Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Boa Hancock vs. Emporio Ivankov

Kim kazanır?

• Hancock

Kullanılan: 3 100.0%
  • Ivankov

Kullanılan: 0 0.0%
  • Yenişemezler

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    3
Boa Hancock:

Kuja Korsanlarının kaptanı ve tek kadın shichibukai.
Dünyanın en güzel kadını olduğu konusunda One Piece evreninde genel bir kanı vardır.
Mero Mero No Mi meyvesine sahiptir. Bu meyve güzelliğinden etkilenen kişileri taşa çevirmesine olanak sağlar.
Ayrıca cansız nesneleri de taşa çevirdiği bilinmektedir.
Bunun yanında çok iyi bir yakın dövüş ustasıdır. Meyve gücüyle kombine ettiği ve özellikle bacaklarını kullandığı saldırıları ölümcüldür.
Marineford'da pacifistaya tek atmış ve Luffy'i yakalamaya çalışan Smoker'a engel olmuştur.
B.haki ve h.hakisi olduğu bilinmekte, k.haki konusunda kesin bir şey söylenmemektedir. Ancak Marineford'dan Luffy'i takip etmek için çıktığında gemisinde saklanan kişileri hissetmediği için olmadığı düşünülmektedir.

Emporio Ivankov:

Kamabakka krallığının eski kraliçesi ve devrim ordusunun komutanlarından biridir.
Eski bir Impel Down mahkumudur ancak nasıl yakalandığı bilinmemektedir.
Horo Horo No Mi meyvesi yemiştir. Bu meyve insanların cinsiyetlerini değiştirmesinden tutun da enerjisini arttırmaya kadar kendisine pek çok imkan vermiştir.
Ayrıca bu meyveyi kendi üstünde kullanarak vücudunu büyültebilir.
Bunun yanında Newkama Kempo tekniği sayesinde çok iyi bir yakın dövüş ustası olduğunu göstermiştir.
Hell Wink ve Death Wink dediği saldırıları vardır. Bunlar Ivankov'un gözünü kırparak şok dalgası oluşturması şeklinde kendini gösterir ama meyve gücü mü kendi gücü mü bilmiyorum.
Son olarak yanlış hatırlamıyorsam haki bilip bilmediği belli değil.

Öncelikle belirteyim, bu iki karakteri de dövüş stilleri benzediği için seçtim. İkisi de Sanji gibi yakın dövüş teknikleri kullanıyorlar, ayrıca ikisi de kraliyet mensubu :)

İvankov her türlü alır.
Niye böyle dediğimide söliyimde sallama olmasın iş :D
Bir kere ivankov okama yani taşlaştırma saldırılarından etkilenmez diye düşünüyorum.Ayrıyetten çok güçlü saldırıları var.Göz kırpma olsun-hormon basma olsun.İvankovu ben baya güçlü görüyorum.

Kendi aklımda One Piece için güç dengeleri oluştururken en çok aklımı karıştıran karakterlerden ikisi, bu sebeple benim de açmayı düşündüğüm bir konuydu bu. O nedenle en tutarlı vs konularından biri olmuş, tebrik ederim.

Hancock'un bir tekmesi pacifistaları alaşağı edebilecek güçte, bunun yanında Haoshoku Haki sahibi az sayıda insandan biri.
Ivankov ise Marineford Savaşı'nda Bartholomew Kuma'ya üstünlük kurmuştu, bu dövüş Iva'nın gücü hakkında bilgi sahibi olmamızı sağladı. Ayrıca Devrim Ordusu komutanlarından biri.
Karar vermek zor olsa da Emporio Ivankov biraz daha ağır basıyor gibi.

Anket eklemeyi unutmuşum. Editleyim dedim beceremedim. Anket ekleme olayını konu açıldıktan sonra mod falan mı yapabiliyor sadece?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık