Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Boa Hancock vs. Emporio Ivankov

Kim kazanır?

• Hancock

Kullanılan: 3 100.0%
  • Ivankov

Kullanılan: 0 0.0%
  • Yenişemezler

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    3
İvankov her türlü alır.
Niye böyle dediğimide söliyimde sallama olmasın iş :D
Bir kere ivankov okama yani taşlaştırma saldırılarından etkilenmez diye düşünüyorum.Ayrıyetten çok güçlü saldırıları var.Göz kırpma olsun-hormon basma olsun.İvankovu ben baya güçlü görüyorum.
Hancock robot pasifistaları ve smoker ın juttesini taşlaştırdı tekmeside taşlaştırıyor Hancockun gücü baya sağlam 3 hakide uzman ayrıca ivankovun bilinci yerinde kuma yı yeneceğini düşünmüyorum urusus shok pati falan kullanmadı kuma yalap şap bi dövüş oldu . Hakisi yok bişeyi yok verdiği hormonda ömürden alıyor kaç kez kullanabilcekki 2 den fazla kullanmaz

eskiden hancockun gücünü, sadece ona karsı arzu uyanan kişilerde işler sanardık.şimdi biliyoruzki cansız nesnelerdede işe yarıyor.sanırım meyvenin zaafı bu.cansız nesnelerin her birine, hancockun iradesi gecerken,canlılarda sınır var...karsı tarafın yüreginde ona karsı arzu uyanmalı.ben böyle anladım.burda sanırım hancock, houshoku hakisinide, güzelligiyle birleştirip kullanıyor.yani houshokudaki kalabalıkları etkileme gücünü, böyle kullanıyor.hancockun iradesi ivankova işlermi sorun burda...

bu sartlar dahilinde ivankov ne kadar etkilenir bilemem.kendiside her halükarda shicbukai olabilecek gücte birisi.ve devrim ordusu komutanlarından biri.ayrıca douriki olarak fiziksel kabiliyette hız hariç,hancockuda asar.

hancockun agır basan yanları ise, hızı ve hakisi.hancock mihawk ve doflamingoyla birlikte bence houshoku hakiye sahip en güçlü 3 shicbukaiden biri.3 ündede 3 tipte cıkıcak bence sonradan bile eklense.

bizim sitede söyle bir intiba olustu,busoshoku hakiyle vuran daha güçlü vurur gibi.bu aslında koluna demir eldiven giymeye benziyor.bu eldivenin avantajı,karsı tarafın meyve savunmasını tamamen etkisiz kılıyor, ama saf beden gücüne bir sey yapamaz vururken daha sert vuruyorsun ama,kişinin kol gücüne yani omuzdan aldıgı güce birsey katmıyor.o yüzden luffy 2 tane üst düzey haki kullanıcısı, hancockun kardeslerini dövdü.usoppa busoshoku versende bir işe yaramaz,ama sanji gibi canavar gibi tekme atan adama verirsen, hem tekmenin vurus gücü artar,hem meyve güclerine karsıda avantaj saglar bunları ayırt etmek lazım ;)

karsılastıma yaparken de aha bunda haki var, kesin yener diye yapmamak lazım.tashigidede var ama yeni dünyanın yüzde 80i hatta grand lineın bile yarısı onu döver :D

bu vs de, ivankovun etkilenme durumuna göre degişir sonuc.eger etkilenirse hancock agır basar.etkilenmezse bence denkler.yinede oyumu hancocka vericem...

ne sandınız hancock dururken, oyumu okamayamı vericem :ehe:

Okama olması ne gibi bir artı verecek ki taşlaştırma saldırılarından etkilenmez demişsin abi ?
Hancocka arzu duyan kişileri taşlaştırabildiği için ivankovda okama olduğu için etkilenmez dedim.

@ömer
Hancockun kolay kolay ivankova dokunabileceğini zannetmiyorum.İvankovun çok güçlü uzaktan saldırıları var.Yakın dövüştede güçlü sonuçta adamlar tekmede sanjiyi eğitti.Ayrıyetten kuma hakkında sıkıcağını zannetmiyorum.Böyle birşey diyorsa doğrudur diye düşünüyorum.

Hakiyi sadece saldırı olarak düşünmemek lazım savunmayada çok büyük faydası var rakibin ne yapacağını önceden kestirebiliyor veya zararı azaltabiliyor boş insanlarda tabiyki bi işe yaramaz ama bir shicibukaiden bahsediyorsak epey bi artısı vardır
@dragonslayer ben fikrimi söyledim ivankov fikrini söyledi sen fikrini söyledin ben ikisini tarttığımda ivankov kumayı yenemez diye yorumluyorum iva boş karekter değil ama ne kumayı nede hancocku yeneceğini düşünmüyorum

İş İvankov un Hancock tan etkilenip etkilenmemesinde düğümleniyor. Etkilenirse çok kolay yem olur İvankov. Ama etkilenmez ise çok sağlam bi dövüş çıkar. Tabi artı olarak Hancock un hakisi var ama İvankov un hakisi var mı yok mu bilmiyoruz. Bu şartlar altında net karar vermek zor. Ben Hancock dicem. Güçleri denkse eğer Hancock a tezahürat yapardım. :D

@Dragon
Dofly ve Hancock ta haoshoku haki var zaten. Ama Hancock ta kenbunshoku hakinin olmaması büyük eksiklik. Aslında dövüşü etkileyecek çok unsur var ama bilgi yok elimizde. Mihawk ta da 3 tip haki bekliyorum senin gibi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık