Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Black Clover

2. Bölümdeki Boğalar tasvirinde arka ortada bu adam az çok belliymiş. Bir kişi daha var sanki farklı görünen. Kadın gibi duruyor. Kocaman olan Grey'dir :p Büyük ihtimal 2 ekstra üye daha çıkacak. Taa o zamanlar çizmiş üyeleri :D

Görelim bakalım ekstra üyelerini. Merakla bekliyorum. :D

Bölüm 100 : http://mangadenizi.com/manga/black-clover/100

Kaderin kırmızı ipliği karşısında Julius Nova olsa kedi dokunduktan sonra kaybeder, şansı olmaz. Koskoca kraliçe bir dokunuşla diz çöktü. Üstüne güç Vanessa'dan da bağımsız işliyor. Tabata ileride Vanessa'yı olaylara daha az veya geç sokar. Aksi takdirde Vanessa'ya ve bu büyüye rakip yok.

Kedi ölümsüz duruyor. Harcadığı mana kayda değer değil gibi. Tabii bir dezavantaj verebilir büyüye ama şimdilik yok. Bir tek kedinin dokunması sıkıntı, oradan eğip büker en fazla. Ama kedi nasıl hareket ediyor belli değil. Tak diye dokundu kraliçeye. En azından şu ana kadar gördüğümüz en iyi büyü budur net. Sınırları açıklansa daha anlaşılır olur.

Noelle'nin kelle gitti iki kere, Finral ikiye bölündü :flaugh: Güzel oldu, en azından bu büyü sayesinde bu tip sahneler çoğalır. Merak ettiğim acaba Noelle ile Finral kesildiklerini hatırlıyorlar mı, Kraliçe hatırladığına göre onlarda hatırlamalı. Aster bizi öldürdün demeliler :D

Bölüm 100 : http://mangadenizi.com/manga/black-clover/100

Kaderin kırmızı ipliği karşısında Julius Nova olsa kedi dokunduktan sonra kaybeder, şansı olmaz. Koskoca kraliçe bir dokunuşla diz çöktü. Üstüne güç Vanessa'dan da bağımsız işliyor. Tabata ileride Vanessa'yı olaylara daha az veya geç sokar. Aksi takdirde Vanessa'ya ve bu büyüye rakip yok.

Kedi ölümsüz duruyor. Harcadığı mana kayda değer değil gibi. Tabii bir dezavantaj verebilir büyüye ama şimdilik yok. Bir tek kedinin dokunması sıkıntı, oradan eğip büker en fazla. Ama kedi nasıl hareket ediyor belli değil. Tak diye dokundu kraliçeye. En azından şu ana kadar gördüğümüz en iyi büyü budur net. Sınırları açıklansa daha anlaşılır olur.

Noelle'nin kelle gitti iki kere, Finral ikiye bölündü :flaugh: Güzel oldu, en azından bu büyü sayesinde bu tip sahneler çoğalır. Merak ettiğim acaba Noelle ile Finral kesildiklerini hatırlıyorlar mı, Kraliçe hatırladığına göre onlarda hatırlamalı. Aster bizi öldürdün demeliler :D
Hatırlasalar iyi olurdu yani. :D Ben mangakanın yerinde olsam gücünü bir nebze kısıtlardım hani kullanım bedelinin ağır olması falan. Daha önce dediğim gibi bu tip güçler güç dengeseni - en azından Aster'in şu anki seviyesiyle düşünürsek- bozar. Çünkü senin dediğin gibi gördüğümüz en OP büyü bu. :D

Ya net bir kısıtlama getirecek ya da Vanessa'yı geri plana çekip el freni gibi kullanacak mesela bir arcta sıvamaya başladı hop gelsin Vanessa toparlasın durumu arc geçsin gibi. :D

100. bölüm diye büyük şeyler bekledim, açıkçası okuduğum en boş bölüm çıktı. Bu bölüm bu seriye yakışmadı.

DarkShones

Her kullanışta yaşam süresi kısalsaydı mesela çünkü aşırı op bir büyü hatta en güçlü büyü denebilir. Kaderle oynamak hatta kökten değiştirmek direk zaten seni en güçlü büyücü yapmalıydı bana göre. Bir bakıma Tanrıça gibi bir şey oldu Vanessa.

Hatırlasalar iyi olurdu yani. :D Ben mangakanın yerinde olsam gücünü bir nebze kısıtlardım hani kullanım bedelinin ağır olması falan. Daha önce dediğim gibi bu tip güçler güç dengeseni - en azından Aster'in şu anki seviyesiyle düşünürsek- bozar. Çünkü senin dediğin gibi gördüğümüz en OP büyü bu. :D

Ya net bir kısıtlama getirecek ya da Vanessa'yı geri plana çekip el freni gibi kullanacak mesela bir arcta sıvamaya başladı hop gelsin Vanessa toparlasın durumu arc geçsin gibi. :D
Güç tam açıklanınca çok uç çıkarsa ileride ara sıra çıkar, meseleyi bağlar ama artık doğrudan savaşması azalır. Yinede bir handikap verir bir daha ki bölüm ama vermese bile mevcut durumlar yeter aslında. Eğer gücü de duyulursa ona göre rakipler önlem alır.

Daha büyüye hakim değilken kraliçe önünde eğildi ama o da şaşkın duruma. Sakata geldi :p Bir sonraki bölüm kalkarsa şaşmam. Son zamanlarda diğer karakterlere yoğunlaşmayı başladı güzel oluyor böyle :D

Her kullanışta yaşam süresi kısalsaydı mesela çünkü aşırı op bir büyü hatta en güçlü büyü denebilir. Kaderle oynamak hatta kökten değiştirmek direk zaten seni en güçlü büyücü yapmalıydı bana göre. Bir bakıma Tanrıça gibi bir şey oldu Vanessa.
Mesela Julius Nova rakipleri için zamanı manipüle ederek onları tek bir an içinde döngüye sokuyor. Böylece rakip hareket edemiyor ve o an içinde hapis kalıyor. Savaşta bu aslında daha tehlikeli bir büyü ve görünen bir handikabı yok ama kedi dokunduktan sonra kadere karşı bu dahi bir şey yapamaz.

Vanessa büyüde ustalaştığı zaman bir sonraki kraliçe olacak güce ulaşır. Mevcut kraliçe tam bana uygun bir güç diyor, bir nevi söylediler ileride ne olacağını :flaugh:

10. Ciltteki bilgiler yavaş yavaş düşüyor. Büyü kitabı olmayanlar şekil şemali olmayan basit büyüleri yapabilir ama ancak olay kişinin yeteneğinde bitiyor.

Manga'nın mayısta çıkacak olan 11. cildi, serinin 1. bölümünün anime DVD’si ile satışa sunulacağı belirtildi.
Black clover will be coming out in between April or June 2017.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık