dolayı düşünme süresi ve düşündüğünü uygulama süresi arasında milyonlarca kat fark oluyordur belki.

Enel'in meyveyle hiç kıyaslayan olmamış. Enel de ışık hızında hareket edebiliyor ve meyveyle yaptıkları daha kapsamlı sanki. Adam hem hız ağırlıktır lafından yürüyebilir hem de başkaca teknikleri var. Enel'in meyvesi daha güçlü gibi geldi bana.

@Kuro Ashi no Sanji

Enel'in her şeyini gördük. Kizaru yeteneklerini en az gördüğümüz amiral belki de. Üç teknikle 850 bölüm geçirdi adam resmen. Ifade ettiğin fark bundan da kaynaklanıyor olabilir.

Bir de Enel'in yeteneğinin kimseye zarar vermemesi saçmalığı var. Adam milyon volt yiyor "ayy Senden çok elektrik aldım bayılacam galiba" diyip 5 dakika sonra geri kalkıyor :) Kizaru'nun ışınları en azından bu yönüyle daha etkili.

@Kuro Ashi no Sanji

Enel'in her şeyini gördük. Kizaru yeteneklerini en az gördüğümüz amiral belki de. Üç teknikle 850 bölüm geçirdi adam resmen. Ifade ettiğin fark bundan da kaynaklanıyor olabilir.

Bir de Enel'in yeteneğinin kimseye zarar vermemesi saçmalığı var. Adam milyon volt yiyor "ayy Senden çok elektrik aldım bayılacam galiba" diyip 5 dakika sonra geri kalkıyor :) Kizaru'nun ışınları en azından bu yönüyle daha etkili.
Enel olayı Oda nın sıvaması.Orda seriyi yazarken herkesi lastikten sandı galiba.1m volt yiyen oh mis ısındım dedi geri kalktı.Şaftı kayması lazımdı normalde.

Bu adamı ilk gösterildikleri zamandan beri o meşhur 3 amiralin en zayıf halkası olarak bir tek ben mi gördüm acaba? :) Akainu zaten bariz de Kuzan da daha güçlü bir profil vermişti bana. Artık Kizaru'nun gevşekliğinden midir bilemem :D Meyvesi tam bir efsane, bitiyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık