Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Beyaz ve Siyah

forumda bir ilk olabilir sanırım. emegine saglık ;) cidden okucak fırsatım olmaz, ama kapakla birlikte eşimin tarzına gider gibi duruyor. alıcam ve onunda okumasını saglıyacagım :D sömestrdada ins ben okurum. o kadar kafa patlatmısındır şimdi Allah utandırmasın , cok sevindim acıkcası ;)

@Kenpachi
Hoşuma gitmedi.

@amaneden
Aldım spoilere arkadaşını örnek verip sende mi anlamamışsın demek istiyon. 2 kere oku mu diyon.:( Üzdün canisi.:(
5 bölüm derken nokta koymamışım hepsi gibi olmuş. 5. bölüm içindi kaotik yorumu. :(
2 hikayedeki Aynı bağlamları falan farkedebildim zaten onların hoş olduğunu belirtmiştim.:(

forumda bir ilk olabilir sanırım. emegine saglık ;) cidden okucak fırsatım olmaz, ama kapakla birlikte eşimin tarzına gider gibi duruyor. alıcam ve onunda okumasını saglıyacagım :D sömestrdada ins ben okurum. o kadar kafa patlatmısındır şimdi Allah utandırmasın , cok sevindim acıkcası ;)
Vay. Hadi bakalım. Aslında okursan uzunca da bir yorum atarsın. İlginç olur.

@amaneden
Aldım spoilere arkadaşını örnek verip sende mi anlamamışsın demek istiyon. 2 kere oku mu diyon.:( Üzdün canisi.:(
5 bölüm derken nokta koymamışım hepsi gibi olmuş. 5. bölüm içindi kaotik yorumu. :(
2 hikayedeki Aynı bağlamları falan farkedebildim zaten onların hoş olduğunu belirtmiştim.:(
Yok sana öyle bir şey demek istemedim. Yanlış anladın. Sadece gerçekten çok detay var ve bazılarını belki de bir süre sonra ben bile göremeyeceğim. :(

@Taisho doğru düzgün söylesen zaten hiçbir sorun çıkmazdı. Forum ortamında neden birini germek isticekmişim ki? İstediğini yap.

@amaneden kitap elime bugün geçti. Sınavlardan sonra okuyup nasıl olduğunu yazarım.

Detaylar belliydi ya. :D Ya da farketmekte zorlanmadım, bilmiyorum. :(
Kayıtlara geçsin diye söylüyorum bende. Forumda niye böyle bir algı olusturulmak isteniyor ki. Tayşo detayları farketmemiş algısı üzüyorsunuz beni. :(
Okumayanlar için spoiler olacak, doğrudan kitaptan alıntı yapacağım. Fark ettiyseniz de ne güzel.
Bunların hepsi aynı melodi aslında. Hatta müziğin kaynağı olan kadın da annesinin bir yansıması. O yüzden bu kadar abartılı derecede güzel geliyor.
İlk bölümün başlarından
Ancak duyduğum bu güzel notaları, kulaklarımın işittiği bu harikulade melodiyi duymanın bir ay gökkuşağını görmek kadar zor olacağını hissediyordum.

İlk bölümün devamından
Nereden geldiğini bilmediğim bir melodi dudaklarıma kondu ve melodiyle beraber sırılsıklam olana kadar ıslandım.

Üçüncü bölümün başlarından
Kapkara gökyüzünün altında, siyah toz yağmurları her yeri zifte boyarken, mermi kovanlarından ve çarpışan uçakların devasa mermilerinden çıkan şiddetliseslerden uzakta eğitimimin ilk gününde yine aynı melodiyi tutturmuş, ıslık çalıyordum.

Üçüncü bölümün sonlarından
Islık çalmaya başlamıştım. Bu melodi beni her zaman rahatlatmıştı. Ne zaman kötü bir durumla karşı karşıya kalsam bu melodiyi dudağımdan geldiğince taklit edip çalmaya çalışırdım. Gerçekten de işe yarıyordu. Bunun için anneme minnettardım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık