Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Bleach

Hiç kulağıma gelmedi live action falan yapıyorlar anca animeden de ümidim kalmadı.Yalnız bleach reaksiyon videoları popi olmuş bu ara :D
İshida ailesini detaylı anlatan bir seri güzel olur aslında. Hiç boş adamları yok, Uryuu, Ryuuken, dede hepsi efsane adamlardı. Aah aah ne hayallerim vardı seriyle ilgili. Senin Ukitake teorisi tutsaydı erken finale gerek kalmayacaktı.:of:

İshida ailesini detaylı anlatan bir seri güzel olur aslında. Hiç boş adamları yok, Uryuu, Ryuuken, dede hepsi efsane adamlardı. Aah aah ne hayallerim vardı seriyle ilgili. Senin Ukitake teorisi tutsaydı erken finale gerek kalmayacaktı.:of:
Ukitake iyi adamdı aileler arkasından iş çevirmiş diyor romanda.Yani o kadar az bilgiyle o teorinin gerçek olması çok zormuş zaten.

Çok bilgi var.Aizen’in bankaisi shikai görmeyene işlemiyormuş tahmin ettiğim gibi.Bunun olabileceğini daha önce bir yerde yazmıştım ama şu an bulamıyorum nerede olduğunu.Gremmy de en güçlü sternritter bu arada sadece yhwach kontrol edebiliyormuş onu.Haschwalth büyük usta diye geçiyor kapsamı tam belli değil ama diğerlerinden güçlü olduğu belli oldu gibi.Zaraki fanlar sevinebilir.
Bankaiyle ilgili başka bilgi var mı?

Aizen’in bankaisi hipnoz çıkar sanmıştım ben. Sadece ilizyon gösterme değil kontrol etme, emir verme gibi gücü olurdu. Belki öyle bişey çıkar eğer açıklama yapılırsa.

Shikai’si zaten ayarsız. Herif almighty’nin bile antisi çıktı. Bunun üstüne daha ne koyabilir ki?

Aslında çok sağlam bilgiler var.

Bir zanpaktonun neyden yapıldığının sinyali verilmiş.Zaten İchigo'ya kılıç için benziyor bizim yaptıklarımıza demişlerdi.Oradan tahmin ediyorduk ama böyle açıklama gelmedi tabii.
Hollowlar büyük ihtimalle.Barragan kadar eski hollowu sonra ismini silip zanpakto yapmışlar.Yani teknik olarak tüm kılıçlar böyle olabilir.

Shinji'nin bankaisi birebirde yararsızmış birden fazla kişiye uygunmuş.Açması da yasak sanırım.Neden görmediğimiz anlaşılıyor.Aizen de benzer duruma sahip olabilir.Yani shikai kadar kullanışlı olmayan bir bankai.Sadece 6 ayda bir kullanılabilen bankailer bile olduğuna göre herşey çıkabilir.

Aslında çok sağlam bilgiler var.

Bir zanpaktonun neyden yapıldığının sinyali verilmiş.Zaten İchigo'ya kılıç için benziyor bizim yaptıklarımıza demişlerdi.Oradan tahmin ediyorduk ama böyle açıklama gelmedi tabii.
Hollowlar büyük ihtimalle.Barragan kadar eski hollowu sonra ismini silip zanpakto yapmışlar.Yani teknik olarak tüm kılıçlar böyle olabilir.

Shinji'nin bankaisi birebirde yararsızmış birden fazla kişiye uygunmuş.Açması da yasak sanırım.Neden görmediğimiz anlaşılıyor.Aizen de benzer duruma sahip olabilir.Yani shikai kadar kullanışlı olmayan bir bankai.Sadece 6 ayda bir kullanılabilen bankailer bile olduğuna göre herşey çıkabilir.
Şu mugen tskuyomi gibi birşey olabilir belki alan genişliği falan :)

Roman bitsin bakalım.Aslında baya bir noveli animeye uyarladıkları düşünülürse animenin ihtimali var hala.Bitmesini bekliyorlardır belki.

Umut şundan var :

Nette bleach şu an telif yiyor.Videoyu bozmadan full atamıyorsun izin vermiyorlar.Anime devam ederken böyle olmadığını gayet tüm kapışmaları aralıksız youtube üstünden izlediğimi hatırlıyorum.Yani hakları kimdeyse planları olabilir ilerisi için bence.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık