Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Bir Grubu En Etkileyici Şekilde Karşısına Alan Kişi

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    124
Ne demek ne alaka? Shanks'ın gemiye çıkışını hatırlaman yeterli olur. Bir tarafı karşına alacaksan h. haki ile kısmen gözdağı vereceksin, benim böyle hoşuma gidiyor. Asıl Sabo seçmek ne kadar mantıklı? Fuji hariç arkada kim vardı, çöp denizciler. H. hakisi olsa teke tek kalacaktı.

Dof'u seçmek için bahaneye ne gerek var, öznel bir konu. H. haki ile onu öne çıkarmayı nasıl bağdaştırdın merak ettim.

Roger'ı tam görmedik o yüzden gerek yok gibi. Aynen ortak noktaları H. haki olmuş. O hafif şovu yapmaları lazım.
Diğerlerinin aksine Sabonun karşısında kendisinden güçlü biri vardı ve amacına ulaşan şurdaki nadir isimlerden. İlk çıktığı zaman ''olur mu öyle şey'' falan deniyordu. Hatta spoiler geldiğinde ''orda amiral var yanındaki koru indirmek neymiş'' diye başka senaryolar üretildi ama Sabo ''Let the dreams come true'' dedi adeta :D

Diğerlerinin aksine Sabonun karşısında kendisinden güçlü biri vardı ve amacına ulaşan şurdaki nadir isimlerden. İlk çıktığı zaman ''olur mu öyle şey'' falan deniyordu. Hatta spoiler geldiğinde ''orda amiral var yanındaki koru indirmek neymiş'' diye başka senaryolar üretildi ama Sabo ''Let the dreams come true'' dedi adeta :D
Amiral vasıfsızsa mümkündü ama tabii o zamanlar bunu kimse bilemezdi. :D

Sen devrim aşkınla Sabo de ama Sabo öyle çok beleş biri değil zaten Fuji'ye yem olsa gözümde biterdi. Bastile'nin kafayı yumurta gibi çatlatması iyiydi. Ama bunlar hep bireysel teknikler.

Bana dediğim gibi h. hakisini salarak akacak adama lazım. Öyle göz dağı vermesi daha zevkli. Yoksa Akainu gibisi yok.

Shikiyi tek geçerim,karşısında 2 denizci efsanesi olmasına rağmen onları çöp gibi görmesi ve denizci karargahına tek gelmesi kafi

Karşına alıp boş yapmakla olmuyor. Kesinlikle Kaidodur. Hem alıp hem eline vericeksin.Adam 3 ünü bir sepetledi. Luffy çıktıda noldu veya Akainu ? Sonrada Magellan gelir.

Sen devrim aşkınla Sabo de ama Sabo öyle çok beleş biri değil zaten Fuji'ye yem olsa gözümde biterdi. Bastile'nin kafayı yumurta gibi çatlatması iyiydi. Ama bunlar hep bireysel teknikler.

Bana dediğim gibi h. hakisini salarak akacak adama lazım. Öyle göz dağı vermesi daha zevkli. Yoksa Akainu gibisi yok.
O zaman neden Dofa verdin? Dof orda h.haki kullanmadı ki :( Bildiğin meyveyle oydu bunları.

Bu başlık sırf Shanks'ı övmek için açılmıştır diye düşündüm ilk gördüğümde ama seçeneklerde Shanks yok:oleyo2:
Shanks tek başına karşısına almadı sanki birebir hiç o yüzden eklemedim.Atar yaparken tayfayla beraberdi sürekli.Belki Wb gemisine çıkışı olabilirdi ama o da dostça sayılırdı yine.Orada önlem için yapıyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık