Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Black Clover

Badass demese de zaten ekipte normal denilecek tek bir kişi yok ki illa bir anormalliği olacaktı zaten. :D

Dediğin gibi olsa da böyle bir senaryo ile karşımıza çıkartacağını da sanmam. Çok saçma olur açıkçası.
Çıkmaz zaten :D Ben Zora'dır diye düşünüyorum ama Zora sanki biraz zayıf o rütbe için. Başka arc'a artık

Elfler şeytana dönüyor gibi kontollerini kaybedince.

Şimdi Asta herkesle tek tek ilgilenmek zorunda, kaç elf var kim bilir:/ Kılıç mevzuları da yine karıştı, üç kılıç var hepsi Asta da gibi. Licht'te kılıç yok herhalde şu an.

Sonunda Luck'ın savaşını göreceğiz umarım. Asta'ya gerek kalmadan Magna onu geri getirecektir. Uzaktalar zaten.

Elfler şeytana dönüyor gibi kontollerini kaybedince.

Şimdi Asta herkesle tek tek ilgilenmek zorunda, kaç elf var kim bilir:/ Kılıç mevzuları da yine karıştı, üç kılıç var hepsi Asta da gibi. Licht'te kılıç yok herhalde şu an.

Sonunda Luck'ın savaşını göreceğiz umarım. Asta'ya gerek kalmadan Magna onu geri getirecektir. Uzaktalar zaten.
Birkaç kılıç daha çıkarsa şaşırmam. Nasıl ki bir büyü kitabında birden fazla büyü varsa bu kitaptan da fazla kılıç çıkmasını ben yadırgamadım. Zoro gibi santoryu yapıyormuş Aster :D Güzel olmaz mı :D

Birkaç kılıç daha çıkarsa şaşırmam. Nasıl ki bir büyü kitabında birden fazla büyü varsa bu kitaptan da fazla kılıç çıkmasını ben yadırgamadım. Zoro gibi santoryu yapıyormuş Aster :D Güzel olmaz mı :D
Licht'in kılıç büyüsü vardı, kitap bir şekilde Licht'en çıktıktan sonra anti-büyü kitabına dönüşmüş. Kitaba anti büyü eklenmiş gibi duruyor.

Kılıçlar yere saplı bir şekilde mühürlü desek çekilen her kılıç kitaba geri dönüp Asta'nın oluyori. Kılıç büyüsünü Asta kullanabilirse yeni kılıçlar yaratabilir, kullanamasa bile Licht'in kılıçları her yerde çıkabilir.

Sonu yok bunun, Tabata sonsuz power up yolu bulmuş :D

Yuno bir elf ile insan kırması olmalı. Bu durum hem esirgeme yurduna atılmış olmasını hem de şu herkesi etkileyen elf büyüsünden etkilenmemesini açıklar. Statü ve güç olarak Licht'in ailesinin üstünde bile olabilecek bir elf ailesinden geliyor olabilir. Tahminlerim bu yönde. Aile konusu vasat bir konu değil bence, güzel işlerlerse evren güzel genişler. Yorumları haftalık okuyorum ama aklımda kalmıyor. Benzer tahmini yapmış olan varsa kusura bakmasın.

Yuno bir elf ile insan kırması olmalı. Bu durum hem esirgeme yurduna atılmış olmasını hem de şu herkesi etkileyen elf büyüsünden etkilenmemesini açıklar. Statü ve güç olarak Licht'in ailesinin üstünde bile olabilecek bir elf ailesinden geliyor olabilir. Tahminlerim bu yönde. Aile konusu vasat bir konu değil bence, güzel işlerlerse evren güzel genişler. Yorumları haftalık okuyorum ama aklımda kalmıyor. Benzer tahmini yapmış olan varsa kusura bakmasın.
Licht bu ikisini hayatta bıraktı, öldürmedi. Kesin bir olay var aralarında.

Yuno için Liar 156. bölümde, Licht ile bağlantılı olduğunu ima ediyor gibi. Tam Licht'in.... diye başlıyor ama bitirmiyor cümlesini. Yuno ya da içindeki elf Licht'in çocuğu olabilir ki ben içindeki elf diye tahmin ediyorum. Senin dediğin gibi ise Yuno'nun insan olarak da elf kanından gelmesi durumu doğar ki bu da onun soylu olmadan deha olarak doğmasını açıklar, mangada aile, kan önemli.

Birde bu işin Asta boyutu var ama onu bilemedim, şeytana dönüşmüş bir elf olabilir ya da Yuno ile ikizdirler :p

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık