Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Gantz

Uploaded with ImageShack.us

Kısa Tanıtım

Kei Kurono, kendi halinde sıradan bir lise öğrencisidir. Pek sevilmez ama bunu da umursamaz, zira kendinden başka kimseye değer vermemektedir.

Bir gün metro istasyonunda raylara düşen bir alkolik gördüğünde, her zamanki gibi hiç bir şey yapmadan durur. O sırada yanında duran ama kendisini tanımamış çocukluk arkadaşı Kato Masaku dayanamaz ve yardım etmek için raylara iner. Onun yardım çağrısına isteksizce uyan Kei, alkoliği raylardan çıkartır. O ve Kato hızla gelmekte olan metro treninin altında kalırlar.

Vücudu tamamen parçalanmış olması gereken Kei, kendini bir anda boş bir odada bulur. Oda aslında tamamen boş değildir, kendisi gibi Kato da odaya gelmiştir ve başkaları da vardır. Bir de siyah bir küre. Odadan çıkamazlar ve tam o sırada siyah küre - Gantz - konuşur.

Odanın sırrı nedir? Siyah küre, neleri saklıyor? Ölümden sonraki bu hayatta, Kei ve diğerlerini zorlu bir savaş beklemektedir.

Bu manga yoğun şiddet ve cinsellik içerir.

Konu açıklamaı alıntıdır.alıntıya gitmek için

Neyse bu kadar formaliteyi verdikten sonra :D yorumlara geleyim.
Ne yalan söyleyeyim başından veya ortasından itibaren başlayıp devam ettiğim bir seri değildi hatta final bölüm diyene kadarda o kadar dikkat etmemiştim :D. Okumak isteyen çıkabileceği için sadece şu kadarını diyeyim en son sayısındaki yani final bölümündeki savaş ve belirttiği birkaç şey yüzünden merak edip başladığım ve 15 saat gibi bi sürede baştan sona kadar okuyup bitirdiğim bi seri :D. Temel hikayesi güzel olsada arada bozutması ve bence sonunu bağlayamaması daha doğrusu bağlamaya uğraşıp biraz kendisinle çelişkilerle dolu bir açıklaması yapması haricinde gerçekden güzel bir yapım.Seriyi okumaya devam ettikçe sizi bir çok kere ters köşeye yatıracanı garanti verebilirim.Genel olarak akıcı ve sizi sıkmayan içeriğiyle başlamanızı tavsiye edebileceğim bi seri.(Merak etmeyin okuması epey hızlı sürecek :D Özelliklik cinsellik kısmını fazla kullanmıştır tanıtımdada belirtiği gibi,son 100 bölünü tek okumanızı tavsiye ederim birileri görüp farklı yorumlar almayın (o an hiç alakasız bir şey göstersede :D).

TÜRKÇE OLARAK OKUMAK İSTEYENLER İÇİN
ONLİNE OKUMA

Son savaşı çok çabuk geçiştirdi, olduda bitti maşallah der gibi oldu. Genel olarak beğendiğim bir seri.
Bol bol kan, vahşet ve çıplaklık üzerine kurulu.

son savasa kadar gelmiştim,bekliyordum bitmesini,bittiyse yeniden baslayıp öyle bitireyim.kei iyidir,sonra ismini hatırlayamadıgım o ortaokulu ögrencisi var psyco oda kıyaktır.kato ise tipik shounen karakteri.genel olarak iyi gidip heyecanlandırmıstı,aralarda ise bayagı bozdugu yerlerde oldu.ben tavsiye ederim,okunabilecek heyecanlı bir seri.

favorim o zihinsel güclere sahip olan cocuktu ustasından ögrenen,bayagı oldu okuyalı isimleri cıkaramıyorum ama o cocuk favorimdi.

300. Bölümden başlasan bile bir şey kaybetmeyeceğin boş beleş bi seri bence. Bitmesi iyi olmuş, 360. Bölümden beri takip etmiyordum bir ara bitiririm artık. Boş işlerle uğraşacağına adam akıllı bir kurgu yapsaydı çok daha iyi bir seri olurdu. Tae-chan, Kei-chan; bi bitmediniz diyorum.

Çok sevdiğim bir seriydi ama sonu epic bir bitiş olmadı bana göre oldu bittiye geldi dediğiniz gibi.
Sonuç olarak: izlenir yaw :D

Son 10 sayı biraz gereksiz gibiydi açıkçası, okuyanlar zirve noktasının 370 civarı olduğunu bilir. Orada bitseydi daha hoş olabilirdi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık