Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[İnceleme] Bir Kılıç Ustasının Gücünü Arttıran Etmenler

Bir kılıç ustası için en önemli 3 kriter hangileridir?

• Kullanılan toplam oy
    107
Daz Bones vs'si en iyisi bence.
Orada Zoro kıyamı izledik sadece son vuruş yaptı onda da zaten sahne geçişi gibi gösterdiler. Kumaya atılan Shishi Sonson gibi bir şey olsa o en iyileri arasına girerdi. Sahne akıcılığı, görüntü kalitesi, saldırı başlangıçları vs her şey kusursuzdu.

Daz Bones vs'si saçmalıktan başka bir şey değil benim için. Zoro'yu onunla anmak istemiyorum.

Orada Zoro kıyamı izledik sadece son vuruş yaptı onda da zaten sahne geçişi gibi gösterdiler. Kumaya atılan Shishi Sonson gibi bir şey olsa o en iyileri arasına girerdi. Sahne akıcılığı, görüntü kalitesi, saldırı başlangıçları vs her şey kusursuzdu.

Daz Bones vs'si saçmalıktan başka bir şey değil benim için. Zoro'yu onunla anmak istemiyorum.
Benim o dövüşe bakışım farklı ya. Orada Zoro aslında Daz'dan üstündü. Yerden yere vuruyordu ama çelik olduğu için işlemiyordu. Sonra o meşhur replikler ve çeliği kesmesi... Kılıç ustalığının, seride en güzel işlendiği dövüşlerden biriydi.
Kuma dövüşünde de seviye farkı çok fazlaydı. Orada dövüşten çok, Zoro'nun ortaya koyduğu karakter etkileyici bence.

One piece evreninde hakide canavara bağlamayan kılıç ustası maalesef chopper kadar tehdit oluşturur bu evrende kılıcın varsa haki de aşmış olman lazım.

Zoro'nun kılıç üzerinde power alması kılıcın önemini ortaya koyuyor bence.

Haki herkes için önemli. O yüzden o ayrı bir konu.

Kılıç ustasının gücünü artıran etmenlerin başında onuru gelir bence.

Yeteneği, fiziksel gücü veya zekası onu belli bir konuma getirebilir ancak nihai potansiyeline veya sayılı kılıç ustaları arasında olabilmek için onur kavramanın çok önemli olduğunu düşünüyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık