Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Boku no Hero Academia

Manga-ka şuan dönen savaşalara hızlı giriş yaptı, ama sonra bi yavaşlama geldi gibi.. diğer manga-ka'lar gibi ASIL olayları yada açıklanması gerekeni 100-200-300. bölüm gibi yerlere saklıcak. 300. bölümde bi bomba bekleyelim mi ki acaba? :D

Deku ile Tomura arasında daha fazla bir çatışma olmaz gibi AfO'da Tomura'ya geri çekil tarzında tavsiyeler vermişti, Deku'da da savaşabilecek hal kalmadı zaten.
288'de girişte uçan araçta gösterilen kişi büyük ihtimalle Best Jeanist uçamadığı hızlıca gidemediği için Keşke Envador veya Hawk olsaydım diyor bence, Hawk'ın öldürmediği belliydi ancak kendisi çok uzun zaman pasif kaldı sanırım gerçekten büyük bir tehlike oluncaya kadar Hawk görevibe devam edebilsin diye pasif kalacaktı, gelip Gigantomachia'yı durdurabilirse ne ala, sonuçta No.3 hero kendisi, bir şeyler yapabiir diye düşünüyorum.

Ochako yani seri boyunca hiç bir şey yapmadı bence, şuan bile yani sadece bir şeyler yapsın etsin diye Toga ile yüzleştirilmiş gibi Toga'nın kılıfı olmayan bir karakter hatta kendisi, ama sırf bizim hero tarafı bir şeyler yapabilsin veya Ochako biraz bir şeyler yapabilsin diye bu vs'yi kazanabilir...

2.sezondayım çok izleyemiyorum dersdir şudur budur ama güzel tavsiye ederim

Edit:3.sezon'a geçtim

Edit 4: Bitirdim 9.2/10

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık