Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Black Clover

Elf soyundan çıkacak bizim oğlan. Adamın teki demişti ya kralımızın silahları diye. Ama Yuno büyücü kralı olsun istiyorum.
Aslında asıl elf çıkan Yuno olacak çünkü iskandinav mitolojisinde peri demek elftir ve Yuno da peri gücü var. Rüzgar birde bu elementler elflere aittir yani ters köşe gelecek yunonun kulağı nasıl hiç göremedik sanırım saçı kapatıyor hep muhtemelen sivri çıkacak. Yani rüya görmüştü ya bir adam rüyasında yarı elf yarı insan birinden bahsediliyordu licht vardı rüyada çocuktu falan ailesiyle kadının teki hamile kalmıştı. O çocuk yuno yüksek ihtimal. Bizim ana karakter ise şeytanlarla bağlantılı gibi geldi bana karanlık güç falan. Yani bakarsın ikisi birden elf çıkar ama Ne yuno ne Aster tam elf değil gibi yarı elf yarı insanlar sanırım. Yani bu iki karakter elf ve insan dünyasına barış getirmek için hazırlanmış varlıklar muhtemelen ama beklediklerinin tersi oldu elf soyu kurudu. Muhtemelen bir yerlerde gizli elf insanlar vardır onlarla seri sonunda dost olur insanlar artık bizim karakterler sayesinde falan bakalım. Daha şeytanlar çıkmadı piyasaya şeytanların mührü olmasın o taşların açacağı mühür. Gerçi şeytanları elfler yaptı denmişti sanki ama bakalım.

Biri Elf diğeri Kara-Elf olabilir. İlerleyen sayılarda ufak tefek bilgiler verilir o zaman anlaşılır.
Yuno'nun kolyesinden birşeyler çıkar yakında, ailesi soylulardan bile çıkabilir. Şu 4-Yoncalı kitap seçme olayıda ordan gelebilir, kan-bağı soyu ile seçme vs. vs.

Biri Elf diğeri Kara-Elf olabilir. İlerleyen sayılarda ufak tefek bilgiler verilir o zaman anlaşılır.
Yuno'nun kolyesinden birşeyler çıkar yakında, ailesi soylulardan bile çıkabilir. Şu 4-Yoncalı kitap seçme olayıda ordan gelebilir, kan-bağı soyu ile seçme vs. vs.
İlk imparator ve Yuno bile 4 dal yoncaya sahipken Bizim Aster 5 tanesine sahip daha hala marifetlerini göremedik tabi. Ama şeytanlara hükmettiği söylenmişti yani serinin baş düşmanı şeytan olursa Aster avantajlı olacak baya bir.

Sürekli "siz insanlar" demesinden yola çıkarak. Bu beyaz elemanın şeytan olması yüksekti, şimdi garanti gözüküyor. Diğer başka şeytanlarda varsa onlarıda bulur toplu bi savaş gelir (olayların gidişi Naruto'yu andırıyor) ki bu da 50-100 bölüm olarak yapsalar iyi olur, uzattıkça uzatsınlar :sapkali:

Bu seriyi ilk çıktığından beri okuyorum ve hep bir rayına oturmasını bekledim ama yok olmayacak. Koskoca büyü imparatorunu bir vuuruşta harcadılar. Tamam zamanı gelince epik şekilde gidebilir ama böyle olmamalıydı. Okumaya devam edeceğim güncelim sonuçta 1 dklık işi var ama aklımda bir üst seviyeye çıkamamış bir seri olarak kalacak böyle giderse.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık