Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Black Clover

Hehehe epey eğlenceli bölümdü. Eğer Manga-ka festivalde diğer düşmanlardan baskın tarzı bişey ortaya koymazsa, 2-3 bölümlük festivali gösterebilir, bana fark etmez.

Animesi de biran önce çıksa da izlesek :utan:

Bu grey-chan başkasını kopyalıyordu di mi ?. Önceden girdiği taklitleri neydi hep karıştırıyorum ben onu
Daha önce birçok kişiye dönüştü. Aster, Gauche, Çarmi ...

Bir sınır görmedik. Gördüğü herkese dönüşüyor. Ayrıca kendi dışındaki cansız nesneleri de dönüştürebiliyor gibi. Dönüşümde insan nesne fark etmiyor galiba.

Dönüşüm büyüsü bozulmadan önce şu aşağıdaki şekil biri sanıyorduk. Ne sandık ne çıktı :D

Ama aslında olan :D

Bir sınır görmedik. Gördüğü herkese dönüşüyor. Ayrıca kendi dışındaki cansız nesneleri de dönüştürebiliyor gibi. Dönüşümde insan nesne fark etmiyor galiba.

Dönüşüm büyüsü bozulmadan önce şu aşağıdaki şekil biri sanıyorduk. Ne sandık ne çıktı :D

Aldıkları power-uplara ne diyorsun? :D

Edit: Gerçi geçen sayfada değinmişin azıcık ama. :D

Aldıkları power-uplara ne diyorsun? :D

Edit: Gerçi geçen sayfada değinmişin azıcık ama. :D
Araya sıkıştırdı ama hepsine güç vermiş tek tek. İleride çıkarır, su altından gelenleri de iyileştirdi. Zindandakiler ve kütüphanedekiler güçlenmiş özel olarak. Cadı ormanında Vanessa zaten aştı gitti. Aster şeytanla tanıştı. Ötekilerde tecrübe edindi. Baya gelişim yaşandı aslında son zamanlarda.

Bir tek Grey ile Çarmi ne yaptı anlamadım. Yami oturdu gazete okudu o kadar zaman, bu ikisi ise mantar yemişler :D

Ahahahaha teşekkürler. İlk gördüğümde kafam karışmıştı. Daha önce veya ilk göründüğünde nasıldı diye sağolasın :D

Araya sıkıştırdı ama hepsine güç vermiş tek tek. İleride çıkarır, su altından gelenleri de iyileştirdi. Zindandakiler ve kütüphanedekiler güçlenmiş özel olarak. Cadı ormanında Vanessa zaten aştı gitti. Aster şeytanla tanıştı. Ötekilerde tecrübe edindi. Baya gelişim yaşandı aslında son zamanlarda.

Bir tek Grey ile Çarmi ne yaptı anlamadım. Yami oturdu gazete okudu o kadar zaman, bu ikisi ise mantar yemişler :D
O mantar olayını ben de merak ediyorum ha. :D Dönüşemiyormuş Çarmi sanırım mantar yüzünden.

Daha ilkinin Japonca'dan çevirisi yok ama ikinci light novel geliyormuş. Novel Altın Şafak üzerine olacak. İlk novel Elmas Krallığından kaçan karakterler ile ilgili idi ve novel üzerine onlarla ilgili arc geldi, Oradaki karakterleri ve olayları mangaya katıyor. Şimdi de Altın şafak ile ilgili novel'den onlar üzerine bir arc gelebilir ileride, en azından değinir.

Bölüm 103 : http://mangadenizi.com/manga/black-clover/103

Pek bir şey yoktu ama güzel, hoş, sakin bölümler bunlar. Charlotte'ye şaşırdım, beklemezdim. Gerçi kendisini pek sevmem ama şimdi yapacakları ile belki sempatimi kazanır :/ Charlotte göründüğüne göre Yami'de görünecek :p

Noelle'nin deniz tanrıçası olması muhabbeti ileride çok can yakacak. Boğaların hepsi uç zaten. Aslında tsundere'liği tadında bıraksa sempatik, üstüne güçlü bir karakter Noelle :respect:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık