Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Black Clover

Asta'nın iyi niyetli olması durumu kurtarmıyordu. Biz okuduk gördük ama halk sanıyor ki koruyucu olması gereken büyücüler yaktı yıktı ortalığı. Adamın Asta'yı yargılama şekli herkesi temize çıkarmasını sağlıyordu. Yani öyle bir yargılama yaptı ki Asta hariç herkes aklandı. Tek bir kurban ile herkesi kurtarıyordu. Şimdi biz ana karakter diye yok olmaz gözüyle bakabiliriz ama ona göre Asta herhangi biri. Fikri iyiydi ama daha iyisini sundular. Eğer yetkisi dahilinde olsa o da bu son fikri sunabilirdi ama adam askeri düzene dahil değil.
Çoğunluğun iyiliği için masum birini yargılamak benim için yanlış.

Çoğunluğun iyiliği için masum birini yargılamak benim için yanlış.
Bak işte bu iyimser bir tutum ve gerçek dünyada işe yaramaz. Gerçek dünyada her yerde haksızlık var. Adam tek bir masum ile herkesi kurtarıyor. Gerçek dünya için bu dava sonucu mükemmel bir sonuç sayılır.

Bak işte bu iyimser bir tutum ve gerçek dünyada işe yaramaz. Gerçek dünyada her yerde haksızlık var. Adam tek bir masum ile herkesi kurtarıyor. Gerçek dünya için bu dava sonucu mükemmel bir sonuç sayılır.
Bunu doğrularla da yapabilirdi (normal bir durumda). Ama kraliyetteki ahmak insanlar zayıf ve korkak oldukları için onlara yönelik bir şey yapıldı.

Devir devrim devridir.

Doroti-çan'ın Acier'in şeytanlarla ilişikisi üstüne bilgiye sahip olması Acier'in şeytalarla ilişkiye sahip olmasından daha ilgi çekici. Hep uyuyordu ama şimdi inşaat çalışmalarına yardımcı oluyor birde. Doroti-çan aktiflikte seviye atladı iyice. Zaten gücü de çok üstün. Cadılar Orman'ı şeytan ile de ilgili belli ki. Cadılar Kraliçesi kimbilir kaç yaşında zaten. Onlar üzerinden yürüse hikaye güzel olurdu. Cadılar şeytan meselesi ile ön plana çıkabilir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık