Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Boku no Hero Academia

Bence benim dediğim olacak :p . 5 karlılaşmadan 1 tanesinin berabere bitirilmesi bana bunu düşündürttü. Simetrik olsun istemişler xD . Ayrıca tam ana karakterlik bir olay bu, shounenler için tabii.
Olabilir aslında. Şu rüya olayından dolayı da şov yapabilir gibi geliyor gerçi ama yenilse de şaşırmam.

Herhalde Bakugo takımı yenecek ama en az bir kişiyi kaybedecekleri için bizim agresif oğlan yenildim sayacak.

La kaybedecekler bence yaa. :( Sırf denge için. Bir de Midoriya özgüveni yerinde duruyor kesin bir yenilgi var ufukta.

Sınrasındaysa aksiyon bitmeyecek anlaşılan direk Tomura'ya geçiş var. Şu an aklıma geldi de bir Endeavour vs Tomura bekliyorum. Hawks da olabilir.

Bir de unuttum Endeavour'un Noumu dövüşü ile güncel arasında ne kadar gün var?

La kaybedecekler bence yaa. :( Sırf denge için. Bir de Midoriya özgüveni yerinde duruyor kesin bir yenilgi var ufukta.

Sınrasındaysa aksiyon bitmeyecek anlaşılan direk Tomura'ya geçiş var. Şu an aklıma geldi de bir Endeavour vs Tomura bekliyorum. Hawks da olabilir.

Henüz güncelde değilim ama Endeavor All Might'dan çok daha güçsüz olsa da Tomura'ya fazla gelir bence.

Asit kız: "Quirkinde bir sorun olduğunu söylemiştin. Şimdi iyi misin?" Diyor Midoriya'ya. Rüyadan dolayı bir şeyler olursa kaybedebilir bak. Zaten sapık çocuk, asit kız ve urarakadan oluşan bir takım da tam kaybetmelik. :D Bence hala ıkına ıkına kazanacaklar gerçi ama bakalım.

Bu arada asıl dayı hapisten kaçacak sanırım. Olaylar olaylar.

Ben de son 20-30 bölümdür okuyorum onu. Baştan mı başlasam bilemedim.
Buraya atsam spoiler olur mu senin için :/
Ya bu serinin bazı arcları oluyor gerçekten keyif alıyorsun okurken. Fakat arada son arc gibi arclar geliyor gerekli olsa da benim ilgimin azalmasına neden oluyor açıkçası. Hala aklındaysa bölümler tekrar okumak yerine yeni şeyler deneyebilirsin diyebilirim sanırım :D

Yeterli derecede zorlu konu yok.is hep doguste bitiyor.kardesim dusen ucak, batan gemi ,deprem,sel,tsunami vs... felaket senaryosu koy.yemisim dogusunu vs sini...

Kahraman dedigin en zor en imkansiz durumlardan cikabilendir.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık