Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Boku no Hero Academia

Yok artik spoiler icine aldim.daha ne yapayim?:hıh:
Senlik bir şey yok dostum yapacağını yapmışsın. Anladığım kadarıyla güncel takip ediyorsun ve seriye hakimsin. Son durum nedir kim ne halde kime ne oldu küçük bir özet geçebilirsen güzel olur tabi zahmet olmazsa. En son götügo ve Midoriya aynı anda dalıyordu ekran parlaklığı yükseldikçe güçlenen gavata.

Senlik bir şey yok dostum yapacağını yapmışsın. Anladığım kadarıyla güncel takip ediyorsun ve seriye hakimsin. Son durum nedir kim ne halde kime ne oldu küçük bir özet geçebilirsen güzel olur tabi zahmet olmazsa. En son götügo ve Midoriya aynı anda dalıyordu ekran parlaklığı yükseldikçe güçlenen gavata.
ölenleri bu sayida gorebilirsin.sinifin 3 asil karekteri pert oldu.ilk 10 daki cogu karakter ölü yada agir yarali,ana karakterde 4 guc var,super guc,kara ip,havada süzülme ve tehlike hissi(örümcek hissi),shiragakinin vucudu tamamen AFO ele geçirildi.asıl bedeni hapishaneden çıkartmak için hapishaneyi basıcak.

Son düzenleme:
Bu arada okuyan arkadaşlar; anime ve manga birebir aynı mı yada çok bağımsız mı? Çok bağımsız değilse bir daha bildiğim hikayeyi okumak istemiyorum.

Bu arada okuyan arkadaşlar; anime ve manga birebir aynı mı yada çok bağımsız mı? Çok bağımsız değilse bir daha bildiğim hikayeyi okumak istemiyorum.
Sanırım dördüncü sezonda biraz farklılıklar vardı ama o kadar da önemli farklar yoktu diye hatırlıyorum, direkt mangaya geçsen sorun olmaz

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 1, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık