Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Berserk - Teşekkürler Kentaro Miura

Hikayeye olan tutkularını kaybedip, tatmin edici bir final yapamıyorlar.

Yani berbat bir şekilde ilerleyip, kötü bir son yapmaktansa hikayeyi yarıda bırakmayı tercih ediyor olmalılar. Bence böylesi daha iyi. Okumadım ama hxh çok iyi olduğu söyleniyor, leş bir final yapsa şu zamana kadar ortaya koyduğu mükemmel şeyi yok etmiş olacak, böyle bir şey olmasındansa yarıda kalması daha iyi.
Keşke böyle bir sebebi olsa da anlayış gösterip, üzüntümüzü bir nebze azaltabilsek. Ama çok iyi yazıyor köftehor. Demem o ki bu ikisinden de kötü iş çıkmaz.

Keşke böyle bir sebebi olsa da anlayış gösterip, üzüntümüzü bir nebze azaltabilsek. Ama çok iyi yazıyor köftehor. Demem o ki bu ikisinden de kötü iş çıkmaz.
Öyle deme, anime manga dünyasında özellikle uzun soluklu seriilerde sağlam final yapabilenlerin oranı bi hayli düşüktür.

Kötü bitmesindense yarıda kalsın, ben bunu tercih ederim.

Öyle deme, anime manga dünyasında özellikle uzun soluklu seriilerde sağlam final yapabilenlerin oranı bi hayli düşüktür.

Kötü bitmesindense yarıda kalsın, ben bunu tercih ederim.
Kötü bitmez ya. Adam sonu dahil her şeyi çoktan planlamıştır. Hatta ölmesi halinde nasıl devam edeceğini de vasiyet etmiştir. Şuan çok kritik bir noktada olduğumuz için, çok düşünüp az çiziyordur diye düşünüyorum.

Çeivirisi ayrı kanser editlemesi ayrı kanser bir manga ölmeden sonunu görbilsek iyi olacak, beklenilen epiklikte bir şey yapamıyacak miura o yüzden bu kadar sündürüyor seriyi insanlar yılsında elime yüzüme bulaştırmayayım diye.Serinin dünyasına ve olaylara bakarak normalde bence seri gatts'ın ölümü ve tanrı elinin üyelerinin düşmesiyle birlikte sonlanacaktı fakat öyle beklenti oluştuku bu karardan vazgeçmiş ya da üzerinde değişiklikler yapmış olabilir aksi halde kayıp bölüm olarak geçen ''83.bölüm cehennem'in tanrısı'' kısmını seri'den çıkarmazdı diye düşünüyorum

Çeivirisi ayrı kanser editlemesi ayrı kanser bir manga ölmeden sonunu görbilsek iyi olacak, beklenilen epiklikte bir şey yapamıyacak miura o yüzden bu kadar sündürüyor seriyi insanlar yılsında elime yüzüme bulaştırmayayım diye.Serinin dünyasına ve olaylara bakarak normalde bence seri gatts'ın ölümü ve tanrı elinin üyelerinin düşmesiyle birlikte sonlanacaktı fakat öyle beklenti oluştuku bu karardan vazgeçmiş ya da üzerinde değişiklikler yapmış olabilir aksi halde kayıp bölüm olarak geçen ''83.bölüm cehennem'in tanrısı'' kısmını seri'den çıkarmazdı diye düşünüyorum
İşin gücün yoksa gel yap şu dandik bölümü

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık