Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Boku no Hero Academia

Dönsem mi seriye nasıl ilerliyor manga
Benim şu sıralar en çok merakla beklediğim seri açıkçası, özellikle şuan savaş arc'ındayız. Ölen kalan belli değil mangaka olayları kafamıza kafamıza seri seri atıyor. Bu hikaye anlatımı benim çok hoşuma gitti. Bundan sonra okula dönermi çocuklar orası da belli değil.
Bence dön mangaya haftalık beklemek falan şu noktada ayrı bir zevk.

Benim şu sıralar en çok merakla beklediğim seri açıkçası, özellikle şuan savaş arc'ındayız. Ölen kalan belli değil mangaka olayları kafamıza kafamıza seri seri atıyor. Bu hikaye anlatımı benim çok hoşuma gitti. Bundan sonra okula dönermi çocuklar orası da belli değil.
Bence dön mangaya haftalık beklemek falan şu noktada ayrı bir zevk.
Shigaraki de baya detaylı işleniyormuş son arclarda sevdiğim bir karakterdi

O halde dönmenin zamanı gelmiştir.

Eğer okul hayatları direk biterse beni baya üzer. Yavaş yavaş sindire sindire güçlenmesini izlemek daha keyifli karakterlerin.

Sonra buna dönüyor olay. Tüm shounenler ff geçirmek zorunda değil :/

Eğer okul hayatları direk biterse beni baya üzer. Yavaş yavaş sindire sindire güçlenmesini izlemek daha keyifli karakterlerin.

Sonra buna dönüyor olay. Tüm shounenler ff geçirmek zorunda değil :/
Aynen öyle. 2. ve 3. yıllarını da görmeliyiz bence. Hatta okula yeni öğrenciler gelmeli. Sonra bizim üçlünün(Izuku, Shoto ve Bakugo) yeni Big 3 olması lazım. Ve daha bir çok şeyi görmek isterim. Bunlar olmadan öğrencilik kariyerleri biterse hayal kırıklığına uğrarım ben de :/

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık