Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

[Tanıtım] Boku no Hero Academia (Spoiler)

'Manga Tanıtım - Sohbet' forumunda twei tarafından 27 Haz 2016 tarihinde açılan konu

1. Aşırı iyi bir bölümdü. Okurken gaza gelmedim değil. Acaba mangaka Endeavor'u başından beri bu şekilde mi tasarlamıştı, yoksa insanlara sevdirmeye sonradan mı karar verdi? Gerçi hangisi olursa olsun, Todoroki'nin de babasının da karakter gelişimi çok iyi oldu. Zaten bu seriyi sevenler, her karakterin gelişimi ince ince işlendiği için seviyor genellikle.

Bölümün gazından sıyrılıp tarafsız bir şekilde yorum yapacak olursak, Endeavor'un bu kadar zorlanması kahramanların geleceği açısından iç karartıcı. Kahramanlar yavaş yavaş zayıflarken kötüler de yavaş yavaş güçleniyor. Midoriya'lar falan mezun olduklarında kendilerini korkunç bir gelecek bekleyecek.

Bakalım bu Dabi'nin ortaya çıkışı neler getirecek? Endeavor'u öldürmeye çalışacağını falan sanmıyorum açıkçası. Kafasına göre birine dalacak birinden ziyade planlı bir adam görüntüsü veriyor.

2. Kuroro Skill Hunter Site Yetkilisi

Kuroro (Skill Hunter)
    Mesaj Sayısı 3,797
    Üyelik Tarihi16 Kas 2014
    Bölüm çok iyiydi. Bu manganın dövüşlerini seviyorum.

Endeavor'un karakter gelişimi efsane oldu. Dabi ortaya çıktı ama Hawk'ın olası bir saldırıya karşı Endeavor'u koruyacak gücü yok. Sonraki sayıyı merakla bekliyorum.

3. Tilqi_Gin Tai'shar Malkier!

Tilqi_Gin (Tai'shar Malkier!)
    Mesaj Sayısı 2,092
    Üyelik Tarihi21 Eki 2016
    Hem tarama yüzünden, hem de Kohei'nin çizimleri yüzünden her şey karışmış bölümde. Arasam da bulamam. Bölümü zor okudum desem yeridir.

4. amaneden (?)
    Mesaj Sayısı 14,812
    Üyelik Tarihi13 Kas 2014
    Te allam. Black Clover'da gördüm de ondan sordum. Onu da okumuyorum gerçi. Teşekkürler.

5. Kuroro Skill Hunter Site Yetkilisi

Kuroro (Skill Hunter)
    Mesaj Sayısı 3,797
    Üyelik Tarihi16 Kas 2014
    Ben okurken dikkat etmeye çalıştım ama göremedim. Dediğin gibi çizimler ve tarama kalitesinden dolayı görememişimdir belki.

6. Deku Watashi ga kita!

Deku (Watashi ga kita!)
    Mesaj Sayısı 4,441
    Üyelik Tarihi25 Oca 2015
    Sabah saat 5.40. Evin içinde "Endevaaaaa" diye bağırasım var. :utan:

7. Kenob Üye

Kenob (Üye)
    Mesaj Sayısı 79
    Üyelik Tarihi29 Nis 2015
    Sabah saat 6:15. Evin içinde "Dabiiiii" diye bağırasım var.

8. Mesaj Sayısı 809
    Üyelik Tarihi20 Ağu 2017
    Ahaha ben cidden süper kahramanlar arasında hiç bir karakteri sevemedim. Sırf kötüler için izliyorum.

9. Kami no Tenteki Bana gülen herkesi döveceğim -Katakuri.

Kami no Tenteki (Bana gülen herkesi döveceğim -Katakuri.)
    Mesaj Sayısı 116
    Üyelik Tarihi8 Mar 2018
    00ll olv

10. Ayrıca @Deku
    İnternette, Dabi'nin Endeavor'un oğlu olduğu ve zor durumdaki iki kahramana saldırıp öldürmek yerine, Endeavor'un karanlık geçmişini kameralar önünde açıklayarak insanların bir numaralı kahramana ve kahramanlık sistemine olan inançlarını sarsacağı üzerine teoriler var. Ne düşünüyorsunuz?

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık