Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Black Clover

Dün mangasını okumaya başladım. 82. bölümde fanzel kruger diye bir herif çıktı ama daha önce ne gördüğümü hatırlıyorum ne de başka bir şey. Anime çıkıp sonra manga'da işlenen bir karakter mi bu?
Bu karakterler canon, mangada ileride de tekrardan kullanılırlar, Elmas Krallığı söz konusu olursa tekrardan kesin kullanılırlar.

Bu karakterler canon, mangada ileride de tekrardan kullanılırlar, Elmas Krallığı söz konusu olursa tekrardan kesin kullanılırlar.
Marsın krallığı değiştirmeye çalışmasından kesin işleyecekleri. Hiç olmadı büyük bir savaş çıkınca gelirler yardım için gelebilirler.

Düşündüğümüz gibi ülke dışına çıkacaklar. Bu olay beni mutlu etti. Aster'nın farklı büyülere ve güçlere karşı dövüşmesi heyecanlı olacak. Bu onun gelişmesi için de büyük bir şans. Fuagoleon'u görmek güzeldi. Sanırım şu yargıçın adı Damnatio'ydu. Fuagoleon'un gücüyle onun etrafını sarmasını beğendim. Secre de artık kendini bizim ekipten görmeye başladı. Gelecek bölümleri sabırsızlıkla bekliyorum.

Lan Yuno napacak acaba bu arada? Bu tarz konularda pek yetenekli değilim. Riful chan gelse de aydınlatsa bizi.

Ve yeni arc startı verildi bence 500 yıl önce neler olduğunu bizimkiler daha iyi anlayacak yeni karakterler devreye girecek tüm ekiple bir macera harika olacaktır.Yami kendini riske etti ne kadar korkusuz olduğunu bir kez daha gösterdi.Bizim büyücü kralı da onlara katılacaktır.. Şimdi den hayırlı olsun yeni arc

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık