Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Black Clover

Rahibenin bacağını açmasa olmazdı zaten. Ayrıca seride herşey çok oldu bittiye getiriliyor sanki biraz daha derinlemesine işlese konuları daha iyi olabilir.

Rahibenin büyüsünü niye övdü o elf onu da anlayamadım. Soylulara köpek çeken elflerden biri rahibeye galiba soylu diyor. :/
Ülkenin sınır bölgesinde, zayıfların ve eziklerin bulunduğu yerleşim bölgesinde, böyle soyluların büyüsüne benzer ve güçte bir büyüye sahip birisinin burada ne işi var diye övüyor. Yoksa hayran olduğundan falan değil yani.

Ülkenin sınır bölgesinde, zayıfların ve eziklerin bulunduğu yerleşim bölgesinde, böyle soyluların büyüsüne benzer ve güçte bir büyüye sahip birisinin burada ne işi var diye övüyor. Yoksa hayran olduğundan falan değil yani.
Ortalama güçte bir büyü diyip soylulara benzetiyor ya; bence bu da çok düşük seviyeli bir elftir. Ya da rahibeye de bir geçmişi ile alakalı bir misyon çizecekler. Asta ve Yuno'yu korumak için oraya gelmiş, kimliğini gizlemiş gibi. Öyle hissettim.

Yami'nin Licht ile işi yok ama Patri ile kapışabilir. Licht eğer düşecekse, ikili alır en sonunda zorlayarak. Öncesinde Licht vs all görmemiz kaçınılmaz bence. Ama tabii kalbim Licht reyizin dünya hakimiyetinden yana.

Nash denilen çocuğun hareketini çok beğendim, birkaç sonraki nesilde imparator adayım kendisi.

Aster daha birinci bölümden en doğru tercihi yapmış. Rahibe en iyisi ama ekstra bir olayı çıkmaz, çıkmasın zaten. Bu şekilde sıradan insan olarak daha iy, tadı kaçmasın. Ama tabii iması yapıldığı için tövbe edip rahibe olmuş bir soylu çıkabilir.

Ortalama güçte bir büyü diyip soylulara benzetiyor ya; bence bu da çok düşük seviyeli bir elftir. Ya da rahibeye de bir geçmişi ile alakalı bir misyon çizecekler. Asta ve Yuno'yu korumak için oraya gelmiş, kimliğini gizlemiş gibi. Öyle hissettim.
İleride bir şey çıkabilir tabi de çok da umutlanmamak lazım, böyle de güzel. İlk bölümleri de unutmuşum rahibe hakkında fazla bir şey denmemişti sanırım.

@Riful haddini bil efendi! Haddini!.. Yok öyle sonradan gelip sahiplenmek. :mad:

Yeni çıkan elfin aslı armaya bakarsak mor orkalardan olacabilir ya da Boğalardan, belki mavi geyik... ama bence Boğa çıkacak, hem Asta hem Yuno ile kapışacak güçte. Umarım beklenen yardımcı kaptan budur, Zora çıkmasından iyidir.

@Riful haddini bil efendi! Haddini!.. Yok öyle sonradan gelip sahiplenmek. :mad:

Yeni çıkan elfin aslı armaya bakarsak mor orkalardan olacabilir ya da Boğalardan, belki mavi geyik... ama bence Boğa çıkacak, hem Asta hem Yuno ile kapışacak güçte. Umarım beklenen yardımcı kaptan budur, Zora çıkmasından iyidir.

Boğalardan görmediğimiz kalmadı diye biliyorum? En sonuncu da şu kalenin içinde yaşıyordu, parazit misali.

Diğer iki ihtimal olabilir tabi neden olmasın.

Ayrıca öyle gözleri nemlendirip masum ayağına yatma. Yemezler. :artiz:

Boğalardan görmediğimiz kalmadı diye biliyorum? En sonuncu da şu kalenin içinde yaşıyordu, parazit misali.

Diğer iki ihtimal olabilir tabi neden olmasın.

Ayrıca öyle gözleri nemlendirip masum ayağına yatma. Yemezler. :artiz:
Geçen seneki Jump röportajında dışarıda boğalar olabilir demişti. Boğaların yardımcı kaptanını henüz göstemediğini söylemiş ve de adam badass denilen kişilikte biriymiş.

Geçen seneki Jump röportajında dışarıda boğalar olabilir demişti. Boğaların yardımcı kaptanını henüz göstemediğini söylemiş ve de adam badass denilen kişilikte biriymiş.

Badass demese de zaten ekipte normal denilecek tek bir kişi yok ki illa bir anormalliği olacaktı zaten. :D

Dediğin gibi olsa da böyle bir senaryo ile karşımıza çıkartacağını da sanmam. Çok saçma olur açıkçası.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık