Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Boa Hancock

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 230 76.7%
  • Sevmem

Kullanılan: 70 23.3%

• Kullanılan toplam oy
    300
Amiral dediğin kişiler anlık açık yakaladı mı Jozu gibi adamların iflahını söken adamlar.Hancock ağır yalan olur.Amirallerin meyve uyanışları çok sıkıntı olur muhtemelen.Öyle fodderlarla olacak iş değil.Kuzan Dof için de amiralleri yollayın tehlikeli falan diyordu.Fuji'nin bile Pica için tehlikeli demişliği var sonuçta.
Amiral yıkılmasa bile kolay olmaz diyorum.Çok enerji tüketir Jack gibi cebelleşip durur işte Zou'daki olay gibi.
Hancock var kardeşleri var.Hakili ok kullanan belki orada yüzden fazla savaşçı var.Sen diyorsun 1 saate halleder.Yavaş hallettsin.İşler öyle yürümüyor evrende.Gördük 2 amirali 4 kumandan karşısında sargısız gezemiyorlar.

Kuzan doğru söylemişti.Tehlikeli olmasa şu an hapiste 4 koldan sırt üstü niye zincirlensin ? Bu şekilde ekstra güvenlik önlemi alınan başka biri gördün mü ?

Amiral yıkılmasa bile kolay olmaz diyorum.Çok enerji tüketir Jack gibi cebelleşip durur işte Zou'daki olay gibi.
Hancock var kardeşleri var.Hakili ok kullanan belki orada yüzden fazla savaşçı var.Sen diyorsun 1 saate halleder.Yavaş hallettsin.İşler öyle yürümüyor evrende.Gördük 2 amirali 4 kumandan karşısında sargısız gezemiyorlar.

Kuzan doğru söylemişti.Tehlikeli olmasa şu an hapiste 4 koldan sırt üstü niye zincirlensin ? Bu şekilde ekstra güvenlik önlemi alınan başka biri gördün mü ?
Amiraller logia savunması yapabiliyor.Her tarafı uyanış yapıp direk öldürür diyorum fodderları.Sabo +3 komutan Hancock'un adasını batırır yav.Ayrıca Sabo gibi bir adam var zaten bir zahmet 2v4 ezilmesinler.Sabo zaten tek başına zorlar Fuji ya da Greenbull'u 1v1 dövüşte.

Niye yahu. Önümüzdeki adaya bir arc prensesi lazım. Ki seride de kadınların işlevi bu. Görsellik sağlamak, arc prensesi olmak ve beklentiyi karşılayamamak.
Sen Hancock'u niye istisna sandın ki?
Hancock zor duruma düşecekmiş onu dedi zaten.Prenses moduna geçebilir Hancock ama Coby tek başına yapamaz o işi.Coby kim arkadaş önce gitsin koramiral olsun.Koramiraller bile Hancock'a diz çökerek muhabbete başlıyorlar.

Coby'den en başından beri beklentim vardı hala var. Hancock'u da pek sevmem .Vs yi kim kazanır bilmem ama şunu söyleyebilirim Hancock aşağı yukarı Kuma seviyesi vardır. Bence Jinbei'den daha güçlü biri. Kralın hakisine sahip olup güçsüz olan kim var ki zaten?

Aslında tam Dofy'nin kalemi. Çok güzel ve uyumlu bir çift olurlardı.

Aslında boşa tartışıyoruz vs falan çıkmaz kuja adası yerle bir olur Hancock kaçar adadan.

Coby'den en başından beri beklentim vardı hala var. Hancock'u da pek sevmem .Vs yi kim kazanır bilmem ama şunu söyleyebilirim Hancock aşağı yukarı Kuma seviyesi vardır. Bence Jinbei'den daha güçlü biri. Kralın hakisine sahip olup güçsüz olan kim var ki zaten?

Aslında tam Dofy'nin kalemi. Çok güzel ve uyumlu bir çift olurlardı.
Chinjao eziği var.Yaşlılığında g3ten tek yiyen adam,gençliğinde güçlü olsa ne olur.

Kobi zaten Hancock'u yenemez ama bakalım Garp'ın elinde nasıl pişmiş. Garp gibi ailesine sırt çeviren bir nalet mi olmuş yoksa Yenge'sine hürmet eden saygıdeğer biri mi? Kobi'nin büyük sınavı başladı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık