Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Berserk - Teşekkürler Kentaro Miura

İşte gerçek Berserk bu. Tam iskelet konuşacak Nine gidelim dedi, dinleyemedik. Tam Nine tabu'yu açıklayacak araya girdiler, duyamadık. Guts desen triplerde. Ay çocuk yine ortaya çıktı ama yine bir şey beklemiyorum. Geçen bölüm gibi dolu ve ciddi bir bölümün üzerine Sikidro reyizin harem maceralarını okuduk. Tam da ihtiyacımız olan bir bölüm oldu. Morda'nın memeleri de güzeldi. Miura reyiz olmasa hayat sıkıcı olurdu. Guts, Girifis, tanrılar, hikaye falan boş işler. Hayırlısıyla gelecek bölüm de Rickert reyizin maceralarını okuruz da zevke geliriz..
Rickert adamdır!

İşte gerçek Berserk bu. Tam iskelet konuşacak Nine gidelim dedi, dinleyemedik. Tam Nine tabu'yu açıklayacak araya girdiler, duyamadık. Guts desen triplerde. Ay çocuk yine ortaya çıktı ama yine bir şey beklemiyorum. Geçen bölüm gibi dolu ve ciddi bir bölümün üzerine Sikidro reyizin harem maceralarını okuduk. Tam da ihtiyacımız olan bir bölüm oldu. Morda'nın memeleri de güzeldi. Miura reyiz olmasa hayat sıkıcı olurdu. Guts, Girifis, tanrılar, hikaye falan boş işler. Hayırlısıyla gelecek bölüm de Rickert reyizin maceralarını okuruz da zevke geliriz..
Rickertin hikayesinin bir arci boruto'nun toplamından daha ilgi çekici

Rickertin hikayesinin bir arci boruto'nun toplamından daha ilgi çekici
Ben hep Rickert reyizin maceralarını bekliyorum. Elf diyarından kurtulmamız gerek. Guts'un yolculuğu sona erdi ve hikayesi bitti. Artık Rickert reyizin yolculuğu başlamalı. Erica'ya yazık olacak ama yapacak bir şey yok. Gerçek bir erkeğin hikayesi beklemez. Heyecan dorukta olacak.

Ben hep Rickert reyizin maceralarını bekliyorum. Elf diyarından kurtulmamız gerek. Guts'un yolculuğu sona erdi ve hikayesi bitti. Artık Rickert reyizin yolculuğu başlamalı. Erica'ya yazık olacak ama yapacak bir şey yok. Gerçek bir erkeğin hikayesi beklemez. Heyecan dorukta olacak.
Kuşbaşı et yiyecek daha reis ne bitmesi.

Benim anladığım şey; Tabu = Kıskançlık. Caska'yı sizce kim kıskanabilir? O çocuk oraya nasıl geldi, hem de tam Guts'ın Grifiş'i melek gibi gördüğü sırada? Gökte bir ay, zevkle parıldıyor, zira vakit yaklaşıyor yoldaşlar! Dolunay bütün ihtişamıyla "geliyorum" diye bağırıyor.

yazıklar olsun böyle bölüme.:of:Aylarca bekle,bekle...şu bölüme bak. Böyle bölüm mü olur? :mincika:Boşu boşuna beklemişiz o kadar. Haftada bir çiksa sorun yok fakat o kadar bekleyişin sonu bu mu? Nerde o Schıerkenin Bal Kabağı desenli iç çamaşırı Allah aşkına????? Bu bölümde göstermiceksen hangi bölümde göstereceksin!!!!!

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık