Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Bir Ömür Yaşanmalık Yerler

Trabzon - Maçka. Kendi köyüm.

Çok fena kıskandım. :üzgünüm:

Fotoğraflar çok güzel. Köyün de çok güzelmiş. Ama foto isimleri ayrı bir sıcak. ''Köyümün yolu'' akşam akşam yüzümde tebessüm oluşturdu. Samimiyetle sahiplenme bu olsa gerek:sapkali:

Gel misafirim ol, sana güzel bir akçaabat köftesi yediriyim. Nick değiştireceğine garanti veriyorum.
Sağol davet için; sözünü bir kenara yazdım, yolum düşerse çalarım kapını. :) Ben çocukken Rize'de çok güzel 2 yıl geçirdim, biliyorum oraların şahaneliğini, iç geçirmem de bu yüzden biraz da. Çiköfte aşkım bambaşka bir noktada bak, o değişmez.

Fotoğraflar çok güzel. Köyün de çok güzelmiş. Ama foto isimleri ayrı bir sıcak. ''Köyümün yolu'' akşam akşam yüzümde tebessüm oluşturdu. Samimiyetle sahiplenme bu olsa gerek:sapkali:
Olumlu düşüncelerin ve yorumların için çok teşekkür ediyorum. İmkanın, zamanın olursa beklerim.

Sağol davet için; sözünü bir kenara yazdım, yolum düşerse çalarım kapını. :) Ben çocukken Rize'de çok güzel 2 yıl geçirdim, biliyorum oraların şahaneliğini, iç geçirmem de bu yüzden biraz da. Çiköfte aşkım bambaşka bir noktada bak, o değişmez.
Sen nasıl istersen. :) Bir mesaj at yeter.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık