Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Boa Hancock

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 230 76.7%
  • Sevmem

Kullanılan: 70 23.3%

• Kullanılan toplam oy
    300
Aynen, ayağını kesip yiyen, yamyamlık yapan, klonlama ve insanlık dışı deneyler yapanlar falan var seride, ancak seri cidden korsan mangası olsaydı bu gördüklerimiz devede kulak kalırdı demeye çalışıyorum sana.

Aynen, ayağını kesip yiyen, yamyamlık yapan, klonlama ve insanlık dışı deneyler yapanlar falan var seride, ancak seri cidden korsan mangası olsaydı bu gördüklerimiz devede kulak kalırdı demeye çalışıyorum sana.
ben de diyorum ki bu varsa o da vardır. Seinen olsa direkt o sahneleri resmederdi

Şimdi seride bilinen en güzel ırk denizkızları ve elde etmesinin zor olduğunu gördük fakat kutsal ejder shabodye camie yi sadece akvaryuma koymak için istiyordu aynı şekilde shirahoshi hancocka eş değer bir güzelliği olmasına rağmen sadece evcil hayvan olarak istiyor bu dediğim ile senin dediğin uyuşmuyor.
Yahu bu kutsal ejderler illa ki makine gibi çalışmak mı durumunda? Güzel kız gördüklerinde ırkı ne olursa olsun zorla eş olarak almalılar? Belki adamın aklına o an başka bir şey geldi sırf demiz kızı olduğu için onun o sırada o örneği ile ilgilendi?

Şimdi bak burada hatalı yaklaşıyorsun bir argümanı baz alırken diğer argümanı yok sayıyorsun. Sonuçta denizkızlarını sonrasunda naptıklarını bilmiyoruz. Bu konuda keyfi bir yaklaşıma sahip olduklarını ve belki de Hancock'un cinsel istismara uğramadığjmı düşünebiliriz. Ama Hancock'un özellikle erkek nefreti durumun aksini gösteriyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık