Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Bir Grubu En Etkileyici Şekilde Karşısına Alan Kişi

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    124
Merhaba yepyeni bir anketle daha geldim.Bu konuda tek başına belli bir grubu yada topluluğu karşısına alan isimleri karşılaştıracağız.Dövüşmesi şart değil ama dövüşenler de var elbette.En etkileyici olanı hangisi ?

1 -

Beyazsakal - Savaştaki tüm denizciler

2 -

Kaidou - Kid,Hawkins,Apoo

3 -

Luffy - 3 amiral

Luffy - 10000 asker

4 -

Sengoku - Karasakal tayfası

5 -

Magellan - Karasakal tayfası

6 -

Doflamingo - Dressrosa adası,kolezyum gladyatörleri

7 -

Rayleigh - Denizci askerleri

8 -

Teach - Garp,Sengoku ve savaştaki tüm denizci birlikleri

9 -

Sabo - İssho ve denizci birliği

10 -

İssho - Dressrosa suçluları

11 -

Akainu - Wb tümen komutanları

12 -

Shiki - Garp,Sengoku ve marineford karargahı

13 -

Gol D. Roger - Gol D. Roger tayfası ve Altın Aslan Shiki

14 -

Law - Smoker ve G5 askerleri

15 -

Hannyabal - İmpel down mahkumları

Moderatör tarafında düzenlendi:
Akainu ve Sabo kapışır bu ankette. Luffyninki de iyi ama o sadece karşısına almakla yetindi devamı yok. Tiç ve Sengoku tek değildi zaten. Tiç in tayfası, Sengokunun yanında da Garp vardı. Kaido çaylakları karşısına aldığı için o da çok etkileyici değildi. Bir girişi güzeldi. Shikininki bilmiyorum güzel ama nedense çok epic gelmiyor bana. Kalanı dandik zaten.

Akainu ve Sabo kapışır bu ankette. Luffyninki de iyi ama o sadece karşısına almakla yetindi devamı yok. Tiç ve Sengoku tek değildi zaten. Tiç in tayfası, Sengokunun yanında da Garp vardı. Kaido çaylakları karşısına aldığı için o da çok etkileyici değildi. Bir girişi güzeldi. Shikininki bilmiyorum güzel ama nedense çok epic gelmiyor bana. Kalanı dandik zaten.
Devamın getirmek önemli değil.Dandik diyorsun da mesela bak Hannyabal ne yapmış o sahneler çok dramatikti özellikle animede.

Hikaye olarak en etkileyici olan Dof vs All tabi ki. Sahne olarak ise Kaido derim. Gayet epik bir girişti. :cool:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık