Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Bleach

Eklemeyi unuttuğum birşey daha var.

Bana göre bir olay daha açıklığa kavuşmuş hep garip gelmişti zamanında.

Hirenkyaku,Shunpo,Sonido özellerinden bahsetmiş roman.Shunpo üstün olmaktan uzak gibi duruyor Hirenkyaku İshida'nın dediği gibi daha iyiymiş.Daha az enerji yani reiatsu harcatıyormuş.

Sonido ise arrancarın reiatsusunun bir anlığına algılanamamasını sağlıyor anladığım kadarıyla.

Bu da neden Ukitake'in öyle aniden böğrüne kol sokulabileceğini açıklıyor bana göre.Reiatsu algılanmazken böyle sürpriz saldırırsan mümkün olabilir.

Valla animede ki tüm kısımları silip sadece manganın animesiz kısımlarını çekseler daha iyi bir izleyici kitlesi elde edeceklerini düşünüyorum. Kullanılacak efektleri bile düşünmek istemiyorum. Hele Yhwach'ın o kesilişi ve Yamamato'nun tek yemesi gerilim tadında. Ve Kyoraku'nun bankaisi... Ve daha niceleri...

Son düzenleme:
Valla animede ki tüm kısımları silip sadece manganın animesiz kısımlarını çekseler daha iyi bir izleyici kitlesi elde edeceklerini düşünüyorum. Kullanılacak efektleri bile düşünmek istemiyorum. Hele Yhwach'ın o kesilişi ve Yamamato'nun tek yemesi gerilim tadında. Ve Kyoraku'nun bankaisi... Ve daha niceleri...
Çok efsane olur.Romanda var daha belki onuda katarlar.

Aksiyon OST'leri konusunda hala Bleach'den iyisi gelmedi. Manga okuyacağım zaman ekşınlı yerlerde hala Bleach OST'leri tercih ediyorum.

Bleach OST'lerini yapan ağabey aynı zamanda Evangelion'un da müziklerini yapıyormuş. Ona da bakmayı düşünüyorum bu sebeple.
Ve Magi.

Eva izle şahanedir bilimkurgu-distopya olarak.
Magi de sürükleyici ve farklı bir shounen.

@Sir Crocodile

Aizen-Yhwach
Sarutobi-Hashirama olayı gibi olur işte. Sonradan değişen fikirler...
Adamın aklında baştan beri Yhwach varmış son boss olarak.;)

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık